Skocz do zawartości

Zablokowane żegnam i przepraszam


Sayreq

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, koleżanki i koledzy powiem w skrócie bo nie będę opisywał swojego życia. Mam na imię Jakub mam 16 lat urodziłem się 07.09.2007r w Rzeszowie, do niedawna byłem je****m skurwysynem (sory za tak okropne słowa ofc, ale nie mam innych słów) ale to się zmieniło (nie no dalej jestem zjebkiem hehe <3 i nadal mam takie samo zdanie na temat niektórych) ale w tym oto pożegnaniu chciałbym podziękować wam wszystkim za bardzo miłe/albo nawet nie miłe powitanie w mojej całej kadencji o ile mogę to tak nazwać poznałem wiele wspaniałych osób z niektórymi miałem spięcia itp. ale dziękuję wam za to wy mnie nauczyliście wszystkiego dzięki wam stałem się lepszym adminem chyba :(czy było źle czy dobrze bardzo ależ to bardzo wam za to dziękuję. Moja era skończyła się dawno temu i ze szczerymi łzami w oczach muszę wam podziękować jeszcze raz za wszystko, za to że dzięki wam nauczyłem się wszystkiego od podstaw. Idę gdzieś indziej będę tu wpadał czasami. I ostatni raz wam dziękuję:
@ 1XTIGERX8, @ PejdzunK, @ LoLowicz, @ FarciarzDejw, @ PapaSmerf123, @ Jax Teller, @ NiunieK, @ RumcajsJumper, i innym papa <3 jesteście wspaniali mam nadzieję że się jeszcze spotkamy.

 

Edytowane przez Sayreq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adijos kompadre

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:witaj:Miłego!!!

                                                                                                        

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerokiej drogi kompanie 😂

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymaj się tam 

 

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie