Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na jakiegoś gamonia


yngMrph

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick: zaza no love :>


Nick oskarżonego: kanapka


IP/SID oskarżonego: 


Data i godzina zdarzenia: 24.11:2023 20:30 +/-


Dowody: http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2311242013-de_dust2-1700853180-1700854560.zip

 

Opis sytuacji: 

11:06 - ide do paki bo chce wykonać cele mapy

11:35 +/- - admin upomina mnie o celach mapy (które wykonuje) 

przy okazji w tym samym momencie gracz z ct wyzywa mnie za to że "nie wykonuje celów mapy" a admin nic nie reaguje ;) 

 

następnie odpisuje mu żeby zamknął pysk ponieważ wykonywałem cele mapy i upominał mnie bezpodstawnie

na co dostaje odpowiedź 


kanapka?. :   mo**a to do swoich kolegow a osiedla mow (ale to nie koniec jego szczekania)

następnie po żadnej mojej odzywce znowu mnie zaczepia


[ Master Guardian II ] |VIP| *DEAD* kanapka?. :  widzisz zaza , grasz dalej, akt laski
dla takich psich siurow

na co mu odpisałem to co o nim myśle


[ Silver III ] |VIP| *DEAD* zaza no love :> :  psiego siura mozesz do papy otrzymac

 

na sam koniec (po 10minutach od ostatniej jego zaczepki) daje mi bana z prowokującym powodem

image.png.4f818b99faa9343fecc9aa5e240a82a1.png

 

co do bana to niech zostanie bo słuszny ale fajnie jakby było coś zrobione z tym zjebkiem który szuka "psiego ch**a do papy" pozdro

 

 


 

Edit: Po unbanie grając dalej na serwerze nie gadając nic do niego dostaje znowu bana za? nie wiadomo co XD


[AMXBans] =============================================== 
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze! 
[AMXBans] Pozostalo ci 59 minut i 3 sekund bana. 
[AMXBans] Zbanowany Nick : zaza no love : > 
[AMXBans] Powod : ' a to za ' 
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ https : 
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_0 : 0 : 457355364 ' 
[AMXBans] Twoje IP : '  ' 
[AMXBans] ===============================================

 

 

 

Edytowane przez yngMrph
Przez moose` ,

Ostrzeżenie słowne: Kultura. Możesz chociaż w odwołaniu/skardze darować sobie takie niegrzeczne uwagi i nazewnictwa. 

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit : Nie doczytałem  tej wypociny,i jednak wspomniałeś o tym że zacząłeś od pocisku w moją stronę , chwała Ci za to.

 Cyt 'Zapomniałeś kolego dodać że po upomnieniu Cię o cele ( słownie) ,prujesz się do mnie na czacie " zamknij pysk, przecież szedłem do paki".

To mam udawać że tego nie słyszałem?, chyba śmieszny jesteś.'

 

 

Zamiast wklejać Ci odrazu bana poprostu zacząłem zniżać się do twojego poziomu  co myślę było największym moim błędem. Po chwili namysłu jednak postanowiłem Cię ukarać . Co do drugiego bana to niestety na naszym serwerze ucina powód bana gdy jest za długi, i w tym przypadku tak było. Treść brzmiała następująco, " a To za 'ch*j Ci do du*y ' na samym końcu. Powinieneś już rozumieć, jeżeli nie to spieszę z tłumaczeniem.

1 bana dostałeś za wyżej opisana sytuację a drugiego za dodanie ( już po banie, w trakcie wyrzucania) " ch*j Ci do du*y". 

 

Podsumowując wina leży po twojej stronie bo mam prawo Cię upomnieć o cele mimo wszystko a Ty nie masz prawa mówić do mnie zamknij mordę czy pysk gdy takie upomnienie otrzymasz.

 

Edytowane przez kanapkowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kanapkowy napisał:

mam prawo Cię upomnieć o cele

 

No chyba nie masz prawa mnie upominać za coś czego nie robie. Prosty przykład przechodze na zielonym świetle przez przejście dla pieszych to raczej policjant nie upomina mnie za to że przechodze na czerownym świetle i nie po pasach. No jesteś kretynem skończonym i tyle w temacie.

2 godziny temu, kanapkowy napisał:

Ty nie masz prawa mówić do mnie zamknij mordę czy pysk

Prawda nie powinienem mówić do ciebie żebyś zamknął pysk ale wkurwiłeś mnie wtrącając swoje zdanie niepotrzebnie w sytuacji w której wykonywałem cele mapy. Mój błąd że tak zareagowałem, napisałem nawet że bana przyjmuje bo jest słuszny ;)

2 godziny temu, kanapkowy napisał:

Zapomniałeś kolego dodać że po upomnieniu Cię o cele ( słownie) ,prujesz się do mnie na czacie " zamknij pysk, przecież szedłem do paki".

11:06 - ide do paki bo chce wykonać cele mapy

11:35 +/- - admin upomina mnie o celach mapy (które wykonuje) 

przy okazji w tym samym momencie gracz z ct wyzywa mnie za to że "nie wykonuje celów mapy" a admin nic nie reaguje ;) 

 

następnie odpisuje mu żeby zamknął pysk ponieważ wykonywałem cele mapy i upominał mnie bezpodstawnie

na co dostaje odpowiedź 

 

a co napisałem tutaj? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 . Mam prawo powiedzieć " cele mapy" kiedy mi się podoba, a tym bardziej w przypadku gdzie jest kilkadziesiąt sekund do końca rundy a ty się strzelasz na respie i tak nie zdążysz jej podłożyć.

2 . Ok.

3. Odpowedzialem już na to , edytowalem post z 2 min po publikacji.

 

Na odchodne powiedziałes ze ch*j mi do du*y, nie wiem co Ty się tu jeszcze produkujesz , jak obydwa bany adekwatne do sytuacji, i dostaniesz ich więcej gdy tylko otworzysz buźkę 😆

 

Ps . Czy ktoś z teamu może z tym osobnikiem zrobić porządek? bo już w pierwszym zdaniu otrzymuję obelgę w postaci " skończony kretyn". 

Nie będę się znów zniżał do jego poziomu.

Wejdziesz na serwer to przedłużę Ci na więcej za to że w dalszym ciągu mnie obrażasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kanapkowy napisał:

Mam prawo powiedzieć " cele mapy" kiedy mi się podoba

ten dalej swoje xDDDDDDD a potem się dziwisz że określam cię skończonym kretynem :)( jeżeli chłop do mnie strzela to co mam unikać jego strzałów i lecieć po bombe czy najpierw go zabić i dalej wykonywać cele mapy?

11 minut temu, kanapkowy napisał:

Wejdziesz na serwer to przedłużę Ci na więcej za to że w dalszym ciągu mnie obrażasz

co ma serwer do forum? jakbyś mnie zbanował za wyzywanie na serwerze to rozumiem ale zbanować za wyzywanie takiego pryszcza jak ty na forum XDDDD

 

 

11 minut temu, kanapkowy napisał:

powiedziałes ze ch*j mi do du*y, nie wiem co Ty się tu jeszcze produkujesz , jak obydwa bany adekwatne do sytuacji

czy moja skarga jest o to że moje bany są nieadekwatne czy o to że zacząłeś mnie upominać bez powodu?

Jak napisał tak zrobił za napisanie mu na forum co o nim myśle daje mi bana na serwerze XDDDDDD image.png.6cb8ae7a66fd3ccc8f72418bd3a415f9.png

Edytowane przez yngMrph
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Trzeba było dać sobie więcej czasu żeby pójść do paki, tak jak wspomniałem, upomniałem Cie o cele bo mam do tego prawo i nic z tym nie zrobisz, spojrzałem na czas i wystosowałem odpowiedni komunikat.

2. A No  ma , że nadal mnie obrażasz, więc tak zdecydowałem.

3. No nie wcale się nie popłakałes, że dostałeś drugiego bana ( nie wiesz za co), mimo że na odchodne powiedziałes " ch*j Ci do du*y".

 

Żegnam.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, UZZI napisał:

@ kanapkowych*j ci do zęba cwelu z brodą żeby do ciebie na swięta rodzina nie dojechała tylko ro*******a sie na lodzie... 

Ohh, ile gniewu, buntownik widzę po zdjęciu, około 48 kg, słodki jesteś 

30 minut temu, yngMrph napisał:

1 zaczalem isc do paki jak sie wyjebala to faktycznie moglem sobie dac wiecej czasu xDDDDD

2 ty zdecydowałeś jak jestes zwyklym pachołkiem XDDDD

3 jak mialem powod "a to za" to skad mialem wiedziec braindeadzie

1. Rzuciłem tylko " cele " a ty się zagotowałes, tak spocony byłeś podczas gierki.

2 . Ok wariacie 

3. Rzucając "ch*j Ci do du*y" na odchodne, trzeba było się domyślić że nie pozostanie to bez echa.

 Mogę tak w nieskończoność 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że nic nowego nie wnosicie, a powstaje tu tylko zbędny spam i wyzwiska, na razie zamykam ten pierdolnik - jak coś macie naprawdę ważnego, co może wpłynąć na podjęcie decyzji ws. skargi, to zapraszam na priv. Dziś, najpóźniej jutro zapoznam się ze wszystkim i zadecyduję.

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_z

Analizując akcję, którą wskazałeś na demie, można stwierdzić, że zwracanie Ci uwagi o siedzenie na respie było uzasadnione - wróciłeś na resp z górnego trupa, już podszedłeś pod łuk na respie i się cofnąłeś jeszcze, aby zabić gościa z górnego. Później może i szedłeś w stronę paki, jeszcze się zatrzymując na zejściu z respa, celem zabicia typa w anarchii, jednak inni gracze mogli to traktować jako niewykonywanie celów i siedzenie na respie i faktycznie może to tak wyglądać. 

 

Przechodząc do późniejszej wymiany zdań na czacie - jak już sam się zgodziłeś, Tobie ban się należał za wyzwiska. Jeśli chodzi o @ kanapkowyto uważam, że nieco przesadził. Jako admin nie powinien był się włączać do dyskusji z Tobą i jej niepotrzebnie ciągnąć, ani tym bardziej wyzywać od "psich siurów". W przypadkach, gdy jakiś gracz wyzywa na sayu lub vc, nie warto odpowiadać i tego kontynuować, a po prostu działać jak należy. :) Tak więc @ kanapkowypotraktuj to jako reprymendę i staraj się nie wchodzić w konflikty.

 

Jeśli chodzi o kolejne bany za kulturę, wygląda na to, że były zasłużone. W przypadku "recydywy", admin może nadać dłuższego bana, przez co dostałeś później na 24h. Btw dobrze wiedzieć, że znów się popsuły powody banów i powróciło ograniczenie znaków w powodzie - naprawimy to. :D 

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie