Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na Administratora - zekSaiyajiN


zek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: zekSaiyajiN

Imię: Fabian
Wiek: 22
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Jestem konsekwentny, trzymających się zasad aczkolwiek wiadomo są rzeczy ważne, ważniejsze i liczy się zabawa, pozytywna atmosfera która mnie tutaj 

zawitała i zżyłem się z tym wszystkim co dotyczy tego serwera. Chcę pomóc w utrzymaniu tego wszystkiego. Bawić się razem ze wszystkimi ale trzymając się reguł i zasad które mają panować na serwerze przy tym mieć wpływ czy na częste wchodzenie do ct bez mikrofonu czy TK robione przed fd wiadomo i tym podobne.  Zdarzyło się że byłem na serwerze rano bądź wieczorem gdzie nie było Admina i było nie przestrzeganie reguł i zasad które przykrzyło to rozgrywkę innym ale to tylko sporadycznie wiadomo że każdy ma prace. Również ja pracuje na trzy zmiany i w święta, weekendy i właśnie gdy na wolnym wchodziłem zdarzały się takie właśnie sytuacje powtarzając (w przypadku gdy Admina nie było). Często wchodzę do CT , nie boję się prowadzić, bardzo przy tym się bawię i myślę że CT mam sprawne. Zdarzały się częste sytuacje gdzie nikt nie chciał wejść do CT przez długi czas. Umiem się dogadać z każdym ale też umiem i przyznać się do błędu.  Oczywiście odpowiedzialność. Bezkonfliktowość. Kultura.

Doświadczenie: Wielokrotne bycie Adminem tyle że bardziej w młodzieńczych latach także doświadczenie mam myślę że duże od małego.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): obecnie 7, dałbym 8 ale dawno się nie bawiłem wgrywanie pluginów

Ile czasu spędzasz na serwerze: to jest zależne od moich zmian ale 2-3h a niekiedy 4-5h dziennie
Jak długo jesteś z nami: 15 listopada będzie cały miesiąc

Link do Tsarvar'a: https://tsarvar.com/player368336-zekSaiyajiN

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: tak
Kontakt: discord, steam, forum csowicze
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: tak

234.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JESTEM NA TAK! 
-gracz aktywny w godzinach gdy administartor jest potrzebyn (czytaj. porannych)
-wiek duzo daje, nie potrzebujemy w administracji osob  o wieku 16 lat
-jest neutralny
jest aktywny
-zaplaci skladke
-ma doświadczenie
-ogólnie fajny bratek z niego -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzę kolegę, dobry kandydat, oby cię ta administracja przyjęła, powodzonka :taniec5:

Przez Gangsta,

Wypowiedź w podaniu bez podania 3 argumentów. //Ostrzeżenie słowne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłop jest bardzo opanowany i kulturalny co jest turbo nowością na tym serwerze XD w przeciwieństwie do @ MeQustooo nie drze ryja i nie pyta czy ktoś jest na coś chory jak ma kilka buntów pod rząd i dostaje 10 fleszy na mo**e XD

duża aktywność na serwerze, widoczny w ct, zna zasady więzienia a z adminowaniem poradzi sobie bez problemu 

jestem na tak 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie