Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na 14/15 Letniego Opiekuna Nr. 2


ipio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): @ PejdzunK
  • Twój nick: ipio [Buy & Sell CS Skins]
  • Nick oskarżonego: [✧] 𝐏𝐞𝐣𝐝𝐳𝐮NK
  • Steam ID/IP oskarżonego: STEAM_1:0:573162335
  • Dowody (SS'y/Demo):

 

image.png
Opis sytuacji: Chłopak nie ma Admina od kilku miesięcy i nadal ma rangę na forum. Pokazuje to, z jaka powaga Opiekun zajmuje się serwerem. Proszę wytłumaczyć jak to jest ze Admini dostają warny wpisywane na forum a Opiekuni nie?

Jakiś immunitet? Prosiłbym o wyjaśnienie tego jak to tam funkcjonuje albo jak to nie funkcjonuje bo jako gracz mnie to ciekawi :P 

 

Tak wiem ze@ PapaSmerf123 zrezygnowal ale to jest nadal degradacja z rangi Admin AWP na normika...
Czy to tutaj jest tak ze na forum jak ktos zrezegnuje to tak dlugo ma range jak napisze oficjalna rezygnacje na forum? :P

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ipio nie ma co składać skarg i tak mu nic nie zrobią, bo pamiętaj on jest NAJLEPSZY I MA ADMINA OD 2LAT więc jest bezpieczny haha, dałem ss z jego podaniem na DC to Niuniek mi zabrał moda ahahh więc widać wysoki poziom z czego ja dużo robiłem a ten pejs Pejdzunk nic więc można powiedzieć tylko FAWORKA lol <3, co do tych degradów to kupa śmiechu i żenady jak mu napisałme żeby ci dał degrada to się zasłaniał rumcajsem lolzik więc no. Daje tej skardze tak myślę 12h i rumcajs lub niuniek napisze SKARGA ODRZUCONA PEJDZUNK JEST ŚWIETNY NIC MU NIE ZROBIMY. żegnam ozięble <3 lolz, xd. 

Edytowane przez Sayreq
Przez RumcajsJumper,

Żeby skarga została zaakceptowana musi być powód a tutaj widać ewidentnie Wasze wspólne zaangażowanie w pejdzuka :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

To my się zajmujemy zdejmowaniem grup na forum a nie opiekun serwera.

Jak wszystko funkcjonuje się pytasz? A no tak, byłeś adminem i nie wiesz bo przecież Twoja aktywność też była fenomenalna (trochę wieje hipokryzją). 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie