Skocz do zawartości

Zablokowane Rezerwacja Slota


raverson

Rezerwacja Slota  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Rezerwacja Slota?



Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Proponuje dodać rezerwacje jednego slota, dla osób które chętnie wyłożą pare złotówek aby nie czekać bezsensownie 10 minut na to aż ktoś wolni slota, tylko jak będzie 31/32 + to jak dołączysz to wypierdala jakiegoś randomowego NonSteama, podniesie to tym samym sposobem poziom na serwerze  i oczyści go z typowych Maciusiów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden rabin powie tak, a drugi powie nie.

Rozumiem plusy wynikające z rezerwacji słota, nie trzeba czekać tyle na miejsce, kilka złotówek więcej do utrzymania servera, ale w tych czasach więcej ludzi na steam czituje niż NS, a poza tym to nie fair takiego prawilnego eNeSka wyrzucać, żeby jakiś hax z legit setami wbijał - to nie jest przekonujący argument jak dla mnie.

Pozdrawiam :pepewine:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuje jak na początek zaangażować w to bardziej adminów, wyrzucanie afków (co często się zdarza ostatnio) ludzi, którzy nie wykonują celi bądź też tych, którzy zamiast aktywnego grania 

siedzą po kątach i czekają Bóg wie na co. Myślę, że sprawne działania adminów powinny tu znacznie ułatwić sprawę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może wystarczy troszkę po szperać po myśleć wrzucić  spec kicka....  specty czasówka powyżej 1min czy coś kick  sloty się zwolnią albo będą grac nie siedziec na spekcie i żreć albo srać....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile rzeczywiście czasem ciężko jest wejść na serwer i niektórym mogłoby to pomóc, tak z drugiej strony nie byłoby to fair według mnie żeby kogoś wyrzucać z serwera w trakcie gry, bo ktoś ma wykupiony przywilej. Takie coś odrzuca potencjalnie nowych użytkowników i powoduje, że zostaje "stara gwardia". Wyrzucanie afk'ów/spectów po określonym czasie + aktywniejsze działanie adminów by było lepszym rozwiązaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie. Przywileje są ważne, ale nie kosztem kogoś. Skoro ktoś inny poświęcił 10 minut żeby wejść na server, a przykładowo też wspiera server wysyłając dotacje na forum to czemu ma być gorszy od kogoś kto wydał kilka zł na usługę serverową? Jedyne co trzeba zmienić to poprawić system AFK żeby też z automatu kickował po jakimś czasie ze spect osoby bez admina.

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wysyłając dotacje na forum wspierasz forum nie serwer. 

 

Co do automatycznego wyrzucania ze spect, a jakby ktoś chciał na spect wejść i demko nagrać jakiegoś czitera... ehh  dobra sam się zacząłem śmiać  jak to pisze XD

Ale jak ma być automatyczne, to musi być wycofany wargod, nie wiem czy dalej jest. 

 

Teraz długi  weekend to ludzi więcej ale myślę, że problem sam się rozwiąże, bo ludzi na serwie jest coraz mniej. Wcale nie jest tak trudno wbić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie