Skocz do zawartości

Zablokowane Konkurs DD2 Classic


Do spodu

Rekomendowane odpowiedzi

Siema wychodzę z propozycją, którą nie raz między sobą omawialiśmy z @otóż skoro i tak jest cyklicznie resetowane top15 to fajnie by było zmotywować tych graczy z topki i coś dodać co będzie bardziej przyciągać. Mianowicie mowa tu o cyklicznych skinach pod komendą /skiny wiele osób korzysta ze skinów na naszym serverze więc możnaby  dawać taki skin indywidualny dla zwycięzcy na okres do następnego wygranego. Jeszcze jakby był jakiś majster co dodałby napis na ten skin widoczny np. z Nickiem albo TOP1 czy coś w tym stylu to wgl. by było spoko (wiem, że się da bo @sobie taki wgrał dla samego siebie, kwestia przeróbki w programie graficznym). Dodatkowo żeby też nie było przesytu to zwycięzca mógłby wybrać do jakiej broni chciałby mieć ten skin do momentu następnego zwycięzcy. Urozmaićmy rozgrywkę dla graczy po za zwykłym cyklicznym konkursem dajmy coś więcej.

Przez radkovsky,

Jako że jest to propozycja urozmaicenia konkursu na Classicu, przenoszę do działu serwerowego :pepeslodki:

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponowałbym połączyć ten pomysł z Hall of Fame!

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Jax Teller napisał:

Proponowałbym połączyć ten pomysł z Hall of Fame!

To właśnie pomysł nawiązany do Hall of fame :D

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że byłby to spoko pomysł i dodatek do aktualnie trwającego 'Hall of fame'. Jest możliwość przypisania danego skina do flagi (literki w users.ini), więc jest to do ogarnięcia. Zwycięzca by otrzymał w swoich uprawnieniach literkę, która by odpowiadała właśnie za tego skina. Przerobienie istniejącego już modelu broni jest możliwe poprzez Half Life Model Viewer oraz dowolny program graficzny - muszę tylko ogarnąć jak się to dokładnie robi. Chciałem to wprowadzić w życie już dziś, jednak coś mi nie wychodziło przy edycji tekstur. Mogę jednak zapewnić, że taka nowość zostanie wprowadzona i zwycięzca następnej edycji HOF dostęp do takowego skina otrzyma.

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_propozy

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie