Skocz do zawartości

Zablokowane [ODPOWIEDZI] Do Spodu


Do spodu

Rekomendowane odpowiedzi

spacer.png


@- Potężny włodarz i wodzirej.
 

[P] Czemu chciałeś zostać adminem?
Był okres, że grało mało adminów bo doszło dużo obowiązków życiowych dla innych , a mam trochę wolnego czasu to czemu nie wesprzeć innych adminów i graczy co też mieli ten problem.
 

[P] Czy uważasz  że brakuje ludzi na stanowiskach typu admin, moderator na forum/serwie itd?
Uważam, że jest najebane tych rang wystarczająco, ale nie długo pewnie część moderatorów odpadnie to się wyrówna.
 

[P] Którą dziewczynę z forum/serwera byś poślubił, z którą chciałbyś iść do lóżka a którą najchętniej byś odpalił/zbanował  ( nie możesz przydzielać tej samej osoby do dwóch lub wiecej odp i tylko zweryfikowane rangą kobieta)?
fu*k @ Devil Eyes marry @ mała czarnaa a do bana to @ Zmijjka żeby przestała skakać XD
 

[P} Jaka jest twoja opinia o aktualnych adminach classica? Uważasz że się sprawdzają czy potrzeba nowej świeżej krwi?
Ja robię swoją robotę. Uważam, że adminów nigdy nie za mało. Kwestia kto jakie ma godziny wolne bo fajnie by było żeby udało się wypełnić server w różnych godzinach, a nie w tych gdzie jest akurat sporo adminów.
 

[P] Skąd Heung-min Son na twoim steamowym avatarze?
Jak był covid i grałem w csgo to ustawiłem nick Corona Virus bodajże na steamie, a  lokalizację Chiny i żeby jeszcze mocniej poddymiać RU i nie tylko na faceitach to musiałem jakiegoś żółtka ustawić znanego. Jakieś tam minimalne rozeznanie miałem w piłce kopanej to myślę dobrym trollem będzie Son Heung-min bo ktoś kto nie interesuję się mocno piłką kopaną może go kojarzyć tak czy siak i rozkminiać kto to jest.
 

[P] Czemu nie bierzesz udziału w mister jesieni?
Nie czuję potrzeby pokazywania się pomimo, że łatwo mnie wystalkować.
 

[P] Czy jest jakiś użytkownik którego uważałeś za dzbana ale jak poznałeś zmieniłeś o 180 stopni zdanie?
W sumie to Kimono bo potrafi tym prowokowaniem rozśmieszyć.
 

[P] Co byś poprawił na forum/serwerze?
Mamy kilka pomysłów z tobą więc myślę, że nie długo możemy wystrzelić.
 

[P] Co byś poprawił na TS3/grupie goats?
Na ts3 raczej ciężko jakiejś innowacji bo to tylko komunikator do gadania, a grupę goats trzeba rozwijać zbierając ludzi.
 

[P] Czy jest jakaś osoba z którą kiedyś trzymałeś się na innym serwerze gier a teraz brakuje jej u nas?
Raczej nie ma takiej osoby bo na żadnej serverowni w ostatnim okresie nie byłem bo grałem głównie w co innego.
 

[P] Brunetki, blondynki czy rude?
Generalnie to takie co są szczere, mają coś w głowie i nie próbują wejść na głowę, ale jakby z tymi cechami trafiła się blondynka z niebieskimi oczami to byłoby idealnie. Tylko, że ideały nie istnieją.
 

[P] Czy mógłbyś żyć w związku i mieć dzieci z murzynką lub azjatką?
Raczej wybrałbym murzynkę. Jestem ciekawy tolerancji w PL czy dużo się zmieniło czy nadal byłby rasizm.
 

[P] Czy gdyby padła propozycja z odpowiednim wyprzedzeniem żebyś mógł zaplanować 2-4 dni wolnego to byłbyś chętny wynająć jakiś domek grupa goats czy csowicza i zrobić integrację 1-2 dniowa?
Ja na integrację zawsze jestem chętny bo nie jestem osobą konfliktową i raczej głównie sobie żartuje i się śmieje przez co w życiu prawdziwym czasami ludzie nie wiedzą czy robię sobie jaja czy mówię poważnie.
 

[P] Jaki jest twój statment odnośnie związków jeżeli kobieta ma 18 lat a koleś np. 34 to twoim zdaniem mogą tworzyć związek czy to jest nieodpowiednie?
Ciężki temat jeżeli faktycznie nie rucha go na kase i jest jakieś uczucie to spoko, ale w sumie to i tak nie moja sprawa bo nikomu do łóżka nie zaglądam każdy ma swoje. Jeżeli obie strony są świadome i żadna z nich nie jest manipulowana to spoko, ale ja w takim raczej nie chciałbym być biorąc taką różnicę.
 

[P] Masz w głowie jakiś autorski event który chciałbyś zrealizować na serwerze?
Fajny event byłby z jakąś customową aimową mapką Csowiczów specjalnie zrobioną pod Csowicze tylko komu teraz chce się robić takie mapy jak gra powoli będzie wymierała albo ogólnie jakiś turniej aim mapek tak jak teraz są te co niedziele z custom dd2 to taki event na jakimś serverze na aim mapach tam by zweryfikowało każdego.
 

[P] Która osoba z wlaścicieli/adminów/moderatorów aktualnych nie zasługuje na swoje stanowisko?
Nie wiem mi to lotto tak szczerze mówiąc rzadko widziałem vortiego i widuję natomiast nie wiem jak to jest w praktycę bo może ogarniać forum, ale nie integrować się co nie jest do końca dobre.
 

[P] Jakbyś miał dziecko chłopca bądź dziewczynkę jak dałbyś im na imię?
Chłopiec Brajan, a dziewczynka Jessika jak prawdziwa patologiczna rodzina.
 

[P] Jakbyś miał możliwość samemu stworzyć sztab serwerowy kto byłby twoją prawa ręką, kto adminem głównym, kto moderatorem głównym?
Prawa ręka PZX, admin główny xavjer, a moderator albo junior admin jakiś to Gangsta.
 

[P] Co sądzisz o Podlasiu realnie? Jakie jest regionalne danie które byś polecił i czy lokalne dziewczyny maja jakieś cechy charakterystyczne?
Podlasie jest specyficzne, ale bardzo życzliwe. Wszystkie memy o Podlasiu to już raczej zacofany temat, ale też potrafię się z nich pośmiać. Natomiast uważam, że Podlasie na przestrzeni lat i tak sporo się rozwinęło. Co do dania regionalnego to słonina solona z ogóreczkiem kiszonym, śledzik solony z pomidorami albo babka ziemniaczana/kiszka ziemniaczana taka świeżutka z piekarnika (podobna konsystencja tylko kiszka jest w kiszkach zrobiona, a babka w foremce). Ewentualnie kartacze (takie większe pyzy). Natomiast jeszcze do tego mamy ciekawe ciasta typu marcinek albo sękacz polecam spróbować i obczaić jak lubisz ciasta/słodycze. Co do kobiet to ciężko mi stwierdzić bo tam gdzie mieszkasz to tego już nie zauważasz na pewno życzliwość to cecha ogólna ludzi na Podlasiu więc tak samo jest z kobietami w pewnym stopniu podejrzewam i nie chodzi tu o sex. Często słyszę, że mają inny typ urody kobiety z podlasia, ale ja mam to samo jak widzę z drugiego końca PL.
 

[P] Co po cs 1.6?  Jest taki moment ze w każdej chwili boom na 1.6 może zniknąć. Jaka gra wtedy cs2 czy cos innego?
Prawdopodobnie wpadnę poklikać w cs2, a jak mi nie siądzie/znudzi się to wleci lol z powrotem czy inna gra jakaś.
 

[P] Spotkałeś kiedyś kogoś z forum IRL?
Jeszcze nie, ale jesteśmy bliscy z finalizowania spotkania z @wallace bo pochodzi z miejscowości nie daleko ode mnie.
 

[P] Ulubiony film/serial/bajka?
Ulubiony film Poranek Kojota lub Chłopaki nie płaczą. Serial to Fauda aktualnie albo Ozark. Bajka to świat według ludwiczka nic tego nigdy nie przebije.
 

[P] Stwórz idealnego kebaba. Podaj składniki, jakie mięso, jakie warzywa czy ciasto/bulka/kubek  i w jaki sposób go podasz?
Mięsko musi być mieszane jakieś wołowe i kurczak typowa kuleczka mocy, ale średniej jakości, a nie najtańsza mielonka. Do tego świeże warzywka ogórek pomidor itp. Ciasto to oczywiście laważ ewentualnie pita od biedy, a sosy to wiadomo nie najtańsze gó**o kebabowe tylko taki średniak i cały Białystok kebabowy mój.
 

[P] Masz 10.000 zł złóż idealnego kompa wliczając mysz, monitor ,klawe, słuchawki.  Tu link do konfiguratora ,potem edytuj koszyk i wstaw-> https://www.morele.net/kategoria/procesory-45/?konfigurator=konfigurator-zestawu-komputerowego#configurator
Szczerze to trafiłeś ch****o bo nie znam się aż tak na kompach kto inny mi składał kompa więc nie będę kombinował, ale jeżeli chodzi o procesor to raczej ryzen, a karta graficzna to RTX.
 

[P] Co sądzisz o zmarnowanym talencie polskiej piłki? Dziś znanym jako P Z X ( to moja ostatnia bramka wieńcząca "karierę xD")
Cytując pewnego słynnego komentatora - A teraz przy piłce Marszczerano.
 

[P] Wyobraź sobie że jesteś potężnym ge... włodarzem  FAME masz nieograniczony budżet idzie 20 gala jubileuszowa nie patrzysz na zarobek tylko na jak największy hype zrób kartę walk 8-10 pojedynków pamiętaj, że niektórzy są zakontraktowani w innych federacjach i nie mają możliwosci wystąpienia.
ch**a nie znam się XD
 

[P] Czy gdybyś kiedyś wpadł z jakąś dziewczyną ( początek ciąży) ale nie wiązał z nią przyszłości a ona  z tobą to miałbyś w głowie taką opcję jak aborcja?
Zależy co ona by miała w głowie raczej nie zostawiłbym dziewczyny z problemem bo do czegoś doszło. Uważam, że to bardzo głupie zrobić komuś dzieciaka i tą osobę zostawić. Oczywiście nie musiałbym mieć z nią jakiegoś super kontaktu, ale do dziecka bym dokładał.
 

[P] Miałeś już sytuacje ze myślałeś. że zostaniesz ojcem?
Ta raz mnie wkręcała typiara nawet jakieś fake testy ciążowe wysyłała nie wiem co chciała tym osiągnąć bo nawet wtedy bogaty nie byłem (teraz też nie jestem) wieku też nie miałem żeby już myśleć o rodzinie (raczej styl imprezowicza wtedy był).
 

[P] Co sądzisz o aktualnym stanie świata? Nie masz wrażenia, że wszystko poszło tak w  stronę lewicową,  że straciło na wartości?
Geopolityka na świecie przez "XX" lat to walka mocarstw. Aktualna sytuacja pokazuję nam, że RU też chciała być mocarstwem i kreowała się na mocarstwo jednak okazało się inaczej. Natomiast Chiny i USA nadal są mocarstwami tylko, że ktoś kto w tym nie siedzi nie wie, że za równo USA są zależne w różnych kwestiach od innych państw tak samo Chiny są zależne. Do tego dochodzą wewnętrzne problemy wokół każdego mocarstwa. USA potrafi w geopolitykę dlatego, że ma silną armię i potrafi militarnie zaoferować dla innych państw coś uwzględniając zbrojeniówkę. Natomiast geopolityka to nie tylko zbrojeniówka, ale też złoża węgla, ropa, gaz itp. Chiny próbują dogonić USA militarnie rozwijając i uzależniając inne państwa gospodarczo od siebie natomiast uważam, że Chiny nigdy tego nie zrobią z powodu zależności od państw trzecich i problemów wewnętrznych. Będą się tak przepychać przez ileś lat, aż w końcu trafi się jakiś zjeb i to wybuchnie. O RU to już nie ma co gadać bo korupcja i uzależnienie od państw trzecich spowodowało, że nie dość, że wojna na UA wychodzi im bokiem to jeszcze państwo zaczyna zdychać od środka i to kwestia czasu, aż sami zaczną rezygnować z wojowania. Czy gdyby nie Chiny Iran i inni sojusznicy z którymi współpracuja i im dostarczają różne rzeczy to RU by nic nie ugrała już dawno? Ciężka odpowiedź bo gdyby UA nie otrzymywała wsparcia od innych państw to prawdopodobnie też by tak sobie nie poradziła :)
Konflikt Azerów z Ormianami to kolejna walka o wpływy w których brały inne państwa udział. Okazja pomocy dla Azerbejdżanu przez Turków i Izraela to dobry moment do osłabienia Iranu. Natomiast Armenia w tym konflikcie praktycznie została sama bo OUBZ (ten śmieszny sojusz RU) nie miał żadnego wpływu na to, a z historii to Azerbejdżan w sumie zabrał to co było kiedyś jego. Natomiast dla Iranu to nie na rękę bo mieli tam swój szlak handlowy.
 

[P] W Niemczech wprowadzono zakaz biegania na czas, żeby dzieciom nie było przykro to trochę odnośnie poprzedniego pytania co o tym sądzisz? Czy uważasz jak ja ze za 20-30lat będziemy mieli upadek ludzkości i samych pozbawionych testosteronow chłopów przez co inne religie jak islam przejma kontrolę nad europą?
Zawsze tak było jest i będzie, że ci wyżej postawieni chcą kontrolować ludzi. Dobrym przykładem jest pomysł wycofania waluty papierkowej a zostawienie platności tylko elektronicznej po przez kartę/telefon/zegarek itp. Wszystko po to żeby mieć pełną kontrolę nad naszymi finansami i dojechać nas dodatkowymi podatkami bo jak nie oddajesz dużo pieniędzy dla państwa to już jesteś oszustem i krętaczem.

[P] Potrzebuje zródła z duchem puszczy czy jest nadzieja to ogarnąć dla włodarza? :D
Jakbyś był na podlasiu to coś byśmy ogarneli kiedyś :D


[P] Jesteś Michałem Probierzem w dniu meczowym ustaw skład XI z pozycja fromacją i założeniem praktycznym jak zagrać (nawiązanie do fma)
Nie wiem jaka formacja itp. bo, aż tak nie znam charakterystyki zawodników, ale na pewno Lewandowski, Krychowiak, Kędziora, Bednarek i Szczęsny są do wyjebania, a pora na młodych i zawodników co grają systematycznie i mają formę. Świderski, Bereszyński, Matt Cash, Puchacz, Reca, Szymański, Zieliński, Wszołek i kilku innych by się znalazło :)

[P] Byłeś kiedyś w Katowicach? Jakie masz zdanie o tym miejscu?
Nigdy nie byłem z chęcią bym odwiedził kiedyś i obczaił jakieś śluńskie jedzonko (tylko nie kotlet schabowy z węglem), no i oczywiście jakieś miejscówy.

[P] Gdybyś poznał kobietę z którą, się związał ale daleko byście do siebie mieli  czy miałbyś problem zamieszkać w innym miejscu czy jedynie swoje miasto wchodzi  grę?
Póki co to nie trzyma mnie nie wiadomo co w Białymstoku, ale jestem też mocno rodzinny i ciekaw jestem jakbym to zniósł bo nigdy się jeszcze nie przeprowadziłem gdzieś daleko.

[P] To może być ciężkie bo tutaj kobiety są dziwne na forum ale wyobraź sobie manekina i jakbyś miał określić idealną dziewczynę przydzielając na manekinie cechy fizyczne i psychiczne  np. (twarz tej kobiety) (figura tej kobiety) (dłonie tej) (charakter tej) (włosy, oczy, usta).
Wyżej już po części to opisywałem wszystkiego mieć nie można więc z cech charakteru jakaś tam inteligencja, szczerość i zaufanie. Natomiast co do wyglądu to nie lubie samych kości wolę kształty oczywiście bez przesady. No i jestem team piersi, ale wszystkiego mieć nie można jak już wspominałem. Najlepiej blondynka z niebieskimi oczami, ale wiadomo, że i brunetka potrafi zwrócić uwagę bo jesteśmy zwrokowcami. No i też ważne żeby kobieta bez makijażu wyglądała też nieźle.

[P] Legginsy czy dresy oraz Sukienka/spodniczka czy spodenki?
Raczej wole sukienki i spódniczki, aczkolwiek atrakcyjna kobieta, która dba o siebie potrafi w różnym rodzaju ubioru wyglądać sexownie.

[P]  Co myślisz na temat pomysłu subskrypcji jak wiemy da się kupić rangę z 1500zł czego nikt raczej nie zrobi, a ilość tego jest znikoma nie lepiej byłoby stworzyć subskrypcję 50-60 zł miesięcznie płacisz za rangę własną i opłacasz na tyle miesięcy ile chcesz jak nie opłacisz ranga kasowana potem można przywrócić itd. Większa korzyść dla serwera niż aktualne a to tylko nazwa i kolory bez żadnej władzy :> 
Tak to jest spoko pomysł tylko żeby to jeszcze bardziej zachęcało fajnie by było to połączyć z czymś co jest związane z serverem (nie oszukujmy się większość osób siedzi głównie na serverze, a nie na forum). Nie wiem jakie od końca są możliwości w cs 1.6 co do pluginów, ale za abonament mógłby mieć coś dodatkowego gracz na serverze żeby to miało sens ręce i nogi.

[P] Wszyscy cie tutaj znają jako Do spodu natomiast twoim nickiem jest r3zaka  nie myślałeś żeby używać main nicku a jakoś swój slogan zostawić do spodu? :D
Specjalnie tutaj mam nick Do Spodu żeby coś odświeżyć i zamieszać więc pozostanę przy Do Spodu :D

[P] Mam pomysł na event co miesięczny na najlepszych 2 graczy cs na classicu zamiast rang na forum które nic nie wnoszą lepiej dodać złote skiny dla osoby top 1 np. złoty deagle ak/m4/awp/noz a top2 srebrne analogicznie? Konkurs co miesiąc wygrany ma na miesiąc złote skiny potem po miesiącu aktualizacja i następne osoby itd. itd. to zachęci ludzi do grania na serwie bo aktualnie 18-01 w nocy ludzie sa reszte dnia ni nocy większość pustki poparłbyś ten pomysł czy nie?
Oczywiście, że to super pomysł dodatkowo te rankingi typu tophs tophe topknife powinny mieć jakieś oddzielne nagrody podobne do tych co wymieniłeś. Pewnie z tymi skinami jest ograniczony temat bo nie ma tylu skinów w cs 1.6 z konwertowanych z csgo.


@24ZlRj5.pngDIAMY- Jedna z lepszych kuleczek

[P] Czym się zajmujesz na co dzień? 
Ogólnie to hemoglobina mistyfikacja taka sytuacja, ale chemia głównie i papierkowa robota. Tak poważnie to praca biurowa papierologia.


@ RumcajsJumper- Potężny właściciel serverowni.

[P] Skąd pomysł na nick?
Nick tak jak już w wywiadze pisałem. Chciałem powrócić do 1.6 i dać jakiś nick który będzie łatwy do zapamiętania przez innych ludzi, ale też będzie poniekąd dwuznaczny i zabawny. Po chwili namysłu powstało Do Spodu.

[P] Jak masz na imię?
Mateusz wajchę przełóż.

[P] Masz jakieś zwierzaki? jak tak to jakie :P
Tak 3 koty, 2 kotki i 1 kota, żeby śmieszniej było jedna z tych kotek to matka dwóch pozostałych kotów.

[P] Ile lat grasz w csa?
Kurde ciężko to tak jednoznacznie określić bo w csa 1.6 i cs 1.5 jeszcze kiedyś grałem jak byłem gówniakiem do pewnego wieku jeszcze patrząc jak brat naparza, a potem to przeminęło i była długa przerwa. Myślę, że kilka lat to najsensowniejsza odpowiedź.

[P] Jaka szkoła skończona?
Wyższa szkoła robienia hałasu, a tak poważnie to gastronomik kucharzyk.

[P] Gdzie pracujesz/uczysz się?
Praca biurowa nic specjalnego dużo papierologii.

[P] Co chciałbyś osiągnąć w życiu?
W sumie jak mam być szczery to nie da się osiągnąć danego celu bo apetyt rośnie w miarę jedzenia i jeżeli nie będziemy sobie wyznaczać nowych celi to się zatracimy w tym co robimy i zacznie nas denerwować monotonne życie. Najważniejsze żeby założyć rodzinę i zapewnić im dobre życie.


@ Michal 2006- Człowiek pracuś

[P] Dlaczego "Do Spodu"?
Wciąż z uśmiechem na twarzy ja nie przestaje marzyć cokolwiek się wydarzy, cokolwiek zdarzy się, cokolwiek się wydarzy ja z uśmiechem na twarzy podążam w stronę marzeń nigdy nie poddam się.
"Nick tak jak już w wywiadzie pisałem. Chciałem powrócić do 1.6 i dać jakiś nick który będzie łatwy do zapamiętania przez innych ludzi, ale też będzie poniekąd dwuznaczny i zabawny. Po chwili namysłu powstało Do Spodu"

[P] Co jest najprzyjemniejsze w byciu adminem?
Banowanie cheaterów bo nie musisz nikogo wołać tylko obczajasz oponenta masz wgląd do bansa i cyk.

[P] Co jest dla Ciebie najtrudniejsze w byciu adminem? 
Raczej nie ma takiej rzeczy to nie życie realne.

[P] Jaki alkohol pijesz? 
Głównie to czystą i bimber, ale coś tam liznąłem z barmaństwa więc też lubie jakiś dobry drink wypić byle kwaśny albo słodki bo gorzkich nie lubie. Top 1 cuba libre.

[P] Co najbardziej Ci się podoba na CSowicze?
Ludzie głównie i server classic albo ffa jak są ludzie.

[P] Co najbardziej Ci się nie podoba na CSowicze?
To, że niektórym nie da się w żaden sposób dogodzić.

[P] Gdybyś mógł zmienić coś na forum, co to by było?
Dużo rzeczy (bez urazy dla xavjera i exotica) bo dużo pracy ostatnio włożyli i wkładają na forum, ale to forum jest statyczne takie jak każde innych serverowni. Może niedługo zarzucę kilka pomysłów.

[P] Gdybyś mógł zmienić coś na serwerze/serwerach, co to by było?
Fajnie by było urozmaicić server i zachęcić graczy do gry oprócz jednego konkursu co każdą niedzielę zrobić inne.

[P] Co myślisz o scenie politycznej w Polsce? 
Byle nie PiS i Konfederacja, ale każda partia to dno i nie ma wyboru, który jak wybiorę to powiem sobie w głowie, że jestem 100% pewny, że to to.

[P] Która dziewczyna na forum jest dla Ciebie najurodziwsza? 
Ciężko ocenić bo nie wypisuje do dziewczyn prosząc je o zdjęcia, ale z tych co widziałem to @ mała czarnaa i @ Tysia. ` chyba góruję póki co.


NASTĘPNĄ OSOBĄ DO NOMINACJI ZOSTAJE  @ Stresik

Edytowane przez Do spodu

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Rapcore napisał:

Panie, ja Ci żadnego pytania nie zadałem xD 

Pomylić @24ZlRj5.pngDIAMY z @24ZlRj5.pngRapcore to Do spodu musiał być na mocnych marsjankach gdy pisał te odpowiedzi :kekw: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, visi0nEer napisał:

Pomylić @24ZlRj5.pngDIAMY z @24ZlRj5.pngRapcore to Do spodu musiał być na mocnych marsjankach gdy pisał te odpowiedzi :kekw: 

No trochę byłem nabomblony nie ukrywam xD

IMG_3039.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, visi0nEer napisał:

Pomylić @24ZlRj5.pngDIAMY z @24ZlRj5.pngRapcore to Do spodu musiał być na mocnych marsjankach gdy pisał te odpowiedzi :kekw: 

co prawda to prawda XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mooiste poleca ten temat
  • Gangsta usunał z polecanych temat
  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie