Skocz do zawartości

Zablokowane Problemy z pingiem i lossem wieczorem


KairoN

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim, od miesiąca jestem związany z problemem dotyczącym lossa i pingu w cs go. Problem jest o tyle ciężki że występuje tylko w godzinach wieczornych około 21:00 do 01:00. Ping oraz loss skacze przez około 50 minut w tych godzinach między normalną wartością 30 a 100 i w tym czasami loss podnosi się do 1%-6%. Podczas dnia ping i loss jest zupełnie normalny tylko nagle coś sie dzieje wieczorem, dzwoniłem do dostawcy internetu lecz po wielu staraniach nie doszli do rozwiązania problemu.Mówili że nawet jakieś ścieżki zmieniali(nie wiem co to) oraz że rozwiązanie problemu znają właściciele serwerów. Próbowałem wszystkiego zmiana kabla ethernet,reset routera,wyczyszczenie routera i kabli,podłączenie nowej karty sieciowej,weryfikacja plików z csa i nic nie pomaga.(Router mam obok kompa i jestem podłączony z nim kablem). Jest to mega wkurzające bo w tych godzinach odpalam coutera a ping jest niegrywalny.Mam wrażenie że ping się pogorszył od kiedy pobrałem nową aktualizację do steama która dużo zmieniła. Proszę o pomoc jeżeli macie jakieś rozwiązania.(Ping skacze w każdej grze w jaką gram na steamie na zewnętrznej platformie np. epic games wszystko jest normalne i nie ma problemów). Dzięki za poświęcenie czasu mojemu przypadkowi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie