Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na duszek admin ? ( Prosił bym bardziej o pomoc i odpowiedź


Jędrzej

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem bana na 5min dosłownie od Admina duszek na zm 08 lis 2023 - 11:35:03  o tej  dostałem bana jak ktoś by chciał zajrzeć. 

i pytanko czy jak bije lm na gościa i z tyłu za mną tłuką mnie ludzie gdzie lm nie ma to jest brak wykonywania celi czy nie wiem jakieś takie tzw "ala działanie by się wywalić czy coś jak najszybciej czy focus na jedną osobę" 

po prostu zobaczy ktoś jak może całą sytuację i da odpowiedź bo sam do końca nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłeś Matką więc twoje zadanie to zarazić jak największą ilość ludzi. Zamiast zarażać osoby które biegały po mapie i które były za plecami w mojej kampie wolałeś bić lmy co uznałem za brak wykonywania celi jako matka + szybkie pozbycie się zm aby być humanem w next rundzie. Tyle ode mnie

edit //

Na dodatek przez mikrofon wspominałem ci o tym nie dostosowałeś się to poleciał ban na 5 min.Mogłeś wejść na serwer z powrotem i się zapytać bym ci wytłumaczył no ale rozumiem masz prawo napisać skargę ;)

Edytowane przez Duszek420
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnym razem napisz ze wzorem, bo od razu bym odrzucił, gdybym nie zobaczył demka wcześniej.

 

Na serwerze w tamtym momencie były 4 osoby,  Jedrzej wszedł do kampy i na LongJump próbował Cię zarazić i mu się to udało, co prawda, jako matka nie powinien wchodzić do kampy od razu po dostaniu jej, tylko zarażać ludzi którzy nie są w żadnej kampie, ale są tutaj 3 ważne kwestie.

 

1. Mała ilość graczy na serwerze, i tylko tak naprawdę 1 osoba strzelała do niego z tyłu. Stwierdził, że wolno stawiasz laserminy i uda mu się Ciebie zarazić.

2. Zaraził Cię, a opisujesz w skardze, jakby się pozbył zombie i nie udało mu się nikogo zarazić.

3. Nie dał się, i widać, że próbował Cię zarazić i udalo mu się to, po czym dałeś mu bana.

 

@ Duszek420Na mikrofonie to mu powiedziałeś "czy chcesz bana", co jako admin też źle brzmi, bo taki tekst w ogóle nie powinien paść z twojej strony. 

 

Skargę przyjmuję.

 

 

Admin otrzymuje ostrzeżenie słowne

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie