Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga: 14/15 Letni hipokryta na posadzie Opiekuna


ipio

Rekomendowane odpowiedzi

  • Skarga na Admina/Gracza (nick): @ PejdzunK
  • Twój nick: ipio [Buy & Sell CS Skins]
  • Nick oskarżonego: [✧] 𝐏𝐞𝐣𝐝𝐳𝐮NK
  • Steam ID/IP oskarżonego: STEAM_1:0:573162335
  • Dowody (SS'y/Demo): -
  • Opis sytuacji:

    Siema, 
    graczom i byłej administracji tego serwera nie trzeba przedstawiać sytuacji co się dzieje na serwie, bo każdy wie to. 

     

    A więc tak aktualny Opiekun niczym się nie opiekuje. Rozdaje warny Administracji oraz nie potrafi niczego zorganizować. Jak sama nazwa Opiekun wskazuje na to, żeby się opiekował i interesował serwerem (Nie potrafię sb przypomnieć zeby kiedykolwiek coś zrobił w tą stronę). 
     

    Dobrze a teraz wróćmy do hipokryzji jego. Rozdaje warny Administracji za mała aktywność/ braku bycia na zebraniu (mimo wpisanego urlopu na forum). 

     

    A więc tak drogi Opiekunie chciałbym ci przypomnieć ze sam od MIESIĘCY nie wyrabiasz swojego czasu na serwerze. A warnow masz nadal 0...

    image.png
     

    Dodam, że pisałem do niego prywatnie z informacja na serwie nie ma kto banować na serwie i jest patologia oraz cheaterzy grają, zostałem po prostu zlany i nic się nie zmieniło.
     

    Ja osobiście przestałem grac na serwerze, ale jak jeszcze grałem to MVP nie działało i nw czy nadal nie działa, ale tez tym się wgl nie zainteresował.


    @ NiunieK Wiem, że z tym MVP to nie wasza wina, ale z tego co mi wiadomo to ty tylko pisałeś z tym do Rumcajsa. I naprawdę zastanów się, czy warto posiadać takiego opiekuna, czy bardziej słupa.

    @ RumcajsJumper Polecam sprawdzić też Opiekuna, bo jego aktywność również nie jest i nie była zadowalająca przez ostatnie msc. No i ja poza tym miałem wpisane w podaniu mała ilość godzin, bo 5-7h z tego co pamiętam wiec no.


 

76561198310249510.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemank sprawa którą opisuje @ ipio jest poważna i możesz o mnie @ NiunieK powiedzieć co chcesz że jestem fałszywą szmatą itp. ale ja na oczy przejrzałem i ty też musisz powiedzmy sobie szczerze jak był @ 1XTIGERX8 opiekunem na AWP to wszystko grało było dobrze on dbał nie miał gdzieś tego serwera, a popatrzmy teraz jak opiekunem jest @ PejdzunK 3/5 graczy odeszło gdyż on nie umie zadbać o serwer i wszystko co się wokół niego dzieje. Przyznać się trzeba serwer, forum upada przez takie głupie błędy jak dawanie opiekuna 14 latkowi co  jedyne co umie to skakać do kogoś i mówić jaki on nie jest a prawda jest taka że on pewnie nie wie jak sie tym serwerem, forum i wieloma innymi rzeczami zająć. Moja rezygnacja była spowodowana sprawami prywatnymi ale też tym że nic się w stosunku do opiekuna nie zmieniło, i do póki się nie zmieni będziemy mieli cały czas spadki i gorszą opienie właśnie przez niego. Jak to mi powiedział pewien były administrator awp lizać każdy potrafi ale wziąć odpowiedzialności już nikt tyle ode mnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

O aktywności wiemy, MVP od zgłoszenia były weryfikowane i działają, pejdzuk sam nawet chodził z niunkiem na serwer i sprawdzali. 

Nie jest to zadowalająca aktywność jaką byś chciał zobaczyć - to prawda. 

 

@ PejdzunKzapewne zajmie się poprawą tego. 

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie