Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie o bana+ utraty lvl


Szefu

Rekomendowane odpowiedzi

Szczegóły bana  
Nick Yamaszka :D
SteamID STEAM_1:0:731074947
SteamCommunity ID NoSteam
Adres IP Ukryty
Typ Bana SteamID lub IP
Powód Bana nabijanie expa w nocy - cofniety exp bedzie rowniez
Wykonano 18 lis 2023 - 11:17:53
Wygasa 18 lis 2023 - 14:17:53 (już wygasł)
Zbanowany przez MCk199
Zbanowany na ZOMBIE+EXP 100 LVL [FREE VIP|FREE LVL|KLANY|NOCNE MODY|KONKURSY|NOWE MISJE] CSowicze.pl (zm_dusthorror_mix)
Wszystkie wygasłe bany 4


Krótki opis sytuacji*:  Odwołanie jest bardzo proste z racji tego, iż drogi MCK nie grałem w nocy na serwerze? "nabijanie expa w nocy" Na jakiej podstawie ten ban został wystawiony? Grałem o godzinie 9;00 na serwerze z kolegami. Jak wykle jest w takiej chwili mało graczy. Rozumiem, że regulamin wskazuje na to, żeby zabijać innych graczy a nie oddawać kille. Lecz zabranie mi takiej ilości expa gdzie trzeba posiedzieć z 3 dni, żeby go nabić rozumiem jest na miejscu ?  Admin Duszek, który się popłakał i to można zobaczyć na demo postanowił chyba przedstawić cała sytuacje w delikatnie inny sposób. 

Twój brak kontroli nad adminami jest żenujący. Jestem w tej Sieci ponad 8 lat nie spotkałem się z taka administracją która ma swoich ulubionych graczy i resztę która ma się przyporządkować bo jak nie to szybki ban? Wnoszę o przywrócenie lvl który nie słusznie został mi odebrany ponieważ nie wbiłem go aż tyle. Zobacz sobie na demku ile wbiłem i słusznie tyle odbierz ale nie 100% więcej? 

Pozdrawiam Yamaszka / w starym wydanu Szefu. 

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Edytowane przez Szefu
pomyłka
Przez Vorti,

Przenoszę do odpowiedniego działu serwera iż ban wygasł. A oddanie lvl'a na serwerze to kwestia właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według regulaminu, grozi Ci za nabijanie expa Reset Lvla. To już nie pierwsza twoja sytuacja gdy nabijasz expa. To, że nabijesz 10 000 expa, nie znaczy, że kara za łamanie regulaminu (nabijanie expa) będzie wynosiła -10 000 expa.

 

Admin Duszek jest adminem, który zgłasza mi to co niektórzy robią i jak łamią regulamin, a te "spłakanie" to bardziej powinieneś przypisać do swojej osoby. Nie wiem czy wiesz jak działa Admin.

 

@ SzefuJeśli masz problem z administracją i uważasz, że robią co chcą skoro twierdzisz, że jest brak kontroli, to napisz skargę na adminów popartą dowodami w jaki sposób nadużywają rangi.

 

https://csowicze.pl/forum/1221-skargi-na-adminagracza/

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mogłem przedstawić sytuację w inny sposób skoro wszystko jest na demku czarno na białym.Gdy wszedłem na serwer coś mi zaczęło śmierdzieć na przykładzie pro100wpalce nie bił twoich min jak siedziałeś w kampie więc postanowiłem sprawdzić demko no i co się potwierdziło expiliscie sobie nielegalnie.Również zostało sprawdzone demko poprzedniej mapy i robiliście to samo więc sprawa jasna.

Co do admina tak jak napisał MCK poproszę dowody obarczające mnie że nadużywam swoich flag.To tyle z mojej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie