Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina ( Powrót ) :D


PapaSmerf123

Rekomendowane odpowiedzi

  • Imię:  Mateusz
  • Wiek:  22 
  • Nick z gry: PapaSmerf 
  • Link do profilu GT na serwerze:  https://www.gametracker.com/player/PapaSmerf/awp.csowicze.pl:27015/
  • Link do profilu Steam:  https://steamcommunity.com/profiles/76561198354264911/
  • Steam ID: STEAM_1:1:196999591
  • Dlaczego Ty?: Witam, składam podanie na administratora ONLY AWP #1 po raz ( TRZECI XD ) . Dlaczego ja? Ponieważ to już byłby mój któryś raz kiedy posiadałbym uprawnienia administratora na waszym serwerze i mam już to doświadczenie. Jestem graczem na CSowiczach jakoś 4 lata lecz miałem roczną przerwę ponieważ mialem problem z komputerem lecz wróciłem i jestem online praktycznie cały czas. Dużo ludzi mnie na pewno zna lub chociaż kojarzy i myślę że zawsze byłem i jestem pomocny jeżeli ktoś ma jakieś pytania lub problemy staram mu się pomóc jak tylko mogę. Co do mojej kultury osobistej, zmieniłem się i mam nadzieję że gracze i administracja serwera to dostrzegła. Najważniejsze jest to że chciałbym pilnować porządku aby każdemu się grało miło i przyjemnie ponieważ ostatnio sporo osób nadużywa mikrofonu a nawet cheatuje. Mam nadzieję że dacie mi szansę abym mógł się wykazać. Dziękuje i pozdrawiam. 
    PS: Wracam na stare śmieci ze tak powiem bo zrezygnowałem tylko z tego powodu ponieważ nie miałem czasu a teraz bedę miał go więcej więc bedzie git <3 
  • Ile grasz dziennie?: 5-9h coś w tym stylu
  • Składka członkowska 5zł/msc (TAK/NIE): Nie ma z tym żadnego problemu 
  • Znajomość sourcemoda (0/5): 4/5
  • Kontakt: Messenger, Facebook, DC, Steam 
Edytowane przez PapaSmerf123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak:
+ brak adminow

+ ogar
- aktywnosc

@ RumcajsJumper@ NiunieK: Kolejny dowod ze @ PejdzunKnic nie ogarnia. Papa ma nadal Admina na forum mimo ze dostal degrada kilka msc temu XD

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

@ ipioimage.png super degrad.

 

Co do podania - podania piszemy raz na 7 dni - napisałeś dwa w tym samym czasie. Następne możesz napisać za tydzień. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie