Skocz do zawartości

Zablokowane Mask Painter [#3 GŁOSOWANIE]


Rodeo Rita

GŁOSOWANIE #3  

16 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto powinien odpaść?

    • ALPAKA
      1
    • CIASTECZKOWY POTWÓR
      11
    • KOSMONAUTA
      0
    • LEW
      1
    • SOWA
      2
    • KAKTUS
      0
    • KOZA ŚNIEŻNA
      1

Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 10/10/23 o 18:00

Rekomendowane odpowiedzi

image.png?fbclid=IwAR3qg3TOZBaDWGUjtp3s8

Witam Wszystkich z tym razem lekkim opóźnieniem (wińcie mój wyjazd, nie mnie:taniec4:), ale co się odwlecze to nie uciecze! Dla przypomnienia, tematem wszystkich prac było odwzorowanie swoich dziecięcych aspiracji, jednak nim przejdziemy do publikacji rysunków, chciałbym podziękować PACZCE FAJEK, a konkretnie @ Ojciec Rydzyk za udział w grze - niestety nie otrzymałem od niego pracy, mimo iż miał dodatkowy czas na jej nadesłanie. Ostatecznie została was już tylko siódemka, a po dzisiejszym głosowaniu liczba ta zredukuje się już do sześciu. 

PRACE NASZYCH UCZESTNIKÓW! 

image.png                                       image.png

 

  KLIKNIJ TUTAJ                                                            KLIKNIJ TUTAJ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

image.png                                       image.png

 

KLIKNIJ TUTAJ                                                                KLIKNIJ TUTAJ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

image.png                                       image.png

 

KLIKNIJ TUTAJ                                                                KLIKNIJ TUTAJ

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

image.png

 

KLIKNIJ TUTAJ

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

Mało tego... Użytkownicy przygotowali dla Was - detektywów, małe podpowiedzi o sobie. Otrzymali oni po jednym pytaniu, na które każdy odpowiadał zgodnie z prawdą. Przypominam, że możecie typować tylko jednego uczestnika! Zasady obstawiania zostały szczegółowo opisane TUTAJ, zachęcam do zapoznania się jeśli ktoś chciałby się z nami bawić ;p 

 

PYTANIE DO ALPAKI: Z jakim zwierzęciem mogł*byś się utożsamiać i dlaczego?

ODPOWIEDŹ ALPAKI: Utożsamiam się z lisem, ponieważ podążam własnymi ścieżkami.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

PYTANIE DO CIASTECZKOWEGO POTWORA: Skąd pomysł na twój nick na forum?

ODPOWIEDŹ CIASTECZKOWEGO POTWORA: Jeśli chodzi o mój nick to nawiązuje on do pewnej osoby, którą wspieram na odległość.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

PYTANIE DO KOSMONAUTY: Jaką ksywę miał*ś w dzieciństwie?

ODPOWIEDŹ KOSMONAUTY: Taką, jak moje nazwisko.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

PYTANIE DO LWA: Z kim na forum masz najlepszy kontakt? 

ODPOWIEDŹ LWA: Z nikim, nie mam na forum zawiązanych bliższych znajomości. Nikt również mnie za bardzo nie lubi.

Jak już miałbym kogoś wskazać to PZX lub Semper. Do wyboru.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

PYTANIE DO SOWY: W jakich okolicznościach dołączył*ś na CSowicze?

ODPOWIEDŹ SOWY: Dołączył*m przez serwer DD2 Classic ponieważ chciał*m zakupić tam VIPa.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

PYTANIE DO KAKTUSA: Jak często przebywasz na naszych komunikatorach głosowych?

ODPOWIEDŹ KAKTUSA: Z racji iż jestem Kaktusem, stale przebywam na komunikatorach głosowych sieci z nadzieją, że ktoś o mnie zadba i podleje, a nie oleje.

 

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

PYTANIE DO KOZY ŚNIEŻNEJ: Czym zajmujesz się na co dzień? 

ODPOWIEDŹ KOZY ŚNIEŻNEJ: Jestem mechanikiem samochodowym.

Przez Rodeo Rita,

Zapomniałem dodać, iż głosować można do 10.10 do godziny 20:00! <3 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że Kosmonauta to @ Devaz

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie