Skocz do zawartości

Zablokowane odwolanie od blokady


misiek223

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć. Dostałem blokadę na czat, z tego co się dowiedziałem na 72h. Chciałbym się od niej odwołać, ponieważ nie rozumiem dlaczego kara jest tak wysoka? Otóż moim argumentem jest to, ze po prostu pomyliłem czaty, bo jak wszyscy wiemy dzis jest tyralnia na 24h, szybko się zorientowałem i po prostu edytowałem swój wpis aczkolwiek mimo wszystko chciałbym zobaczyc wpis za który dostałem blokadę, bo może się okazać, że jest całkowicie nie słuszna. 

 

 

Myślę, że kara 72h w przypadku mojej b.długiej 'niekaralności' jest po prostu zbyt wygórowana, ponadto myślę, że powinny być brane pod uwagę jakies 'okoliczności łagodzące' ponieważ to tylko pomyłka, żadne działanie z premedytacja, czy nikt z was sie nigdy nie pomylil? xD no ludzie ja wiem, ze po prostu spora czesc osób mnie tu nie lubi ale co ma piernik do wiatraka xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, to ty bloka dostałeś :kekw: przecież odrazu jak na czatboxie mu napisalismy ze pomylił pokoje, to odrazu to zedytował, imo blok niezasłużony :p dajcie ub chlopakowi xd

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMG_4465.jpeg
 

masz swój staż tutaj i znasz zasady, w Twoim przypadku taki błąd nie powinien w ogóle istnieć. Dodatkowo patrząc na Twoja przeszłość blokad raczej 3 dni to mało wiec myśle, ze i tak skromnie dostałeś. 
 

Ban pozostaje. 
 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie