Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga


M1STRZU

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 20.09.2023

Nick użytkownika: Heniovskyyy

Dowody: Nie będę upubliczniał prywatnych wiadomości z messengera. Rumcajs dostał screena.

Świadkowie: Vorti widział, Rumcajs dostał ss

Uzasadnienie: Dnia 20.09 napisałem do w.w opiekuna UBT o przeanalizowanie demka gdyż sam nie jestem do końca pewny czy demko jest spalone. Heniovsky zapewniał, że wieczorem ogarnie to i do dnia dzisiejszego nie było odzewu z jego strony. Jest to już drugi raz taka sytuacja też dlatego postanowiłem napisać tą skargę

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem Się Również, Pomimo Że sam nie jestem perfekcyjny i Sporo Spraw Zawalam Np jako Opiekun Mirka. To Jak Chodzi o UBT To zazwyczaj wszystko Działa Perfekcyjnie. Dobra A teraz na temat Skargi, Osobiście Nic Nie Mam Do Heniovskiego, Ale zaniedbanie z jego strony Jak chodzi o UBT CS:GO Widać. Już Kilka Razy Go Prosiliśmy o Wiele Rzeczy A Pomomimo że zapewniał że wieczorem lub następnego dnia Się zajmie sprawą to Zostawało Bez Odzewu A Użytkownicy Czekali. Dlatego Skarga Słuszna. Pozdrawiam

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Przeglądając profil użytkownika @ Henioovskyna pierwszy plan ukazuje się jego mała aktywność na forum, oraz ostatnia aktywność oskarżonego 5 dni temu w momencie pisania tego postu. Dla porównania aktywność @ .:TRakToR:.posiadającego także stanowisko opiekuna UBT jest znacząco wyższa. W obowiązkach UBT jest wyraźnie napisane, że jednym z wymogów które należy spełniać to "być często aktywnym na forum", a Henioovskyy jest opiekunem więc powinien wykazywać się "czymś więcej".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając już mały fakt, że z sieci odszedł serwer only DD2 Jokera i Onajna, gdzie wtedy było najwięcej odwołań/zgłoszeń, Henioovsky także był mało co widoczny. 

 

Po przejściu Only DD2 #1 na inną sieć, z początku praktycznie nie działo się nic w dziale banów CS.1.6. Dopiero po jakimś czasie zaczęły pojawiać się tematy. Tr@ktor może nie wchodzi dość często, ale tematy nie zalegają, co jest plusem, ale nie może być tak, że aktualnie tylko on wykonuje swoje obowiązki, a Henio nie ma urlopu i wchodzi co tydzień. 

 

Przyjmijmy założenie, że Tr@ktor idzie na urlop, lub nagle ma problem z PC - i co wtedy? Tematy leżą tydzień i gracze tyle czasu mieliby czekać? Byłaby to ładna wtopa dla sieci :I

Edytowane przez Nasrallah
Przez RumcajsJumper,

Przecież heniek jest od CS:GO -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez powodu awansu @ Henioovsky nie dostał, gdy napiszę na naszej grupce UBT o sprawdzenie demka nie ma problemu, jest odzew i pomoc.

 

 

22 godziny temu, M1STRZU napisał:

Uzasadnienie: Dnia 20.09 napisałem do w.w opiekuna UBT o przeanalizowanie demka gdyż sam nie jestem do końca pewny czy demko jest spalone.

Uważam iż skoro mamy grupkę UBT to powinno to tam być pisane publicznie o pomoc w analizie demke, a nie na PW. (po coś te grupy są) 

 

Rzadko co potrzebuje pomocy drugiej osoby więc nieobecność mi nie przeszkadza, pisze na grupie i jest pomoc z jego strony, jeśli jest mało aktywny musi być jakiś powód gdy zaczynałem przygodę w UBT prawie dwa lata temu nie było żadnego problemu z Heniem. Jeśli Patryk prosto mówiąc nie degraduje go jest ku temu powód.

 

 

7 godzin temu, 1XTIGERX8 napisał:

Już Kilka Razy Go Prosiliśmy o Wiele Rzeczy

 

Znowu się powtórzę, na grupie UBT w ostatnim czasie nie zauważyłem prośby o pomoc. 

 

 

3 godziny temu, Nasrallah napisał:

Tr@ktor może nie wchodzi dość często

Wchodzę kilka razy dziennie więc wystarczająco, w weekend mniej wiadomo życie prywatne człowiek nie żyje tylko internetem. 

 

 

3 godziny temu, Nasrallah napisał:

Przyjmijmy założenie, że Tr@ktor idzie na urlop, lub nagle ma problem z PC - i co wtedy?

Możemy również przyjąć, że polecę na księżyc więc takie wróżenie z fusów, urlop tylko gdy wakacje przykład pobyt na wakacjach za granicą urlop miałem podania i tak rozpatrywałem. 

Z PC nie ma problemu jedno się popsuje to drugie czeka obok ;) 

 

 

Podsumowując jak dla mnie wystarczyło rozpocząć rozmowę na naszej grupce o owy temat i dopiero gdyby to skutku nie przyniosło coś napisać lub bezpośrednio wyżej. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, .:TRakToR:. napisał:

Bez powodu awansu @ Henioovsky nie dostał ...

Można by się kłócić. Chłop był w stanie pomylić osoby na demku pov i przyklepać z tego trzecią akcję na bana. Taki trochę saper.

 

Od 23 czerwca tego roku do dnia dzisiejszego aktywność osoby oskarżonej to 10 postów (8 odwołań).

 

+ 4 posty z dni 9, 10 luty oraz 4 marca. Jakby to cała aktywność w tym roku... 

 

Ostatnio też był problem z jego rozpisywaniem demek (temat laurenki, niewypełnienie obowiązku w wyznaczonym terminie)

 

Idąc dalej, zdaję sobie sprawę, że nie wszystko dzieje się publicznie, aczkolwiek skoro dwóch pozostałych UBT mówi jedno, a jego psiapsi broni go w dość słaby sposób, to chyba wszystko mówi samo za siebie. 

 

Na zakończenie.

Ciekawi mnie po co ktoś siedzi na jakimś forum, sieci w kuluarach i praktycznie nie uczestniczy w żadnym życiu sieci, wbija raz na jakiś czas, niewywiązuje się ze swoich obowiązków i jeszcze popełnia kardynalne błędy w rozpiskach? Gdzie tu fun?

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

00e008a4108d88e2a78cc05e08567b46_skarga_

Heniek pracuje z nami jako „pomoc” do czasu, aż nie znajdę kogoś na stanowisko opiekuna UB team. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie