Skocz do zawartości

Mask Painter [WYNIKI & PODSUMOWANIE]


Rodeo Rita

Rekomendowane odpowiedzi

Achh ten kaktusik, nie spodziewałem się że konkurs tak wciągnie, swoje szanse obstawiałem na mniejsze, gdzieś do połowy ... a tu proszę .. Bardzo konkurs wciągnął i dzięki temu mogłem powrócić do lat dzieciństwa gdzie dużo rysowałem, czy to rysunki czy wzorki, a później były plany robić szkice do tatuaży XD  Dzięki wszystkim uczestnikom za współuczestnictwo, brawo dla detektywów, dla prowadzącego za giga zaangażowanie i wszystkim anonimowym kibicom kaktusa. Nagrody w postaci reputacji, vipów na serwerach itp można rozdać innym, z racji że nie korzystam z tych przywilejów zbytnio. Zachęcam do udziałów w takich eventach, buziaczki. :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za super zabawę i dopracowaną organizacje :pepelove:

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Rodeo Ritamało kiedy spotyka się tak zaangażowanego, pomysłowego i dobrego człowieka ;) Pomysł, organizacja i humor! Komu ja teraz będę wysyłać rysunki ze sketchtoy, KOMU?! Przecież to już tradycja! :D Pomimo braku czasu i nawet zdrowia, to Twoja osoba była świetną motywacją!

Bo jak tu nie wysłać rysunku takiemu gagatkowi, który uwielbia się droczyć! Nawet jakby mi lapek wysiadł, to bym starała się coś zmalować. :D 

 

Jeszcze raz dzięki Kamillo za możliwość wzięcia udziału, zabawę i te x wiadomości, które wymieniliśmy od startu. Nie zmieniaj się i trzymaj fason! B) 

Kaktusowi ( @ ^^^MaLIk^^^) gratuluje wygranej i uporu! Dzielnie do ogłoszenia wyników siałeś te ziarno niepewności! Nakopać to mało! ;p 

Brawa dla mojego wspólnika i osoby, przed którą najtrudniej było mi się ukryć - @ Devaz.  Jeju nawet nie wiesz, jak uważnie wybierałam wizję rysunków.... a te próby obstawiania Alpaki! Cóż.... co się podroczyliśmy to nasze. :V Myślę, że cała nasza trójka wiedziała, że znasz tożsamość Alpaki, ale czekałeś do ostatniego rysunku. :pepewine:

@ Jax Tellerobstawianie było różne, ale zauważyłeś ogrom podpowiedzi, zwłaszcza w ostatnim rysunku. Cóż! Gratuluje sokolego oka! Celuj tak w CSie! :D


Miło było, ale się skończyło... na razie. ;)

Przez Rodeo Rita,

ale mi miłoooo! dziękuję! <3 

sygna.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie takie tematy mnie nie kręcą i mam je w zwyczaju pomijać z automatu, @ Rodeo Rita pomysł z detektywem był strzałem w dziesiątkę. Nie można było nic lepszego wymyśleć , dzięki Ci za to. Oby więcej tak genialnych konkursów i pomysłów w twoim wykonaniu. 

 

Gratulacje dla wszystkich uczestników. Ps @ ^^^MaLIk^^^ dalej czekam na przeprosiny za to wczorajsze droczenie się :P Czyja racja była? Hihi

 

Dzięki @ZoFB3RB.png C est la vieza super zabawę podczas wspólnego typowania i tych wielu godzin rozkmin kto może się kryć pod konkretnym pseudonimem. Nie ukrywam że również nie było mi łatwo ukrywać że wiem od samego początku o twoim udziale. Kto jak kto ale ja odrobinę Cie znam aby rozpoznać twoje prace ;p

 

Dzięki raz jeszcze wszystkim za super zabawę. Szkoda że się skończyło :)

 

 

Edytowane przez Devaz

vq4.png?ex=65524601&is=653fd101&hm=8c873

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurs na prawdę był  jednym z niewielu, w których brałem udział z wielką przyjemnością, a motyw z detektywami bardzo przypadł mi do gustu!

Kolejną edycję wygram ja! 

:pepeheh:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie