Skocz do zawartości

Zablokowane [Odwołanie od warna] .dne ehT


The end.

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: @ The end.
Wartość punktów ostrzeżeń: 1

Nadający Ostrzeżenie: misiek223
Powód Ostrzeżenia: Prowokacja
Uzasadnienie Odwołania:

To był czwarty dzień tygodnia, czwarty dzień piątego miesiąca tego roku.  Mimo, że każdy dzień jest inny to ten był jeszcze jakiś taki wyjątkowy. Obudziłem się o dziewiątej rano. Za oknem słońce dodające energii.

Łazienka, śniadanie, medytacja, plan dnia, trening.. Włączyłem telefon, otworzyłem forum - csowicze.pl, zjechałem na czat, przywitałem się - ja kulturalny chłopak jestem. Wchodzi misiek223, wtedy szefował.

Dyskutowaliśmy, napisał żebym nie prowokował. Ja nigdy nikogo nie prowokuję, to mnie prowokują! Dał mi warna i dorzucił treści moderowane na 12 godzin... DWANAŚCIE! Jestem niewinny, proszę o usunięcie tego ostrzeżenia, zrozumcie - jestem NIEWINNY!

Cześć.

 

 

Odwołanie jest zgodne z regulaminem, nie ma sztywno określonego czasu, w którym muszę się z nim zmieścić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej sytuacji każdy wie, jakie masz prowokujące zachowanie i robisz to celowo w dodatku twoje uzasadnienie mnie jakoś nie przekonuje, aby tego warna zdjąć nie jesteś już w stanie udowodnić swojej niewinności, więc to też na minus przykro mi odwołanie zostaje odrzucone.

ostrzezenie_zostaje.png

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie