Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane PROPOZYCJA - DARMOWY VIP


igorekk

Rekomendowane odpowiedzi

>> 🛡 Siemanko! 

Przychodzę tutaj z taką propozycją. Dotyczy ona darmowego VIPA na wszystkich serwerach na owej sieci. Było by to fajne urozmaicenie tego, bo dość dawno nie było czegoś takiego, a przydałoby się z okazji wakacji jak i już ich prawie końca. Usługa VIP trwała by tydzień (7 dni), a nadawało by się ją, w sposób prosty. Podawało by się nick oraz SteamID i usługa byłaby nadawana na wybranych przez gracza serwer. Możliwość odebrania VIPA byłaby jednorazowa. Myślę, że jest to fajna i ciekawa propozycja, która zostanie dodana :emotkausmieszek:.

 

 

PROSIŁ BYM RÓWNIEŹ INNYCH O WYPOWIEDZENIE SIĘ W TYM TEMACIE, Z GÓRY DZIĘKUJĘ ;).

Edytowane przez igorekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Szycha.*

Jeśli chodzi o propozycję to istnieje już coś takiego, ale tylko na 3 dni. masz tutaj linka do jednorazowej usługi przetestowania vipa na 3 dni. 

 

@ igorekk

@ Nasrallah

Osobiście też uważam, że powinien zostać wprowadzony taki dodatek, czy to na wakacje, lub jakieś innej okazji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypowiem się.

Ale to jest tylko dla serwerów cs 1.6 na 3 DNI, a dla serwerów csgo tylko na 1 DZIEŃ. Po za myślę, że jest to fajna i ciekawa propozycja z okazji wakacji i okresu letniego, która mam nadzieję, że zostanie wprowadzona.

Edytowane przez igorekk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie serwery CS:GO :). Skoro nie chce to nie, nikt go nie zmusza, a to jest też ogólna propozycja żeby z okazji wakacji jak i ich końca takie coś zrobić.

Czekamy na decyzję Rumcajsa. Miejmy nadzieję że się zgodzi na coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

propozycja_odrzucona_csowicze2021.png
Wakacje się już kończą pomyślimy coś na następne póki co odrzucam.

giphy.gifgiphy.gifGIF by 9-1-1 on FOX

 

 

Odważny, to nie ten kto się nie boi, ale ten który wie, że istnieją rzeczy ważniejsze niż strach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie