Skocz do zawartości

Zablokowane Pan Anusiak - odwołanie od bana


Pan Anusiak

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Pan Anusiak
IP / Steam ID*: 46.149.211.78

Admin banujący:  rzadko go widze jakiś xyz cos takiego
Data i godzina otrzymania bana*: 14.11.2023 około 19
Serwer*: DD2
Powód: obraza admina
Wycinek z konsoli*:

[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Jestes zbanowany na tym serwerze!
[AMXBans] Jestes zbanowany Permanentnie.
[AMXBans] Zbanowany Nick : Pan Anusiak
[AMXBans] Powod : ' Obraza '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ https :
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_1 : 0 : 2093922420 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 46.149.211.78 '
[AMXBans] =======================================

 

Krótki opis sytuacji*:

Kraków, dn.14.11.2023

 

 

Do Rady serwera najlepszej serwerowni w Polsce CSOWICZE

 

                        Napotkała mnie dzisiaj na serwerze przykra sytuacja. Wszedłem na serwer i gram se w ct.  Pare rund z rzedu zabijają mnie gracze przed anarchią w okolicach 40-50 sekundy. Grzecznie zwracałem uwagę az w koncu nie wytrzymałem i napisałem coś w stylu że "admin szmato banuj ich". Moze i mnie troche poniosły nerwy  i tak napisałem, ale wcale tak nie myślle, a dałem upust swoim emocjom bo jestem emocjonalnym człowiekiem, a ten admin nic nie reagował więc przedstawiłem doraźnie swoje stanowisko w tej sprawie. Poza tym mógł dać bana na dzień lub dwa i przemyślałbym swoje zachowanie i nie napisał tak wiecej, a nie od razu perma, bo tak sie nie robi, ale wiadomo latwiej mu było mnie zbanować na zawsze niż kolegów upomnieć o wyjście z respa.  Bardzo lubię ten serwer i chciałbym dalej móc na nim grać, bo tam są moi super koliedzy i można miło spedzić czas.  Darze 90% adminów dużo sympatią i złego słowa na nich nie powiem, a do tego co mnie zbanował, to wycofuje swoje słowa i może sympatią go darzył nie będe, ale nie będe go juz wyzywał od szmat. Także czuje czynny żal, obiecuje poprawę oraz  proszę o wybaczenie i unbana lub skrócenie do paru dni.

 

Pozdrawiam Pan Anusiak

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Perm z góry jest to za wysoka kara czasowa, przyznałeś się do winy i przeprosiłeś skrócę bana na jeden dzień, oby sytuacja się nie powtórzyła. 

 

ban_skrocony_csowicze2021.png

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie