Skocz do zawartości

Zablokowane Niewidoczny ban/pomyłka


ArekXPompaJp100

Rekomendowane odpowiedzi

nick: ArekXPompaJp100%

steamid: STEAM_0:1:691558884

NIe moge wbić na serwa, pisze, że mam bana. Na listach amxx bans nie mam bana. 

NIe wiem czy to pomyłka czy coś bo na serwer około tydzień nie wbijałem i wbić nie moge.

Jak dostałem bana to chciałbym wiedzieć mniej więcej do czego się odwoływać i demko dostać, a jak pomyłka to chciałbym żebyście mi te blokade zdjeli, tak abym mógł wbić na serwa.

Dzięki :))

tyle widzę w konsolce 

NET Ports:  server 27015, client 27005
Server IP address 192.168.1.4:27015
Connecting to 51.83.147.22:27015...
Connection accepted by 51.83.147.22:27015
You have been banned from this server.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bana dostales ode mnie, po tym jak Ci powiedziałem zebys zrobił mi WG, uciekłeś z serwera demka niestety nie ma, bo to było ponad tydzień temu, a HLTV niestety juz nie ma bo jest do 04.11, latałeś odjebany na swoich GS’ach, świadkowie: DG i Łysy po tym jak mówiłem Ci zebys WG mi wysłał uciekłeś jak szczur :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi pisałeś że mam wragoda zrobić to ch**a widze bo na hudzie gram żeby fps mieć więcej. A ja bez problemu mogę zrobić wargoda i latać na gs'ach :)

JEszcze jedno pytanko jak się odwołać od tego bana? 

Mam Ci pokaz skilli zrobić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ sedesprzedstawcie jakiekolwiek dowody obciążające @ ArekXPompaJp100. Jeżeli to się nie stanie będę musiał zdjąć bana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie czasem zbanowany ma czas 72h na odwołanie się od bana? Skąd wyczaruje demko skoro ban był nadany 10dni temu +-

 

w 5min można usunąć cfg i być czystym na WG dlatego się nie wychodzi z serwera podczas robienia wg 

 

@edit bo uciekł z serwera i nadałem przez addbana?, mógł się odwołać miał 72h na to

 

@ snuffy wiedział wiedział, DG i Łysy świadkami, nawet przez mikrofon mu mowilem i pisalem na Psay'u

Przez snuffy,

A skąd miał wiedzieć o banie, skoro nie nadałeś go w AMXBans?

Przez snuffy,

Jeżeli wiedział o robieniu wargoda, to ban zostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pisałeś, że mam zrobić wargoda to nie widziałem bo gram na hudzie to nie widze. Jakbyś powiedział przez mikrofon, że mam zrobić to bym zrobił. Skoro ja o takiej sytuacji nic nie wiem to domyślam się, że pisałeś dlatego nie zrobiłem bo nie widziałem. Mogę wbić na serwa zrobić wargoda i robić takie gs'y jak robiłem. Nie ma najmniejszego problemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam jak się chwaliłeś ze masz nowa myszkę i ci zajebiscie gsy wychodzą gdzie wcześniej totalnie nie potrafiłeś tego zrobic (magiczna myszka.) Nie rozumiem fenomenu po co to robicie i potem sie tlumaczycie, po prostu tego nie róbcie?
Dino czyt. sedes pytał się mnie czy cię banować i na ile, chciał cię permować ale powiedziałem żeby dał ci 3 dni. Jak cię poinformował o tym to wyszedłeś z serwera wiec zbanował cię przez addbana. Dla mnie ban do zdjęcia i nastepne nadużywanie tego nie ważne czy jesteś tak ultra dobry i umiesz to robić czy latasz na skrypcie to kolejny ban ale dłuższy proste.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że się chwaliłem myszką. Bo tamtą co miałem nie szło tak płynnie nawalać gs'y. Polecam Ci kupić "magiczną myszkę" logitech 502 x i zakręcić kółkiem. To zobaczysz, że nie trzeba żadnych skryptów. Zresztą jak wyżej pisałem z tą "magiczną myszką" gs mogę  od buta zrobić. I nie mówiłem, że nie umiałem wcześniej gs'ów robić tylko sgs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wypowiedzi @ MeQustooo ban zostaje zdjęty.

 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_temat_z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie