Skocz do zawartości

Zablokowane Serwer JailBreak


Rekomendowane odpowiedzi

Właściciel/e: ja i @ serGGGeJ
Imię: Piotr
Wiek: 17 drugi również 17
Znajomość AMX (1-10): 9/10
Mod serwera: JailBreak 
Link do GameTracker'a: 
* JAILBREAK* BRAK FORUM [SKILLE / GANGI / FREE VIP STEAM / VIP / SVIP ] @pukawka.pl [cs] Counter Strike 1.6 (gametracker.com)
Czy jest wykupiona reklama?: Tak, dokładnie to na stawce 15,50 + gamebooster postawiony na łączeniu NS
Hosting: pukawka.pl
Dlaczego mamy przyjąć twój serwer?: Stawiam na nowe współprace, doświadczenie. Przyszłem z polecenia właściciela serwera DD2 (przekonał mnie do sieci). Kolega z innego forum tam gdzie mialem kiedyś JailBreaka, też tutaj przeszedł. Liczę na dobra atmosfere, każde pw odczytam. Serwer w bazie [BETA] więc może być zawsze jakis bug. Serwer posiada dokładnie 2d i 8h, 21m, a już mamy po 12/13 osób.

Słyszałem również ze gracze CSowiczków, chcą JailBreaka, wiec przyszedłem oto ja :D
Udostępniasz serwer pod konkursy?: Tak, udostepniam
Kontakt: STEAM / DC / TS / GG

 

Liczę na pozytywne rozpatrzenie.

Pozdrawiam, Squizy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak.

Sam zaproponowałem @ squizy dołączenie z serwerem do naszej ekipy, gdyż widać że serwer ma potencjał i jest chęć jego rozwoju. Zaoferowałem swoją pomoc.

Widać, że właściciel serwera jest doświadczony i zna się na rzeczy. Kwestia poprawek na serwerze i będzie bardzo dobrze. :pepeserduszko:

 

@ RumcajsJumper

Edytowane przez snuffy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serwerek spoko czasami jak prowadzę to jest śmiech ale jak są ze mną jakieś nie ogary które wyrzucają broń i zabijają kogoś mówiąc że mają broń to mi się odechciewa grać ale serwer 10/10. Właściciel ogarnięty i jest spoko ziomkiem.


Pozdrawiam Kar_Ko21.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie