Skocz do zawartości

Zablokowane Wywiad z P Z X


Zuzaa

Rekomendowane odpowiedzi

cooltext447385332397210.png

Dzień dobry przychodzę do was z wywiadzikiem z @, jest to troszkę inny format, ale mam nadzieję, że wam się spodoba!

Miłego czytania <3 

 

Hejka, czy opowiedział byś wszystkim co nie co o sobie?

 

Cześć, jestem Paweł dla ludzi z forum PZX dla kumpli Don Pabloz bądź po prostu Pablo. Jestem prostym chłopakiem z  Katowic ,który jednym umila drugim zatruwa czas od 3-4miesiecy na forum. Urodziłem się w 1992 roku specjalnie nie podaje ile mam lat sami policzcie bambiki, a dokładniej 3 stycznia wiec wixa i huczne przywitanie roku nie jest mi obce. Zodiakowo jestem koziorożcem wiec jak mówią horoskopy: Osoby te zwykle odgrywają ogromną rolę w najbliższym otoczeniu i mają duży wpływ na innych. Często są motywacją i stawia się je za wzór do naśladowania

 

Powiedz nam skąd taki pomysł na nick, czy te literki coś znaczą?

 

RL9 (Rober Lewandowski), R9 (Ronaldo), R10 (Ronaldinho), CR7 ( Cristiano Ronaldo)  skróty znanych piłkarzy i ich numeru na koszulkach podobnie jest ze mną PZ to inicjały od imienia i nazwiska, a X to nic innego jak rzymska 10 czyli mój nr z którym grałem jako playmaker w piłeczkę.

 

Wow! Tego się nie spodziewałam. Przejdźmy do trochę kontrowersyjnego tematu jakim jest Twój stosunek do niektórych użytkowników. Skąd się wziął konflikt z osobą o której napisałeś pożegnanie, dlaczego nie szukacie jego rozwiązania?

 

Nie mam żadnych konfliktów na forum jak kogoś nie lubię to ignoruje a post wziął się z tego ze owy użytkownik poświecił ostatnie miesiące na ciągle narzekanie nie pasuje mu administracja na forum i ich praca, nie pasuje praca adminów na serwerze  de_dust2, wiec napisałem posta, ponieważ niektórym nie wypada się wypowiadać w ten sposób. Popatrz na odp i watki w tematach 95% myśli to co napisałem. Zresztą zdarza się Ci spędzać czas ze mną i wiesz ze rożni ludzie maja 1:1 takie samo zdanie a nawet gorsze xD. Wniosek wiec jest prosty nie pasuje jedno nie pasuje drugie to po co tu siedzisz droga wolna ale to nie znaczy ze od razu mam konflikt albo kogoś nie lubię :D

 

Szanuję za zachowaną dyscyplinę w wypowiedzi. Od kiedy masz takie dobre stosunki z Do spodu i innymi użytkownikami i jak to się wszystko zaczęło?

 

Ze Spodzikiem? Od kiedy pojawiłem się na serwerze a potem forum z miejsca załapaliśmy flow mamy podobne poczucie humoru, zainteresowania, wiec to naturalna kolej rzeczy z czasem o nas zrobiło się głośniej. Co do reszty to początkowo rozmawialiśmy w grze na czacie z czasem się polubiliśmy, okazało się że tez mamy wiele wspólnego podobne poczucie humoru i zaczęliśmy się zbierać na Team Speaku aż uzbierała się solidna ekipka, choć jak zaczynałem siedziałem sam na tsie albo z  @ .Czika.bądź @ Destiny ;D do 2-3 w nocy potem wpadł spodzik i tak powiększała się klika. Dzisiaj jak widzisz sama siedzi nas często ponad 10 osób nawet żeby pogadać, pograć w różne gry itp. W przyszłości mamy wspólne plany na  wypad ekipa na kilka dni i wynająć wille ale czas pokaże :D

 

Bardzo miło się słucha, że na forum utworzyła się zgrana grupka. Skąd zamiłowanie do twojego ulubionego klubu piłkarskiego. (Real Madryt)

 

To dosyć ciekawe bo ja poł rodziny mam w Niemczech, część w Stanach i Kanadzie, wiec początkowo rodzina ciągle wysyłała mi gadżety, w tym i koszulki Bayernu Monachium i liczyła ze dołączę do ich zamiłowania dla bawarskiego klubu ale ja widząc  1 finał Ligi Mistrzów na oczy Realu z Juventusem (1998) od razu się zakochałem w królewskich. Oni tez ten finał wtedy wygrali. Później tez dowiedziałem się, że są najbardziej utytułowanym klubem na świecie, a ja zawsze chciałem być najlepszym rozgrywającym na świecie w piłce, wiec połączyła nas pasja i ambicja. Do dnia dzisiejszego są najlepszym klubem mając coraz więcej pucharów, a ja jeszcze większym kibicem. Nie ukrywam ze wpływ na to tez miały koszulki białe czyli takie jakie na tamten czas miał mój bohater mojej ulubionej bajki Kapitan Tsubasa i jego Nankatsu.

 

A propos dzieciństwa, jakie miałeś marzenia gdy byłeś małym chłopcem, czy może jakieś się spełniło?

 

Jak wyżej pisałem chciałem zostać najlepszym rozgrywającym na świecie w piłce nożnej trenowałem od małego byłem rokującym zawodnikiem, ale klub w którym grałem miał stary pogląd na świat i styl gry, grali stoperem i z pominięciem 2 linii wiec nie było jak się rozwijać, a z czasem popadłem w  konflikty z  trenerami. Próbowałem tez w innych drużynach, ale nie mogłem przejść na stale kiedyś to była patologia kluby życzyły sobie kosmiczne warunki za kartę piłkarza a żaden klub w  tamtych czasach nie miał żeby wyłożyć, wiec skończyłem z piłka na trawie i grałem w halówkę potem w lidze "6" która nawet miałem okazje współorganizować u siebie w mieście, a która do teraz funkcjonuje.

2v5fbI0.png

 

Ojejj jaki młody :33 Jak widzisz swoją przyszłość?

 

Wszystko zależy od zdrowia bo jeśli ono będzie to pewnie z czasem będę rozwijał inne pasje, ale tak za 10 lat widzę się w domu z kobieta mając rękę na jej tyłku, siedząc przy kominku patrząc zza okno jak nasz młody gra w piłkę bądź w siatę :D

 

Tego Ci życzę, mając kochającą rodzinę mamy wszystko. Co nam powiesz o swoim guście muzycznym?

 

Od małego rap, wychowałem się na Oldschoolowej szkole czarnego rapu w USA Snoop Dogg, Still D.R.E, 50cent, Eminem i inni. W Polsce  słuchałem Palucha, Sokola, Fokusa, aktualnie nie mam żadnego ulubieńca co wpada w ucho to słucham.

 

Co byś zmienił na forum i czy masz jakieś aparycje na jakąś rangę?

 

Za wszystkie projekty jakie się brałem odnosiły sukcesy albo co najmniej się rozrastały, progresowały jakbym miał już się widzieć na randze to w roli współwłaściciela albo kogoś od spraw decyzyjnych i kontrolowania, wdrażania tych spraw aczkolwiek nie mam potrzeby sprawowania żadnej rangi tutaj, jestem po prostu dla funu, problem w tym ze coraz mniej funu dostarcza siec niestety. Co do zmian na forum już to kiedyś pisałem tutaj do zmiany jest wszystko od funkcjonalności strony po wygląd spójny z siecią po zmiany związane z serwerami gier, przejście w 2023 rok jakościowo. Siec robi regres z każdym miesiącem zamiast się rozwijać, coraz mniej ludzi gra nic ich nie zachęca do kontynuowania a nowych nie przychodzi niewiadoma ilość, większość serwerów stoi pustych tutaj potrzebna jest rewolucja ;p Już nie mowie o marnowaniu potencjału biznesowego, Na tym forum/serwerze można zarobić na wszystko a nawet mieć na przyszłe projekty tylko trzeba się trochę zaangażować i znaleźć ludzi myślących podobnie.

 

@ RumcajsJumper może warto rzucić okiem. Z tego co wiem lubisz gotować, powiedz jakie jest Twoje popisowe danie i czy podzielisz się z nami przepisem?

 

Nie mam jakiegoś jednego ulubionego dania, popisowym to zapiekanka serowa z warzywami i kurczakiem bądź indykiem czy tez wołowym mięsem w postaci mielonego. Przepis nic nie da bo większość skalników jest dodawana na czuja w zależności od smaku warzyw, mięsa i jakości sera itp.  Kiedyś jak się spotkamy paczka to wam upiecze taki rarytas ^^

 

Nie mogę się doczekać, brzmi to mega smacznie. Co najbardziej lubisz i cenisz w sobie?

 

Co cenie hmm... Cos czego w dzisiejszych czasach już nie ma czyli szczerość i bycie spójnym z samym sobą, nie udawać kogoś kim się nie jest mieć wartości i się ich trzymać jak się komuś poda rękę dotrzymywać słowa i pomagać w miarę możliwości. A co lubię w  sobie? Myślę ze nie ważne jakie bagno się wyleje i co się wydarzy ja zawsze wstaje z kolan czy tez jak Feniks z popiołów nie da się mnie złamać, zniszczyć ani fizycznie ani psychicznie, za dużo przeszedłem w życiu, bywałem w "grupach" z jakich ludzie nie wychodzili a mi się udało i nie mam na myśli uzależnienia ;p

Ależ to się złożyło ze 10 pytań dla mnie akurat :kappa:

 

W takim razie zapraszam cię do króciutkiej zabawy, wydaje mi się, że każdemu znanej Fu*k, Merry, Kill.

 

Pierwsze zestawienie: @ Tysia. `Miss@ Claudia@ .Czika.

fu*k: @ .Czika.

MERRY: @ Tysia. `Miss

KILL: @ Claudia

Drugie: @ mała czarnaa@ Zuzaa@ Devil Eyes

 

fu*k: @ Devil Eyes

MERRY: @ Zuzaa

KILL: @ mała czarnaa

Na podstawie osób, które podałaś tak bym ułożył, łatwo można zauważyć, że rude dziewczyny od jednej czynności, a blondynki od związków :D

Męskich nie będę rozpisywał nie ,dlatego że nie umiem się bawić, ale jak już mam prawicowe poglądy i cisnę za pewne rzeczy @ potężny gejto nie będę hipokryta ;p

Ale mogę ich rozpisać inaczej:

Z @ Do spodu napiłbym się bimberku;

Z @ kanapkowyodbył trening na siłowni;

A z @ Ojciec Rydzyk spędził 1 dzień w pracy ( ciekawe czy po kursie na make-up bym dostał certyfikat).

Edytowane przez Zuzaa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podoba mi się perspektywa swojej "przyszłości" ^^

Co do samej sieci, bywała w gorszych sytuacjach a zaniedbana została przez ostatnie miesiące tylko i wyłącznie przez moje braki internetowe. Czas wracać także jak masz ambitne plany, pomysły, możliwości realizacji swoich planów można jakoś się skumać na gadkę i przeanalizować :P Może wyjść z tego coś przyjemnego dla obojga czyt. (Ty + sieć).

 

Wywiad czytało się przyjemnie lecz pytania w kolorze niebieskim nieprzyjemne dla oka ze względu zlewania się z kolorostyką forumową (za ciemny) ;p tak to wszystko ideolo <3 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie rozwinięty wywiad 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W odpowiedziach rzuca się w oczy częsty brak interpunkcji i polskich znaków, niepotrzebne spacje. Trochę tak jakbyś za bardzo zaufała odpowiadającemu i bez sprawdzania wrzuciła to co napisał. Sporo do poprawy, ale i tak plusik, bo z wywiadami wcale tak łatwo nie jest jak się innym wydaje. ;d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zuzaa usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie