Skocz do zawartości

Zablokowane [Moderator] moose`


moose`

Rekomendowane odpowiedzi

+wiek

+podanie

+reklamy

 

Ale i tak jestem na NIE bo wiem co się dzieje jak jest jakaś kobieta w administracji 

 

image.png  07.02.2022-25.04.2024

 

500x200.gif

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Niska aktywność, zwyczajnie Ciebie nie widać.

- Niektóre reklamy zostały usunięte

Mimo, że jako redaktor wykonujesz swoją robotę świetnie to ja pozostaje przeciwny tej kandydaturze. Od moderatora oczekuje się - powinno się oczekiwać czegoś więcej. Liczę na poprawę Twojej aktywności.

Edytowane przez The end.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak ;)
Obserwuję Twoją pracę od początku jak tutaj jesteś. Na redaktorze spisujesz się bardzo dobrze. 
+ Osoba wypełniająca swoje obowiązki 
+ Szczerość

+ Chęć pomocy.
+ Reklamy (minus taki, że nie czytasz ile razy można się reklamować xD)

Jak na ten moment jest to najsilniejszy kandydat, a raczej kandydatka na moderatora ;)  W sumie jedyne podanie, które mnie przekonuje. Masz za dużo pitu pitu w nim, ale no każdy jest inny. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to najmocniejsze podanie z pozostałych obecnych kandydatów, aczkolwiek również nie jestem przekonany do niego w 100%. 

 

Podoba mi się Twoja praca jako redaktorka, aczkolwiek mam ogromny żal o Twoją aktywność w strefie prawdziwego forum. Jakby zero propozycji, skarg itp No dość słabo.

 

Jakby nie wyróżniasz się na tle użytkowników żadną charyzmą, autorytetem. 

 

Nie wiem czy sobie poradzisz, nie obchodzi mnie Twoja przeszłość z kuleczky.

 

Na takim forum potrzeba naprawdę poważnych oraz szanowanych osób.

 

Co do argumentu, że potrzeba baby w administracji to proszę takich rzeczy nie pisać bo historia pokazała, że 90% bab się po prostu nie nadaje psychicznie.

Pozdrawiam fanów,

Boski Z Polski

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mieszane uczucia co do Twojego podania, poprzez wcześniejszą Twoją obecność na kulkach oraz sytuację, gdzie mając opiekuna działu grafiki zaniedbałaś go, po czym przekazałaś go mi z powodu braku czasu. 
Nic do Ciebie nie mam, owszem jesteś dość dobrze obeznana jeśli chodzi o pracę w ACP. Jednak mając wysoko postawioną rangę na kuleczkach nieco zapuściłaś doglądania forum. 
Ciągle urlopy i zaglądanie na forum raz na tydzień poprzez brak czasu, do momentu gdy Rodeo i Aro nie wskoczyli wyżej było standardem. Sama napisałaś, że ,, uwielbiam psy, niestety nie mam czasu na własnego" co

raczej potwierdza Twój brak czasu oraz nie daje gwarancji, że teraz będziesz go mieć. 


Może to też nie jest zbyt dobrym argumentem ale na serwerach kuleczkowych też Cię nie widzę, a miałaś zaglądać w wolnej chwili :/

 

Jak na razie jestem tylko i wyłącznie za okresem próbnym 😉

                                                                                                       sy22.png                                                                                                                                                                              

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako szary użytkownik tego forum, nieznający cię osobiście, stwierdzam po przeczytaniu tego podania jak i obserwacji działań na forum że pasowałabyś na to stanowisko. Podziwiam że mimo dojrzałości w postaci wieku jak i obowiązków w życiu codziennym masz chęci i na spełnianie się jeszcze dodatkowo na forum Csowym. Czytając inne opinie ludzi tych którzy znają cię z kuleczek i znają twoją efektywność tam, totalnie nie robi to na mnie wrażenia, osobiście jestem zdania że nie trzeba być wybitnie wyróżniającym się z tłumu na forum aby zostać moderatorem. Dla mnie osoba na tym stanowisku nie powinna być koniecznie bardzo widoczna, poprzez pisanie wymuszonych na potrzeby "Bycia aktywnym" postów, propozycji i innych ciekawostek. Według mnie, ważne żeby moderator był na forum obecny, będąc na komputerze odświeżał je i był na bieżąco z tym co się dzieje jak i z pozostałą administracją. Wiadomo że każda decyzja jest odwracalna, dlatego jakbyś się nie wykazywała to zawsze mogą cię grzecznie wycofać. Powodzonka! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam za bardzo z Tobą kontaktu, sama jestem rzadko na forum i nie jestem "na czasie", ale skoro jest otwarta rekrutacja to chyba potrzeba kogoś na to stanowisko, a więc:

+ wiek

+ wymagania

+ ładne podanie, widać, że się postarałaś 

 

Osobiście uważam, że nie ma znaczenia czy jesteś baba czy chłop. Argumenty tego typu są żałosne. Tak samo jak to, że moderator musi być widoczny i być na pokaz. Osoby, które kiedykolwiek miały rangę Moderatora na forum raczej wiedzą z czym to się je. Wystarczy, żeby być na bieżąco i przeglądać działy, którymi masz się opiekować. Czasem mi się wydaje, że forumowicze mają po prostu ból du*y. Niekiedy lepiej stać z boku i być obserwatorem niż na siłę szukać kontaktów z użytkownikami i pisać posty wymyślone na siłę. Cóż, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć powodzonka :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z moose znam się od dawna, razem współpracowaliśmy na kuleczkach (w końcu to ona dała mi ten kredyt zaufania i awansowała na wysoką rangę), więc można powiedzieć, że kwestię organizacji Pauliny w sprawy forumowe znam od podszewki :D generalnie moose to osoba, która ma głowę na karku i nie daje go sobie innym złamać - to duży plus w kontekście jej kandydatury na to stanowisko. na kulkach faktycznie była obciążona prywatnymi obowiązkami, co odbijało się na jej aktywności na forum, ale nigdy nie było tak, że Paulina totalnie olewała sieć i wyręczała się innymi (nie zliczę, ile razy specjalnie brała ze sobą laptopa i nadawała ze szpitala żeby wszystko ponadrabiać, a często zarywała nocki bo rzeczy do ogarnięcia przecież się kumulowały, a i tak suma sumarum wszystko było ogarnięte na tip top). ja osobiście dałbym jej szansę, bo już od momentu dołączenia tutaj na stałe widać u niej duże chęci zrobienia czegoś dobrego dla sieci. z redakcją jest na bieżąco ( a myślę, że nie ma w tym kierunku żadnych uwag), to czemu miałaby nie dać rady na randze moderatora, skoro już sama wie jak to działa? ;p na pewno oceniła swoje siły i możliwości, które może włożyć w życie forum więc to podanie jest jasną deklaracją, że z jej aktywnością musi być naprawdę dużo lepiej ;)

ps. nie sprowadzajmy funkcji stanowiska do płci - to nie ona jest problemem w aspekcie pracy jako członek administracji tylko sam człowiek (raczej ostatnie wydarzenia dały jasno temu do zrozumienia ;>). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie