Skocz do zawartości

Zablokowane [ODPOWIEDZI] P Z X


don P Z X

Rekomendowane odpowiedzi

P i O.png

Na wstepie chce przeprosic ale lata pisania w programach a pozniej w ogole nie pisania tekstow  oduczyly mnie polskich znakow gdzie niegdzie probowalem ale roznie to wychodzi mam nadzieje ze to nie bedzie przeszkadzac, wiem tez ze bylo kilka pytan juz po czasie ale WUjek Gangsta powiedzial ze temat pytan zamkniety <3 


Zaczne moze od przedstawienia sie, jestem Paweł znany tutaj jako P Z X kiedys T ' M A C czy DON PABLOZ w przeszlosci w innych grach.

 

@(top 1 memiarz z semper)
[P] Skąd pochodzisz?
Pochodzę z serca górnego śląska czyli Katowice, tu sie urodziłem tu zyje i pewnie tu padne :D

Cytat

"Opowiadałem jej więc o śląskim mieście Działało to na nią jak przynęta na wędce Pokazałem co najlepsze mam w dresie Made in Katowice na metce"


 

[P] Ile wiosen na karku?
31 wiosen  na ten moment ale w styczniu licznik sie powiekszy.  1992 najlepszy rocznik ^^ 
 

[P] Grasz w jakieś gierki? Jaka jest twoja ulubiona, jeśli tak
Wychowałem sie na fpsach call of duty 2, call of duty 4... moi sasiedzi reprezentowali kadre polski na arenie miedzynarodowej w owe gry nie mogłem byc gorszy ale niestety jednak zawsze odbiegalem minimanie poziomem. Kiedys byla taka strona clanbase cos jak dzis hltv i tam bylem w top 10 1v1 zawodnikow cod2  ale paradokslanie  wydajemi sie ze najelpsza gra i moja ulubiona bylo cos z serii  GTA ew wiedzmin/batman
 

[P] Jaką miałeś najdziwniejszą rozkminę w swoim zyciu?
Jak wsadzic dziewczynie palec w dupe to czy ty masz palec w du**e czy ona... zagdadka do dzisiaj nierozwiazana 
 

[P] Co miałeś w paczce, którą zamawiałeś ostatnio?

Karma Alegia Exclusive Królik 700g
1 × 17,59 zł
17,59 zł

Nature Land kółeczka z grochu 100g
1 × 9,99 zł
9,99 zł

Wyrwisusz Sianko 500g
1 × 17,59 zł
17,59 zł
 

[P] Która kobieta z forum najbardziej ci się podoba?
nie ma takiej z prostego powodu wszystkie sie chowaja nie pokazuja, nie chca rozmawiac, zero zdjec boja sie nie wiem czego 


[P] Masz pożyczyć 500zł?
mam ale wyznaje zasade dobry zwyczaj nie pozyczaj ^^

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Michal 2006(top 1 importer bimberu)
[P] Czy bierzesz 2xDP po ustalonej cenie? :D
czekam az mi podasz konto jak wszystko sie sprawdzi to bedziesz miał klienta/ów na przyszlosc 
 

[P] Co Cię trzyma na tej sieci?
mysle ze  ludzie,  ktorzy na podobnych falach nadaja, najbardziej to @ Do spodu, @ Stresik teraz jest tez  @ kanapkowy wrocil @ abcd.ktorego poznalem. Tworzymy  swoje forumowe GOATS i chcialbym zeby to sie rozroslo   w pozytywnym znaczeniu zaczynaja sie tez pojawiac kobiety ktore okazuja sie spoko @ nikusia @ mała czarnaa @ Claudia @ mirabelka @ Zuzaa :* jak dobry humor ma to nawet Rudzia(czika)  i kilka innych ktorych jeszcze nie chce wymieniac oby to dalej szlo w dobra strone 


[P] Gdybyś miał moc sprawczą, to co zmieniłbyś na tej sieci?
Zmienilbym regulamin na bardziej elastyczny  w sprawach rasowych, orientacyjnych, erotycnzych  itd lubie czarny humor wiec wszystko w granicach nie powinno miec konsekwencji (chyba ze ktos Ci napisze ze go to urazilo to wtedy usuwasz i po temacie) natomiast  zaostrzylbym kwestie zwiazanie z forum nie sra sie do gniazda w ktorym sie zyje wiec jesli cisniesz po forum/sieci/wlascielach  powinienes miec lote  z miejsca a jelsi z czasem osoba zmadrzeje to filmik z przeprosinami nickiem i dodac do strony na glownej zeby kazdy widzial :)D Druga kwestia scalilbym ludzi z forum ( co juz czynie na ts3 zaczynalem sam siedzac  teraz po 10-12 osob siedzi), porobily sie kasty i kazdy kazdemu dupe obrabia a ja chcialbym zeby kazdy szedl w 1 strone czy sie lubia czy nie ale jak trzeba to jeden za wszystkich, wszyscy za jednego i to nie ma znaczenia jaka osoba jak sie dostosuje 

 

[P] Co Cię najbardziej irytuje w innych?
Nie lubie głupich ludzi nie mylic z ludzmi ktorzy sie wyglupiaja lub sprawiaja pozory glupich
 

[P] Masz żonę/dziewczynę/kochankę?
Zony nigdy nie bede miec prawdopodobnie a co do reszty to jestem singlem od 16 miesiecy wiec czas pokaze w zyciu mialem 9 na powaznie zwiazkow 1 mniej , kochanki mnie nie kreca za to kreci mnie kobieta ze swoim zdaniem, inteligencja ladna buzia i ukryta namietnoscia  a jesli do tego jest blondynka o zielonych oczach to moze nawet poczatek mojej wypowiedzi na ten temat zmienie haha:D 


[P] Co myślisz o spędzaniu czasu na forach/serwerach gier?
Kazdy w wolnym czasie niech robi to na co ma ochote chcesz grac to graj, chcesz pisac pisz czasy sa jakie sa wiec najwazniejsze to miec  spokojna glowe i sie rozwijac


[P] Kiedy druga edycja meczu chłopacy vs dziewczyny?
Z mojej strony pewnie juz nie predko natomiast Szimper przejeła to z mr_tnctproo i zycze im zeby mieli sile w rozwijaniu pomyslu ja natomiast w glowie mam juz kilka innych eventow 


[P] Masz pożyczyć 499,99 zł?
Jak juz pisalem mam ale wyznaje zasade dobry zwyczaj nie pozyczaj ^^


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Do spodu(top 1 smieszek forumowy)
[P] Kogo byś wyrzucił z GOATS?
Jesli pytasz o GOATS youtubowe to Blonskiego bo najmniej wnosi jako organizator natomiast jesli chodzi o nasze GOATS forumowe to siebie bym wyrzucil ^^
 

[P] Nie myślałeś żeby zostać włodarzem?
Mowiac szczerze gdzie sie nie pojawiam kogo nie poznaje kazdy mowi zebym dowodzil, liderował byl wlodarzem ale ja jestem za leniwy  wole dzialac z ukrycia  i nie potrzebuje oklaskow 
 

[P] Kto cię najbardziej denerwuje?
W zasadzie nie ma osoby ktora mnie denerwuje potrafie ignorowac ludzi ktorzy maja zly wplyw na mnie ja tez jestem tutaj 2 miesiace znam moze z 20 osob z czego z 15 spedzam czas w roznych grach itd 
 

[P] Co byś zrobił z awperami na dd2 classic?
Dla mnie grania bronia ktora zabija na raz bedac pol rundy wcelowany w 1 miejsce to tak jakbys nie mial rąk i klikal czolem nawet wiec kazdego takiego nazywam generalem Bezrekovem i zazwyczaj rzuce tekstem  ze kamper do smieci ale co zrobisz jedni chca po proacy wyluzowwac postrzelac posmiac sie inni wola stac w miejscu i tyle 


[P] Ile na klatę?
teraz 100 ale jestem ulanym smieciem kiedys  w peeku bralem 137 Kg pamiec miesniowa niby jest i mam duzy zapas ale aktualnie jestem za slaby  i bardziej sie boje wiecej brac niz to z enie dam rady, brakuje partnera na silowni i wzajmnego nakrecania sie w postepach
 

[P] Kiedy powstanie najlepszy server?
Jak wkoncu sie zdecydujemy go kupic i wlozyc w  niego kilka dni pracy, pomysly mamy takie ze mozna na tym biznes krecic ale jak wyjdzie to nikt nie wie 

(odpowiadalem zanim powstal serwer GOATS MIX aktualnie juz jest :D)

[P] Masz perfumy na każdą porę roku?
moim hobby jest kolekcjonowanie perfum i alkoholu o ile alkohol  mam kazdy po 1 sztuke z rodzaju to perfum mam moze z 30 wartosc mysle 3-4k  na rozne pory dnia i roku  jak wpiszesz top 30 meskie perfumy to prawdopodobnie 25 z nich mam niektore po 800 zl takze smieciem moge byc ale zawsze pachnacym smieciem 


[P] Dlaczego nie startujesz w wyborach PL?
Ja jestem szczery do bolu czasem ludzie to za chamstwo odbieraja a smao  bycie politykiem odbiera ci wiarygodnosc i szczerosci zreszta duzo osob ktore poznalem jest na slasku dzialaczami wiec nie trudno by bylo wejsc w to srodowksio ale to nie dla  mnie
 

[P] Zatańczyłbyś macarene?
Paradoksalnie wydaje mi sie ze nie potrafie tanczyc wiec chyba nie  ale jak jest impreza to ciagle jestem brany do tanca i nikt nie narzeka :D ogolnie jestem mega spokojny ale jak sie odpalam to mow mi LUCYFER  ]:-> 


[P] Nie myślałeś żeby zostać wodzijerem na weselach/imprezach okolicznościowych?
Bylem 8 lat temu DJ za malolata  na kilku imprezach  z kolega i mialem na to zajawke ale to dawne dzieje  niedawno wyrzucilem koszulke DJ PABLO naszym mottem bylo nie spac, zwiedzac, zapierdalac  :D


[P] Czy kiedykolwiek otworzysz swojego kebaba i nazwiesz go miesiana miesiana?
Prowadzilem juz kebaba wiem ze to nie takie proste miec swojego foodtrucka/knajpe w aktualnych czasach wiec nie gastro to zdradliwa branza
 

[P] Jest jakieś państwo do którego chciałbyś się wybrać, a jeszcze tego nie zrobiłeś?
Hiszpania kocham ten kraj, latynoskie kobiety  moj klub ktorych kocham to klub hiszpanski  Real Madryt... mam wrazenie ze urodizlem sie w zlym kraju... nawet temperament mam latynoski 
 

[P] Czy twój królik po śmierci będzie miał swój własny pogrzeb?
Moj krolik 2 razy juz byl  po 2 stronie ale walczylem i on walczyl  nie patzrac na koszta i czas i nam sie udalo do tego zachowuje sie jak pies/kot spi ze mna tuli, zaczepia skacze za mna. Kocham tego zwierzaka wiec kiedys godnie go pochowam albo on mnie, nigdy nie wiadomo :P 
 

[P] Działa ci bliczek?
Dziala, srednio 10 razy dziennie go uzywam


[P] Kto następny po miśku jest na twojej liście?
Paradoksalnie glupio wyszlo, przyszedlem na forum kazalem mu zrobic post i turniej wybrac zuze na damska liderke za co polecial w dol ze stanowiska pozniej zostal wyrzucony wiec moze to dziwnie wygladac ale to przypadek :D Tutaj zaskocze ludzi ale dla mnie misiek byl zawsze wporzo nie zrobil nic zlego wiec i ja do niego nic nie mam ale lubie sie posmiac z tego co zrobil poprzez memy itd 


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ mooiste (top 1 milf rakieta)
[P] Jakie masz hobby?
Kiedys sporty druzynowe  pilka nozna 20 lat trenowane, potem siatka potem silownia aktulanie to kolekcjonowanie perfum i granie w gry 
 

[P] Twoje ulubione danie to?
Nie ma takiego ale wyroznilbym zapiekanke makaronowa ze szpinakiem, kukurydza cukinia w sosie serowym badz czosnkowym. Ogolnie umiem bdb gotowac wiec eksperymentuje w kuchni jak i w lozku :kekw: 


[P] Co Cię denerwuje w życiu?
Ze swiat jest rzadzony przez idiotow i zamiast kierowac sie logika umyslem kierujemy sie emocjami i na ich podstawie wybieramy. Co z tego ze dlug publiczny rosnie i inflacja skoro patusy niepracujacy dostaja zasilki i kase za nic... i jeszcze moga decydowac o losie kraju i twoim to jest chore powinny byc testy kto zda ma prawo wyborcze kto nie musi nadrobic wiedze i zdac ponownie  jak funkjconuje swiat ekonomia itp  zeby glosowac


[P] Gdybyś mógł cofnąć się 5 lat wstecz co byś zmienił?
Zajeb**bym sobie liscia i powiedzial ta kobieta jest ta z ktora powinienes byc do konca nie spierdziel tego dla kumpli ktorzy jak sami znajda dziewczyny stana sie pantoflarzami...  kobieta ≥  kumple


-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

@ Gangsta (top 1 forumowa maruda)
[P] Dlaczego okrągłe pizze są dostarczane w kwadratowych pudełkach?
Taniej wychodzi przez mniejszy naklad pracy zrobic bryle szescienna niz origami z walca do tego kanciaste przedmioty lepiej ukladac wiec i kurier ma latwiej


[P] Co sądzisz o Administracji forum?
Jestescie za miekcy  potrzeba wam wiecej zdecydowania, i jaj przede wszystkim  oraz wiecej czasu posiwecajcie ludziom z forum, spolecznosci  integrujcie sie pogadajcie, pograjcie  a forum bedzie sie rozwijalo i zje konkurencje przeciez kazde forum wyglada praiwe tak samo na tych samch plikach jedynie inni ludzie i tu trzeba poswiecic uwagi. Dla przykladu porobilem konta na innych platfromach i widzialem ludzi ktorzy u nas byli pisali nie maja bana ale teraz pisze gdzie indziej  takich mi szkoda bo dobrze sie bawili ale czuli sie olewani


[P] Co zmieniłbyś na forum?
Reorganizacja rang, naprawa chaosu, dal sie wykazac tym co chca a nie tyym co tu marudza od kilku lat  poprawil szate graficzna jesli chodzi o kolorystyke i ulozenie paneli  kurde no mowiac szczerze to wszystko :D


[P] Kto najbardziej Cię inspiruje? Dlaczego?
Teraz w XXI wieku nie ma inspiracji jak juz kogos sznuje to osobe ktora ma swoje zdanie, logicznie potrafi je obronic i jest szczera a nie populistyczna 


[P] Co najbardziej lubisz w swoim aktualnym życiu?
Ze mam wolny wybor czysta karta moge wszystko 


[P] Czy jest w Twoim życiu coś, za czym tęsknisz?
Tak jeszcze przed covidem taka ekipe jak teraz na forum 20-30 osob to mialem na zywo zbieralismy sie wspolne wyjazdy imprezy itd teraz juz to padlo  przez ograniczenia, doroslosc, wyjazdy prace  i zostaly kontakty online zamiast irl
 

[P] Co jest Twoją najsilniejszą stroną?
Psychika, silna wolna i to ze nie da sie mnie zlamac w jakim gownie bym nie byl zawsze z tego sie obronie dlatego uwazajcie na slowa bo  moje riposty sa zabojcze :D


[P] Co zawsze będzie modne, bez względu na upływający czas?
Sport i rywalizacja to jest naturalny narkotyk  bylo tak kiedys jest tak teraz i bedzie tak w przyszlosci


[P] Czy powinno się móc kupować i sprzedawać organy wewnętrzne?
Akurat wiekszosc organow wewnetrznych jest niezbedna do zycia wiec jesli jestes dawca to pewnie juz bez znaczenia dla ciebie :D natomiast jesli chce sprzedac nerke to niech to robi odprowadzi podatek jak kazdy i tyle jakos nikt nie robi problemu firma farmaceutycnzym ktore podbijaja leki do gigantycznych sum zeby zarobic na cierpieniu ludzi.  


[P] Jakie jest Twoje lekarstwo na czkawkę?
Bezdech, albo wypicie szklanki wody


[P] Jaki najgorszy komplement usłyszałeś w swoim życiu?
Czesto slysze ze mam rzesy i brwi lepiej ogarniete niz kobieta  a ja nic w tym kierunku nie robilem xD


[P] Jeżeli otrzymałbyś grant w postaci 5 milionów złotych na otwarcie małego muzeum, jakie byłoby to muzeum?
Zeby muzeum mialo sens musi byc nahypowane ale 5mln to malo mowiac szczerze w tej dziedzinie wiec musi byc kontrowersyjne zeby sie klikalo i zainteresowalo co stworzy hype, muzeum seksu bym otworzyl kazdy by odwiedzal z ciekawosci dla beki dla snapow insta itd oczywiscie  z atrakcjami :P  biznes by sie krecil 


[P] Kiedy ostatni raz spałeś dłużej niż 9 godzin?
Nigdy, spie 3-6 godz max potem sie budze i ew drzemka pozniejsza 1-2 godz. Jednym ciagiem nie ma szans i melatonina nie pomaga nawet 


[P] Co najbardziej dziwi Cię/dezorientuje w płci przeciwnej?
Co mnie dezorientujeu u lasek  hmm...  kobiety zauwazylem ze maja sklonnosci homoseksualne  jak popatrzysz przez pryzmat kolezanek, zawsze musza isc razem do toalety, obsciskuja sie, caluja, pokazuja zdjecia intymne itp  widziales kiedys zeby koles kolesia calowal na przywitanie albo szed razem z innym do kibla nagle siusiu? 
- Ja nie na szczescie.
Co do dziwienia sie to nie rozumiem aktualnie czemu kobiety sie nie szanuja OFy, INSTa  kiedys kobieta sie otwierala, rozbierala dla wybranka teraz sie dupe pokazuje wszystkim dla atencji i zyskania zasiegow dlatego w tym miejscu Boze jesli istniejesz i kiedys zrobie dziecko PROSZE CIĘ OBY SYN


[P] Co było pierwsze? Jajko czy kura?
Jajko


[P] Czy demokracja działa tak, jak powinna we wszystkich krajach?
Demokracja to rzad wiekszosci, wiekszosc ludzi to idioci wiec ten ustroj nigdzie nie dziala prawidlowo, Na studiach poznalem teorie ze to najgorszy ustroj ale nic lepszego nie wymyslono i tak tez odpowiem :D


[P] Jaki jest największy problem ludzkości?
Ze sa marionetkami i za pare monet zrobia wszystko


[P] Czy możemy wiedzieć, czym jest szczęście bez smutku?
Nie tak samo jak nie moglibysmy okreslic czym jest dobro gdyby Ewa nie zerwala tego jablka i nie zjadla ehh te kobiety :kekw: 


[P] Czy zabiłbyś dziesięciu ludzi, żeby uratować 1?
Nie ilosc a jakosc, oczywiscie ze tak zreszta kto odpowie inaczej jest hipokryta popatrz na wojne i przeszlosc polski jakby moja rodzine napadalo 10 ruskich to...  zreszta zacytuje

Cytat

"Jadę z ekipą w X7 Dla wrogów M4A1 Ich dziesięciu ja jeden Trzy strzały zrobiło się siedem"


[P] Czy można zrobić coś „źle”, jeśli nikt tego nie widzi lub nie wie o tym?
A czy wlasnie tak nie dziala prawo, nieznajomosc prawa i brak swiadkow nie znaczy ze jestes czysty?


[P] Jakie są cechy dobrego przyjaciela?
Nie ma czegos takiego jak przyjaciel (w mojej opinii) nie wiem skad to sie wzielo  w jezyku angielskim kolega/przyjeciel to to samo potem masz kogos blizszego czyli Kumpla i tak tez stopniuje znajomy/kolega/kumpel/brat  jakie powinien miec cechy? humor i szczerosc walic z mostu jak jest i wspierac jak trzeba, patrzec na dobro 2 osoby nie swoje 


[P] Czy istnieje coś takiego jak szczęście?
Tak natomiast dla kazdego definicja jest inna


[P] Jaki jest właściwy wiek do zawarcia małżeństwa?
W dzisiejszych czasach nie ma sensu zawierac malzenstwa ten obrzed jest bezsensowny poza wydaniem kasy nic nie wnosi jedynie wydluza rozstanie przez oczekiwanie na rozowd. Kiedy  malzenstwo sie klocilo i naprawialo bledy zylo dalej teraz sie od plaszczykiem duszenia sie w relacji wywala wszystko przy 1 okazji jak to mowil Geralt z Rivi: "Zaraza"


[P] Czy myślisz, że nadejdzie czas, kiedy wszystkie zakupy będą robione online?
Tak,  ale to za kilka pokolen bo aktualne pokolenie 35+ latkow jeszcze nie ogarnia technologii


[P] Czy tortury są kiedykolwiek uzasadnione?
Nie sadze


[P] Czym są sny i dlaczego je mamy?
Sen to nic innego jak ładowarka dla naszego mozgu mysle ze ladne porownanie dalem 


[P] Dlaczego nie możesz kupić karmy dla kotów o smaku myszy?
Nigdzie nie widzialem regulaminu ze nie mozna, pewnie popyt na to jest maly dlatego nic takiego nie  powstalo 


[P] Dlaczego przybijają wieko do trumny?
Zeby nikt nie wypadl w swojej ostatniej drodze 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


NA NASTEPNEGO GAGATKA NOMINUJE @ Do spodu

 

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za włożone serducho w ten temat :pepelove:  miło się czyta 

 

 

21 minut temu, P Z X napisał:

@ Gangsta (top 1 forumowa maruda)

Aż tak ze mną źle? 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się czytało niegłupie odpowiedzi^^

 

P.S.  @ P Z X Ty mi zrób przelew blik na nr tel. a nie na konto xD

diabeł sygantur.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Gangsta napisał:

Dziękuje za włożone serducho w ten temat :pepelove:  miło się czyta 

 

 

Aż tak ze mną źle? 

z Toba tak jest ze Ciebie trzeba podstrzypywac zeby utzrymac dobre relacje 😁 nie narzekamy lubimy dlatego dogryzamy

29 minut temu, Michal 2006 napisał:

Dobrze się czytało niegłupie odpowiedzi^^

 

P.S.  @ P Z X Ty mi zrób przelew blik na nr tel. a nie na konto xD

ja nie znam twojego nr tel wiem ze od 1 osoby zgadlem nr ale bez przesady napisz mi na mini czacie i to finalizujemy xd

tlo.png

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Gangsta zablokował ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie