Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane odwołanie


UZZI

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: uzzi
IP / Steam ID*: STEAM_0 : 1 : 806566937
Admin banujący: Czarnulka
Data i godzina otrzymania bana*: 2.50 rano
Runda: idk
Serwer*: dd2 clasic
Powód: wallhack 
Link do  demka: https://megawrzuta.pl/download/8118ea18797d213a703d613c14970734.html

 

dostałem bana na 3 dniXDDD od admina który robi 0/10 a pozatym robiłem 2 razy wargoda na serwerze i wyszedł blue, admin który mi go robił może potwierdzić

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez UZZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka uzzi lub fovv, nie wiem który nick jest prawdziwy. Niestety muszę Cię rozczarować gdyż Twoje obecne IP pokrywa się z IP tego gracza. https://csowicze.pl/playerpanel/amxbans/bans/893/ 

Po szczegółowej analizie dochodzę do konkluzji iż grasz na AKTYWNYM BANIE.

 

Edit.  Nie wycieraj sobie buźki niebieskim wargodem bo historia Twojego wargoda z ostatnich dni to kabaret oraz nie śmiej się z admina  co robi 0/10 bo Ty na off grasz jak kaleka. Nikt Cię nie zna, nikt nie kojarzy Cię z innych serwerów i jestes oporowcem? To nie przejdzie misiu. Niestety koleżko nie zabawisz tutaj długo.

 

 

@ yngMrphtaki laczek jak ja karał cię na publicznych serwerkach i jestes zwykłym płaczkiem broniącym swojego chłopaka.

@ yngMrpheh chłopczyku, to samo pytanie można zadać Tobie, kim Ty jesteś? Poza tym naucz sie czytać bo napisałem, że Cię karałem, a nie że bym Cię karał.  Jestes zmadowanym dzieckiem wyzywający nawet rodziców admina, który zbanował Cię bo zachowywałeś się na serwerze jak rozpieszczone dziecko. Napisz więcej XDD żeby pokazać jak to wy****ne masz, ale nie zapomnij wytrzeć łez z blatu biurka przed komputerkiem. Twój chłopak nawet w czesie wykonywanych screenów zestresowany sprawdzal wargoda sobie w pewnych obawach (był czerwony w tamtym czasie). Ip zbanowane 20.11 nagle pokrywa sie z tym, małe jest prawdopodbieństwo na to. Niebieski wargod? Takie z was znawcy to nie problem ominąć wargoda za pomocą bypassa lub cmd. No i jakiś argument o fastcupach, tak jakby tam nie grały odpały. Za samo to co pisaliście tutaj i w Twojej "skardze" nie powinniście móc tu grać. Jednym słowem jesteście mierni. Kończę dyskusję bo jak czytam Wasze wypociny, w których sa same wyzwiska, wulgaryzmy i cringe emotki typu "XDDDD" to mózg mi topnieje.

 

Pozdrawiam Kimono.

Edytowane przez Kimono
Edit 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałeś jakiś czas temu bana tutaj:https://csowicze.pl/playerpanel/amxbans/bans/893/ wiedząc, że latałeś odjebany nawet nie pisałeś odwołania. Sprytnie w między czasie zmieniłeś steama i poprawiłeś swoje oprogramowanie cheaterskie (pomimo, że i tak są lepsze cheaty niż flatcheat).
spacer.png
Szkoda, że jak wchodzę na nsie i nie ma innych adminów to się palisz, a jak wczoraj zrobiłem ci wargoda to przestałeś się palić.

@EDIT
@ yngMrphfajnie, że kryjesz kolegę i tak go bronisz, ale byłeś na tyle leniwy, że nawet nie wszedłeś na stronę wargoda sprawdzić, że twój kolega też miał hpp hacka co nie zmienia faktu, że nawet za samego FlatCheata z automatu jest permban. Myślisz, że jestem idiotą i jak za pierwszym razem walnąłem mu ssy (które są gó**o warte w tych czasach) to nie widziałem, że napierdala na FlatCheat patrząc jaki movement robił, a jaki robił później jak dostał UB i sobie pogrywał? Ja rozumiem, że cs 1.6 jest na tyle dziurawy, że łatwo obejść różne ograniczenia do wykrycia, ale nie musisz się już tak unosić :)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakbyś chciał wiedzieć robiłem wg poza serwerem wiec możesz mnie w pompe pocałować testowałem sobie na innym

 

+flatcheat jest do hns i  nie, nie przestałem sie palić jak zrobiłeś mi wg panie adminie jak bede chcial to se i ta dzis wbije ;c

 

 

Edytowane przez UZZI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Kimono napisał:

gdyż Twoje obecne IP pokrywa się z IP tego gracza.

 

Co to za argument w czasach gdzie każdy ale to dosłownie każdy ma zmienne ip po zrestartowaniu routera i ip może się wylosować takie jak miał ktoś inny już XD

18 godzin temu, Kimono napisał:

Nikt Cię nie zna, nikt nie kojarzy Cię z innych serwerów i jestes oporowcem?

 

Kolejny argument z pi**y. To że jakieś laczki z ffa/dd2 pokroju ciebie nie kojarzą kogoś to nie znaczy że jest cheaterem odrazu. Ja grałem z nim wielokrotnie mixy/fastcupy i bardzo często to on dostawał na pizde srogo. Nie jego wina że na ffa/dd2 grają same handlessy i ziomek kręci sobie fajne staty.

10 godzin temu, Do spodu napisał:

a jak wczoraj zrobiłem ci wargoda to przestałeś się palić.

Ty chyba nie wiesz do końca jak działa wargod to że wyłączysz sobie cheata w trakcie robienia wargoda nie wychodząc z csa to nic nie zmienia XDDDDDDDDDDDDDDDD

10 godzin temu, Do spodu napisał:

(pomimo, że i tak są lepsze cheaty niż flatcheat).

Ty nawet kur*a nie wiesz co to jest flatcheat. Dla wyjaśnienia flatcheat jest softem strikte zrobionym pod movement (rage strefy, autosgs, autogs, abh itd XDDDDDDDDDDDDD)

 

Do powiedzenia mam wam tyle że jakby wszedł sysol czy black czy ktokolwiek kto ma H+ na fastcupie to by się wam ku***y do dup schowały i byście płakali jeszcze bardziej. Nie pozdrawiam.

 

@raLr8xY.pngKimonozacznijmy od tego kim ty jestes XDDDDD że piszesz o tym że byś mnie karał

 

@ Do spodu Kryje go bo wiem że gra dobrze ale nie jakos wybitnie to jak niektorzy tam. Byly sprawdzane jego demka i nie bylo sie do czego doczepic tak samo wg wychodzil blue. Nie interesuje mnie ze kiedys jak robil to mu wyszedl czerwony. Interesuje mnie ze jak gra i ktos chce zeby zrobil to jest blue. A co do tego czy mysle ze jestes idiotą, to no offence ale tak, bo banujesz ziomka za nic na podstawie tego ze ma w histori wargodow pare czerwonych + ip ktore tak jak tlumaczylem moze sie pokrywac z kogokolwiek.

Edytowane przez yngMrph
Przez radkovsky,

Ostrzeżenie +2 - post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu 

Prawo do wypowiedzi w tym dziale ma:

- osoby ubiegające się o stanowisko UBT

- osoba odwołująca się od bana

- admin banujący

- UBTeam

- świadkowie bądź osoby trzecie, które wnoszą cokolwiek do sprawy (wypowiedź wyłącznie z dowodami!)

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, UZZI napisał:

przypadek ;) i nie może się pokrywać bo udo z telefonu a z telefonu ja mam co włączenie inne ip

 

Sprawdziłem tak z ciekawości wszystkie IP w twoich banach w bansie i są wszystkie takie same IP, a bany dzielą dwa dni,

czyli rozumiem że przez dwa dni nie wyłączasz neta w telefonie, a napisałeś "a z telefonu ja mam co włączenie inne ip" także oszustwo wyłapane :nunu:

 

Druga sprawa napisałeś post gdzie się przyznałeś do palenia, ale go edytowałeś na inny.

 

Podsumowując wszedłeś na aktywnym banie za co już bez UB, a druga sam się przyznałeś. 

 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_brak_ub

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie