Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na lee sina


Sainaw

Rekomendowane odpowiedzi

Przychodzę do włascicieli tego serwera iż kolega lee sin zbanowal mnie po napisaniu cytuje
"[VIP] *DEAD* sainaw :  lee sin gadal ze na csowiczach kazdy po sobie jedzie jak po szmacie a jak ktos tu zwyzywa kogos to on pi" 

dostałem za to bana na 30 minut. CIagłe prowokacje, wyzwiska w moja strone rowniez lecialy i faworyzacja.


SVIP] [ABW] Lee Sin :  sainaw

[SVIP] [ABW] Lee Sin :  to wypierdalam ciebie na 2 dni

[SVIP] [ABW] Lee Sin :  jego na 1h

[SVIP] [ABW] Lee Sin :  moze byc>
[VIP] sainaw :  widze ze faworka
[SVIP] [ABW] Lee Sin :  oczywiscie

[SVIP] [ABW] Lee Sin :  utykaj tam
[SVIP] [ABW] Lee Sin :  specjalnie dla ciebie
[SVIP] [ABW] Lee Sin :  bo cie zlikwiduje

Gracz o nicku NieObliczalny rowniez mnie wyzywal ciagle zaczepial tekstami a lee sin zero reakcji :)  tutaj faworyzacja.
[SVIP] NieObliczalny :  cb codziennie zapinaja
[SVIP] NieObliczalny :  nawet stary cie rucha
[SVIP] NieObliczalny :  ojoj sdainaw na tamtym jb juz bys dawal bana a tu mozesz possac
[SVIP] NieObliczalny :  zamknij cipe sainaw

[SVIP] NieObliczalny :  SAINAW CIĄGNĄŁ MI GRZAŁE WCZORAJ WIECZOREM XDDDD
[SVIP] *DEAD* NieObliczalny :  zal to mi cb imbecylku

i ja dostaje za pare wiadomosci bana a kolega dalej se gra bo ja jestem z innej sieci widze faworyzacje lubi pan lee sin prosze o rozpatrzenie sprawy :) 

mapa :jail_kakao_beta ok. 16:40 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedopuszczalne, na tym serwerze kazdy ma takie samo prawo sie wyzywać. Skarga jak najbardziej sluszna - ban za wyzywiska jest karygodnym zachowaniem. Ciesze sie ze spolecznosc naszego serwera juz zwerifikowala bonesiego i zauwazyla przemiane w nim niestety na gorsze po zmianie serwera (akurat kazdy wie ze jesli raz wejdziesz na ten serwer o ktorym mowimy to juz wychodzisz z niego jako gorszy czlowiek)

W skrocie skarga jak najbardziej sluszna.

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czm nieobliczalny wyzywa kazdego z konkurencyjnego jbka również mnie a admini nie reagują , prosze admisistracje na zwrocenie na niego uwagi!!!

Edytowane przez Pawell^^

Animated GIF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, KIK napisał:

@ [ABW] Lee Sin Proszę się wypowiedzieć

 

Wchodzi NPCT z innej sieci na serwer bo u nich tylko HLTV teraz zamieszkuje i sie pruc do kazdego zaczyna no to co

image.png

Nie gadalem tak xd

image.png

Do nieobliczalnego ty zaczales podbijac jako pierwszy

image.png

Te twoje teksty spowodowaly gownoburze na chacie dlatego wolalem cie zbanowac na 30 minut niz zeby mi puscily nerwy i cie zaczal wyzywac tak jak robi to StaryLary zazwyczaj 

21 godzin temu, MeQustooo napisał:

Niedopuszczalne, na tym serwerze kazdy ma takie samo prawo sie wyzywać. Skarga jak najbardziej sluszna - ban za wyzywiska jest karygodnym zachowaniem. Ciesze sie ze spolecznosc naszego serwera juz zwerifikowala bonesiego i zauwazyla przemiane w nim niestety na gorsze po zmianie serwera (akurat kazdy wie ze jesli raz wejdziesz na ten serwer o ktorym mowimy to juz wychodzisz z niego jako gorszy czlowiek)

W skrocie skarga jak najbardziej sluszna.

Nikt nie ma prawa sie wyzywac na serwerze wiec tutaj kolejny farmazon. Sam @ VooFy. prosil mnie, zebym raczej banowal za robienie trzody na serwerze 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra, ja tam bylem na pare minut i wyszlem z tego

po 1, to nikt nie ma prawa wyzywac

sainaw, jak i lee sin są winni.

a prowokowanie nieobliczalnego to jakis niesmieszny paradoks

p.s - jak se nie radzisz z chlopakami, to jaki problem zmutowac go na parenascie h, zamiast go banowac, chyba ze by obrazal na u@, to banuj i tyle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, squizy napisał:

jak se nie radzisz z chlopakami, to jaki problem zmutowac go na parenascie h, zamiast go banowac, chyba ze by obrazal na u@, to banuj i tyle

nie ma czegos takiego jak mute na parenascie h wiec nie bylo takiej mozliwosci nawet

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy od dnia jaki ma lee sin. Raz za powiedzienie "zamknij pizde" odrazu banuje a  raz mozna jechac po kims jak po szmacie i ma to w poważaniu :) 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, [ABW] Lee Sin napisał:

Te twoje teksty spowodowaly gownoburze na chacie dlatego wolalem cie zbanowac na 30 minut niz zeby mi puscily nerwy i cie zaczal wyzywac tak jak robi to StaryLary zazwyczaj 

sprawdz sobie logi a potem mow kto zaczal prowokowac :) lubisz pier*olic farmazony i bronic jakies zje*a gdzie chlop pierwszy do mnie zaczal sie sapac

image.png.d099e5ee345f809d4116c6dcd3f68167.png

yikes tyle powiem wchodzic na inny serwer zwyzywac hahaha jeszcze gadanie na voice chacie wtedy gadanie do mnie teksty grozace mojej osobie wiec co ty pier*olisz 

Edytowane przez Sainaw
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z racji tego, że sam nie byłeś bez winy, a ban został nadany tylko na 30 minut, to nie będę wyciągał większych konsekwencji. 

Przede wszystkim porozmawiam z adminem @ [ABW] Lee Sin, żeby równo traktował graczy. Nie ma znaczenia czy ktoś jest z takiej sieci czy innej. Niektórzy jednak wolą niektórych traktować gorzej tylko z takiego błahego powodu.

 

Ostrzeżenie słowne dla admina banującego. 

 

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie