Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane Skarga na admina SynDanieloElDelaGienko


SkoRpIoN74

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:
Twój nick: SkoRpIoN74
Nick gracza/admina, na którego składasz skargę: SynDanieloElDelaGienko

 

 

Opis sytuacji: Wykonywałem cele jako zombi, wchodziłem do camp w celu zarażenia i nabicia AP. Wchodząc do graczy z wyższym poziomem (większe obrażenia, lepsze bronie) skacze by zniszczyć większą ilość min co optymalizuje mój przychód AP na rundę i pozwala na wytrwałe granie jako human. Jednak dla kilku graczy się to nie spodobało i zaczęli wylewać frustrację na czacie, bądź na mikrofonie tak jak owy Pan " SynDanieloElDelaGienko". Zostałem zbanowany za mienioną prowokację, natomiast prawdziwym powodem było skakanie w campach przez co musiał zużyć parę AP więcej na miny;(nigdy nie odzywam się pierwszy/gram po pracy żeby odpocząć, bądź ostatnio traktuję to jako formę relaxu, a nie żeby się kłócić, albo inny abstrakcyjny powód który insynuuje Admin: SynDanieloElDelaGienko mowa o "prowokacji"). Dodatkowo po dialogu pisemnym na serwerze zostałem upomniany o "kulturę" po wielokrotnych jękach pisemnych i na mikrofonie odpowiedziałem: dobra, ale przestańcie już płakać, że ktoś próbuje wchodzić Wam do campy i Was zarażać na tym polega ta gra. Minęło z 30 sekund, na serwerze się wyciszyło, nikt się już nie odzywał, po czym niczym przeglądarka explorer Pan Admin mówi ponownie "kultura". Mijają kolejne 15 sekund i zostałem zbanowany. Wątpię, że osoby które zaczęły dialogi zostały w jakiś sposób ukarane, a podstawowa terminologia prowokatora, bądź czynności prowokujących jest obca dla osoby, która właśnie z takim powodem banuje graczy.
Data i czas zdarzenia: Teraz 
Dowody [SS/Demko - link do demka]: SS-y (zapakowane w załączniku).

Lubie skakać na spacji .rarCzas Sytuacji na Demku: SS-y (zapakowane w załączniku)

Dodatkowy opis: Może i miałem 6 letnią przerwę od 1.6, ale cele w zombie-modzie chyba się nie zmieniły, jednak SynDanieloElDelaGienko chcę pokazać, że jest inaczej. Od kiedy Admin neguje próby zarażenia ludzi przez zoombi? W celu jaśniejszego przeglądu screenów "chaty" zamieściłem w ramkach.

Liczę na rozpatrzenie skargi/ewentualną dalszą dyskusję na ten temat. Jestem świadomy, że młody poczuł się swobodnie ma wakacje, wolne, skończył właśnie jakieś gimnazjum czy techniku, ale chyba wciąż powinien używać głowy.

#Pozdrawiam SynaDanielaCoSkaczeNaSpacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtykanie argumentów o wykonywaniu celu czy nabijaniu AP jest bezcelowe, ponieważ bana otrzymałeś za prowokacje którymi były teksty pokroju "Przestań kur*a płakać", "czego płaczesz" itp. skierowane w moją stronę, po tym jak dwu lub trzykrotnie upomniałem Cię o kulturze kiedy byłeś bardzo wylewny na mikrofonie, zaraz po tym jak napisałem z czym się wiąże skakanie komuś w kampie na serwerze jako zombie, bo jak widać, nie bardzo to rozumiesz, jesteś graczem który wielokrotnie był upominany o kulturę, gdyż nie umiesz utrzymać języka za zębami. Skarga napisana jest w bardzo piękny sposób pod Ciebie, gdybym nie był biegłym w tej sytuacji nawet bym Ci uwierzył, jak to straszny admin Cię zbanował za - jak mniemam - skakanie mu w kampie, lub próbę zarażenia - Otóż nie, mylisz się, tak to nie działa. Nie analizuję banowania czy kickowania pod względem tego czy kogoś lubię, czy ktoś mi zaszedł za skórę czy nie.

Edytowane przez Difficult
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszesz rzeczy oczywiste, albo używasz wyrazów, których nie jesteś świadom znaczenia. Spójność w zdaniach, nad którymi myślałeś półtora godziny wyskoczyła przez okno. Jestem graczem, który wielokrotnie został upominany przez kulturę ? Gram 2 dni na serwerze z czego widzę ciebie drugi raz. Określenia takie jak "nieumiejętność utrzymania języka za zębami" wyssane z palca. Ciężko mi nawet odpowiedzieć na te wypociny co napisałeś, bo nie jestem wstanie zejść do takiego poziomu. Kłamstw/degresji intelektualnej oraz pisania populizmów bez zrozumienia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój gametracker mówi co innego, nie jest to tylko i wyłącznie moja opinia, że jesteś konfliktowy, ale wielu innych osób, no ale co się dziwić.

Całkiem rozbawił mnie tekst o mojej pisowni - Myślisz, ze chce mi się tracić czas i pisać elaborat do takich wypocin? Nie załączyłeś nawet demka na którym widać Twoją winę, tylko porobiłeś ss'y które Cię wybielają, nieźle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiele rzeczy w skardze się nie zgadza i to widać na demku, więc nie wiem po co takie pisanie rozprawek skoro wszystko wychodzi na demku i widać jak jest.

 

@ Difficult Nie wdawaj się w zbędne dyskusje z graczami, i trochę rozsądniej patrz na działania graczy na serwerze. Jeśli będzie więcej podobnych sytuacji dostaniesz ostrzeżenie, póki co upominam słownie.

0QNmrrc.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie