Skocz do zawartości

Zablokowane skarga


No kill

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: No Kill | game Pro 
Data i godzina:09.01.15r
Na kogo chcesz złożyć skargę: na admina: Zielona Limonka
Opis sytuacji:
Dowody:
IP/ STEAM_ID:

czy jemu wszystko wolno? banuje strasznie duzo graczy, poza tym wywala lub banuje graczy którzy kampią a kampienie jest dozwolone jak inny gracz ma pake, i pewnie będzie sie wypierał jak zawsze że nie jest niczemu winny, dziś sam widziałem jak kilka osób wywalił za kampienie bo są w tt choć to nie oni mieli pake, a on ich kickal albo slap'al jednemu nawet dal slay..


A DZIŚ ZA CO MNIE ZBANOWAŁ, ZA TO ŻE BYŁEM NAJLEPSZY NA MAPIE I NIE DAWALI DOBIE RADY NIEKTÓRZY ZE MNĄ LUB ON?
PRZECIEŻ DOBRZE WIE ŻE NIE GRAM NA ŻADNYCH HACKACH, ZBANOWAŁ NA SAM WIECZÓR ŻEBYM SOBIE NIE POGRAŁ JUŻ
DZIŚ TAKI Z NIEGO ADMIN, WYSYŁA POWIADOMIENIE O KULTURZE A SAM SYPIE KURWAMI.. NAWET DZIŚ TAK BYŁO NA SERWIE I KTOŚ RAZEM ZE MNĄ ZWRÓCIŁ NA TO UWAGĘ PISZĄC "KULTURA" ALE NIE PAMIĘTAM KTO.
DZIĘKUJE..
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po1. tt nie ma prawa kampić , gdy mapa jest z bs`ami , wogóle nie mogą kampić

po 2. miałem wątpliwości i miałem prawo ci zrobić ssy

po 3. daje najpierw kicki ( za repliki , za czitowanie ,za sprawdzenie czyjejś uczciwości grania i reklamowania to nie musze kicki dawać) a tak to daje , ale wy swoje , widzicie , że admin jest to i tak łamiecie regulamin

po 4. wrzuć ssy jak jesteś czysty

po 5. brak dowodów

po 6. czerowny kolor dla administracji

po 7. brak dowodó , że złym adminem jestem , jedna tak szczerze powiem skarga była słuszna i sie do niej przyznałem

po 8.  RumcajsJumper pozwala na użycie wulgaryzmów ,ale trzeba znać ich granice np. Kurwa  , no i w pizdu itp to nie będę zwracał , ale jak notorycznie to mam prawo zwrócić uwage , ale jak nie słuchacie to kick a potem ban :)

 

hahaha złożyłeś bez postawną skargę na mnie bez dowodów bo ci ssy zrobiłem , żeby sie upewnić , że czysto grasz? pfff moge ci tysiące razy i innym graczom jak mam wątpliwości , nawet jak ktoś gra na wh to robie ssy , jedynie za aimbota daje od razu perma "aimbot" lub "czitowanie"

 

 

Dziękuje to tyle z mojej strony

 

Pozdrawiam Zielona Limonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham cię tak jak inni gracze normalnie <3
nie odpisuj już proszę ;)
poza tym zbanowałeś mnie około 22:20 a odbanowałeś o 23:20 zamiast od razu wejść lub jak najszybciej bo może jakiś czitowiec był na serwie, ale ty wolałeś grać dalej choć masz ubMaster'a. moje zdanie jest takie że nie miałeś szans ze mna a pograć sobie chciałeś i mi zrobiłeś ssy pod pretekstem że moge coś mieć, bo przecież i tak nikt ci nie udowodni, całuski 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kocham cię tak jak inni gracze normalnie <3

nie odpisuj już proszę ;)

poza tym zbanowałeś mnie około 22:20 a odbanowałeś o 23:20 zamiast od razu wejść lub jak najszybciej bo może jakiś czitowiec był na serwie, ale ty wolałeś grać dalej choć masz ubMaster'a. moje zdanie jest takie że nie miałeś szans ze mna a pograć sobie chciałeś i mi zrobiłeś ssy pod pretekstem że moge coś mieć, bo przecież i tak nikt ci nie udowodni, całuski 

 

nie musze cie sprawdzać , są też inni ubteam i junior moderatorzy , ja pilnowałem porządku i mam prawo pisać, gdzie chce , a po 2. rumcajs wie , że mam problemy z połączeniem z forum i nie zachowuj sie jak gej , bo ja nim nie jestem , niewiem czy ty nim jesteś i guzik mnie to obchodzi , dla mnie liczy sie porządek na forum jak i na serwerze , ja sie nei boje skargi , bo i tak robie tak jak mi RumcajsJumper powiedział i jego zdania będę sie trzymał , każdy wie kto składa skargi bo dany admin zrobił mu ssy jest nie teges ,ssy to ssy , nie pierwszy i nie ostatni raz będziesz miał robione ssy , jak nie przez ze mnie to przez innego ,wszędzie tak jest , admin ma prawo ci robić ciągle ssy a ty masz je wrzucać a po za tym masz już ub to co marudzisz ? Idź grać a nie ludziom głowe zawracasz głupotami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A gdzie dowody? Skarga bez dowodów nie jest brana pod uwagę.

 

/cl

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie