Skocz do zawartości

Zablokowane #1754 Pytanie na dziś


Jax Teller

Rekomendowane odpowiedzi

ytC85To.gif

 

Czy spotkałeś/aś kiedyś jakąś sławną osobę, jeżeli tak to kogo?

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy spotkałam to nie wiem czy można nazwać ale miałam okazje poznać Dawida Kwiatkowskiego- jeszcze przed tym jak był sławny, Podsiadło- tu też przed. I Kamila Bednarka ale to było z 10 lat temu tez.  Pewnie żaden mnie nie pamięta, chociaż Kwiatkowi mnie ze znajomych nie usunął więc może… 

 

A takie spotkanie to chyba tyko na koncertach i jak byłam na FAME MMA to trochę ich tam widziałam xd

sygna.jpg.113fc4cb2bf798e7b046ef76ef5a2ffd.jpg

Oboje wiemy, że mogłabym rozerwać Cię na kawałki

jednocześnie malując paznokcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mooiste poleca ten temat

Miałem okazję przybić sztamę i pogadać przez chwilę  z osobą która ma więcej w głowie niż nie jeden milioner.. dla mnie to człowiek sukcesu i pełen szacunku  

Mariusz Pudzianowski :pepelove:

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiegoś tiktokera dwa lata temu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pudzianowskim se rozmawiałam na zawodach heheh, tak samo jak z typem co wygrał któraś tam edycję Master Szefa oraz z aktorem, który grał krasnoludka w ,,Budziku''. Mogę też wymienić Andrzejka Dudę i na ten moment tyle przychodzi mi do głowy 

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłkarzy, aktora z filmu "U pana boga w ogródku" tego grubego policjanta ma działkę u mojej babci na wsi :)

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozmawiałem z Angeliką Muchą, brałem udział w konkursie, który prowadził Jarosław Kret i dostałem buziaka w policzek od Dominiki Gawędy - tej co śpiewa w Blue Cafe XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę ładnych nazwisk biznesu już ujrzałem, aczkolwiek było to minięcie czy przybicie piąteczki i krótka pogawędka. Raczej nie ma czym się chwalić. Niektóre nazwiska oglądałem z trybun w słonecznej Hiszpanii napawając się widowiskiem na murawie.

xsygna.gif.66ebbf00f9e26ca055baabe2ac67c1c2.gif.0e8a58ac9c163a6380034d5317c162b2.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie. a miałem okazje bo odbywała się gala w moim małym mieście i było dużo influencerów

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na koncertach: Sariusa, Kękiego, Tymka, Kartky'ego i chłopaków z Łydki Grubasa

Z polityków, na ich wiecach wyborczych, spotkałem Bosaka i Biedronia

"When my time comes, forget the wrong that I’ve done. Help me leave behind some reasons to be missed."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkać to spotkałem nawet sporo przy okazji konferencji prasowej albo ważenia, np. Pudzianowski, Khalidov, Materla, Borek. Ale chwilę zagadać czy zrobić fotę udało mi się tylko z Arturem Szpilką, Marianem Ziółkowskim, i Jakubem Wikłaczem. Kiedyś jeszcze po meczu udało mi się złapać Marcina Możdżonka xd

"Pędzimy ślepo przez życie nie widząc tego co piękne''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Jax Teller usunął z polecanych i zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie