Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane skarga stary lary


oooo :d

Rekomendowane odpowiedzi

 A więc tak , wnoszę skargę na  adminka którym jest to "stary lary " przynajmniej taki nick ma na serwerze , sytuacja wygląda tak , że dostaje bana na ct za ? powód dodany przez admina to "uczymy sie w tt ". 

sytaucja wyglądała tak , że zaczeła sie nowa mapa wbiłem do ct podałem polecenia ,wiezniowie ich nie wykonali więc zginęli było ich akurat sporo w tej grupce , po czym admin lary mówi do mnie co ja robię ze ich zabijam XDDDD

Za nie wykonywanie poleceń można zabijać przy tak dużej ilosci osób  chyba nie trzeba karniakować co ?

W tym samym momencie admin lary ożywia wszystkich więzniów bez mojej zgody na to i gość z ct podrzuca bron więzniowi który mnie zabija i zero reakcji ze strony admina po czym dostaje bana na ct . 

Jestem nowy wystarczyło wytłumaczyć jak normalny człowiek , jakoś z innymi adminami nie było problemu jak prowadziłem :D

Całe zajscie na demku pierwsza runda to była akurat :d http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2310212149-jail_mrufka_duo-1697917740-1697918460.zip

@ snuffy

@ KIK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem swiadkiem zdarzenia

pierwszy dzien na mapie mrufka_duo

ooo daje niezrozumiene polecenia przez ten sfuj mirkofon  z esperanzy po czym zaprasza wszytkich do telamora i zabija 14  tt z 17

dając argument ze mieliśmy sie krecic w kulko w celi 

moim zdaniem reakcja admina człapak 100% porawana

frajerstwo powinno się tępić elo

 A co do zachwania ADMINA STARY LARY zadość uczynienie powinien poprostu zapłacić potrójną stawke za składke i sprawa rozejdzie się po kościach :)

 

 

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

15 minut temu, WIKARY napisał:

Byłem swiadkiem zdarzenia

pierwszy dzien na mapie mrufka_duo

ooo daje niezrozumiene polecenia przez ten sfuj mirkofon  z esperanzy po czym zaprasza wszytkich do telamora i zabija 14  tt z 17

dając argument ze mieliśmy sie krecic w kulko w celi 

moim zdaniem reakcja admina człapak 100% porawana

frajerstwo powinno się tępić elo

 A co do zachwania ADMINA STARY LARY zadość uczynienie powinien poprostu zapłacić potrójną stawke za składke i sprawa rozejdzie się po kościach :)

 

 

nie zapomnij dodac ze był bezruch do odwołania w celi :d

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru ogladac tego demka bo wiem bardzo dobrze co sie tam stalo i tez wiesz co sie stalo przed twoim banem na mapie lonley_v4. Zaczne od opisu tamtej sytuacji a nastepnie przejde do tego co zrobilem i nasz "poszkodowany" zrobil potem na mrufce.

a wiec zaczynajac od lonley'a 
notorycznie caly czas mi cos pi********s za uchem przeplatajac to wyzwiskami w strone moja/rodzicow podczas prowadzenia, ze az trudno bylo sie skupic na prowadzeniu. Na serwerze na tamten moment bylo okolo  25-30 graczy i polowa z nich pisala/gadala na vc zebys w koncu zamknal sie lub  zeby przeniesc cie do TT. Nawet sam @ youknowswho wzial wlasne zyczenie pt. " "oooo" siedzi cicho przez kolejne prowadzenie" a pomimo tego ciagle sie przypierdalales do mnie o najmniejsze drobnostki slowne lub dotyczace prowadzenia. dzialales mi juz srogo na nerwy przez polowe mape(dopoki nie dostales bana) i przy ostatniej atarakcji, powiedziales cos obrazliwego w strone moja w stylu
"on mysli ze jest kur*a kim uposiem?" [...] dalej nie jestem w stanie zrozumiec bo chyba zajebales mikrofon z esperanzy z sali informatyczniej.
cisnienie mi sie lekutko podnioslo, wiec postanowailem ci dac MOCNO skroconego bana na 1 godzinke na przemyslenie swojego zachowania, podczas gdy ty po otrzymanej karze zamknac sie i wyjsc z pokora zaczales krzyczec. 

KLIP 



https://imgur.com/a/wpnZf46

 

Gydybs to zrobil raz czy dwa prawdopodobnie odpowiedzial bym ci cos na tej samej zasadzie ale ze robiles to przez cala twoja kadencje w ct i przeszkadzales mi, nie dziw sie ze jestem na ciebie jak kolwiek ciety.

przechodzac do mrufki

Specjalnie czekalem na mafie ktora (byla udana) ale chcialem zatrzymac na serwerze jak najwiecej osob do tego "eventu" po czym wchodze na serwer i widze ciebie w CT ktory wydaje pierwsze polecenie krecenie sie w celi, wyjscie przed terrarke, i krecenie sie w terrarium z dana czapka.
Nagle z zywych osob 16 zostaje 3 - naturalnie ludzie pisali na u@ co ty robisz i zaczeli wychodzic tuz przed samym eventem. 

po pierwsze przecpany lbie na nsie
polecenia typu krecenie sie/patrzenie sie w dol/gore dana czapka itd. wykonuje sie gdy jest bunt za buntem, a byl to 1 dzien na mapie - sam to podkresliles
przy pierwszych poleceniach sie karniakuje, nie zabija i bardzo dobrze o tym wiesz bo masz juz 10 godzin na serwerze  
https://tsarvar.com/player368336-oooo



Jesli mam byc szczery z tego wszystkiego nawet zapomnialem o podrzuceniu broni, bo bardziej skupilem sie na tobie i twoim glupim gadaniu.
Tak, nie postapilem odpowiednio i sprawiedliwie wobec ciebie i CT'ka ktory to zrobil. (upomne jutro gracza o ile pojawi sie na serwerze)

Tak tu tez postapilem zle i przyznaje sie do  tego, ze ozywienie wszystkich nie koniecznie bylo madre i powinienem poczekac az runda sie skonczy i w tedy zapytac sie co robisz. 
Presja graczy/u@+ goraczka + wkurwienie + chec zachowania jak najwiecej graczy do mafii, nie koniecznie najlepiej wplynela na dana sytuacje.

roznimy sie tym ze ja potrafie wyciagnac konsekwencje z tego co zrobilem zle a ty dalej bedziesz twierdzil ze cos jest nie tak bo, potrafisz patrzec tylko na bledy innych. 
po slowach ktore powiedziales po banie powinienes zamknac za przeproszeniem pizde i siedziec cicho tak zebym cie nawet nie zauwazyl i nie dal obiecanego bana na 12h.

slowa do snuffiego
-moge placic skladke 16 zl juz nawet przed nowym rokiem (bede skrobal tynk z sciany do garnka)

i slowa prosby
jesli nasz kochany technik serwerowy wroci dodac cos na zasadzie czasowego bana dla ns'ow 10-20h na ct
a dla steamow nawet z 3/5 jak bywalo to na roznych serwerach JB 

za wszystkie bledy ortograficzne przepraszam 

A Tobie @ oooo :dzycze ch*****j niedzieli, nie pozdrawiam



 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie