Skocz do zawartości

Zablokowane serwer cs


Whoppa

Rekomendowane odpowiedzi

Siemanko Wszystkim, dawno mnie tutaj nie było... długa przerwa od gry ,aż w końcu wróciłem sobie postrzelać :).

Chciałbym się Was zapytać jaki serwer można byłoby teraz postawić aby to miało wzięcie, kiedyś się dużo grało na DD2,cod,bf2 i dawno temo na war3ft... teraz widzę bardzo duże wzięcie ma DD2 a prócz tego co byście polecili ;> ? Oczywiście jakaś reklama na ccsseti też byłaby :)

Czekam na Wasze propozycję :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Mor4z napisał:

Szczerze to nie wiem czy jest sens stawiać kolejny serwer 1.6, bardziej bym uderzył w cs go ;)

Ja nigdy w to osobiście nie grałem ale widząc filmiki jednak wolę 1.6 ;) dlatego o takowy serwer pytam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja to bym se znow postawil serwerek klasycznego deathrun'a co mialem ale przez to ze stal pusty 90% czasu przez rok, to z niego zrezygnowalem :(  ale unikatowa wlasnorecznie pisana paczoszke dalej mam ;D 

 

a poza tym to jakiegos dobrego starego klasycznego diablomod'a co ma 7 klas na slow XP bez bajerow ale nikt by w to nie gral :(

image.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, mr_tnctproo napisał:

Ja to bym se znow postawil serwerek klasycznego deathrun'a co mialem ale przez to ze stal pusty 90% czasu przez rok, to z niego zrezygnowalem :(  ale unikatowa wlasnorecznie pisana paczoszke dalej mam ;D 

 

a poza tym to jakiegos dobrego starego klasycznego diablomod'a co ma 7 klas na slow XP bez bajerow ale nikt by w to nie gral :(

Kiedyś diablo,wsr3ft oraz bf2 były bardzo popularnymi modami teraz widzę że to kokpletni3 wymarło ;/ a tak jak wspomniałeś na diablo max 101lvl słów exp na takim by z chęcią pograł ale taki ciężko znowubbylob rozkręcić;/ 

55 minut temu, mr_tnctproo napisał:

Ja to bym se znow postawil serwerek klasycznego deathrun'a co mialem ale przez to ze stal pusty 90% czasu przez rok, to z niego zrezygnowalem :(  ale unikatowa wlasnorecznie pisana paczoszke dalej mam ;D 

 

a poza tym to jakiegos dobrego starego klasycznego diablomod'a co ma 7 klas na slow XP bez bajerow ale nikt by w to nie gral :(

Może lepiej byliby gdzieś zrobić ankietę bo w sumie chyba w złym dziale napisałem posta xD 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję osoby do pomocy przy serwerze (opiekuna), serwer już jest paczka również jest zainstalowana(bf2) reklama również już jest wykupiona oczywiście kwota będzie zwiększana a reklama będzie cały przedłużana;) planuje dojść do sieci z serwerem ;)

Edytowane przez Whoppa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie