Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na UBT - Tygras


Oro Koroner

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: Praktycznie od samego początku, odkąd dostał awans (tj: 22 czerwca 2023)
Nick użytkownika: @ Tygras
Dowody: Dowodów nie potrzeba, bo całe jego "zaangażowanie" widać na forum.
Świadkowie: Wszyscy chyba to zauważyli.
Uzasadnienie: Brak zaangażowania w dział, ze strony nowego ubt-eka. Dodatkowo dostałem wiadomość, że nowy ubt-ek, nie napisał do żadnego z właścicieli o dodanie konta w bansie. To leży w jego interesie, aby się zgłosić z prośbą o dodanie kont w bansie. Minęło już tyle dni, a efektów zero. Obowiązkami ubt, jest bycie często aktywnym - tu tego nie widać. Jak wejdzie raz na 23 godziny, to jest dobrze, ale co ma zrobić, jak nie ma konta w żadnym z bansów. Nasuwa się pytanie, czy taka osoba jest nam w ogóle potrzebna? Zajmuje tylko miejsce, a na to miejsce mogłaby wskoczyć osoba, która chciałaby pomagać.  Mógłbym śmiało powiedzieć, że sam bym mógł zostać w UBT, bo tak się czuję niestety. Nie lubię ogólnie pisać skarg, ale moja cierpliwość się skończyła, bo nie będę zasuwał sam, gdzie jest nas 3.

 

 

//// Dodatkowo dziś, przez cały dzień nie było nikogo z ubt, oprócz mnie. Opiekun ubt, to nie tylko kolor, ale także wykonywanie obowiązków. Urlopu nie ma, więc powinien być aktywny. Jedna osoba serio ma ogarniać cały dział? A gdybym zrezygnował, to co, gracze by czekali na sprawdzenie ss'ów ponad 24h? Trochę słabo by to wyglądało, jak na tak dobrze rozwiniętą i presperującą sieć. Mam nadzieję, że coś w tej sprawie się zmieni.

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec podzielam zdanie Nasrallah ja rozumiem ze nie zawsze ma sie czas zeby byc na forum i nie zawsze mozna szybko zareagowac na odwolanie, ale chlop dostal awans   

 

od tego dnia czyli 22 czerwca sa w archiwum nanow 30 banow rozpatrzonych od 1 ubt czyli Nasrallah 

 

 

https://csowicze.pl/forum/503-archiwum-banów/

 

 

na dzien dzisiejszy kolejne pare jest w dziale wrzuc ss odwolaj sie od bana i zglos czitera....

 

https://csowicze.pl/forum/502-ac-zgłoś-czitera/  

 

 

https://csowicze.pl/forum/500-wrzuć-screenshoty/   

 

https://csowicze.pl/forum/501-odwołaj-się-od-bana/   

 

 

po to jest regulamin ubt zeby jego czlonkowie sie stosowali i byli aktywnie a nie ze jeden zapierdala za reszte 

 

 

    to ze dolaczyli do forum nie zwalnia ich z wspolpracy i wykonywaniu obowiazkow @ Tygras wez sie za robote bo to co przedstawilem to sa razem 35 banow na ktore ani razu nie zaregowales a jeszcze masz dodatkowo czlonka ubt cs,go. 

 

 

 

to nie jest nagonka ale tak preznie dzialajae forum nie moze sobie pozwolic zeby jeden robil a drugi ma poprostu wyjebane. 

 

 

jesli ci sie nie chce albo nie masz czasu prosze tu masz odpowiedni dzial 

 

 

 

https://csowicze.pl/forum/198-rezygnacje/    

 

 

 

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba się jeszcze popłakać do wiaderka bo co innego można robić przed znerdzonym internetem. Tygras przyszedł z fuzji więc po pierwsze to raczej kwestia dogadania w administracji kto co. gdzie i jaki ma dostęp...a dopiero później wrod moderatorami UbT czy adminami serwera więc zwalanie winy na kogos kto nie ma dostępu do Acp czy bansa graniczy z totalna hipokryzja.. po drugie co Ci do tego co kto robi, skoro wyskomlales o ów range to napisz zażalenie do opiekuna UbT i basta... mamy Ci pogratulować że wywiazujesz się z swoich obowiązków ? dać złotego rodzynka czy jaka jest tam Twoja waluta dowartościowania swojego ego xd

Za tygrasem osobiście nie przepadam ale z takim płaczem w takim wieku... masz problemy chłopie xd

 

 Zrozumiałbym jeśli chłop. by się ociągał przez miesiąc czy ile ale kurde kilka dni po fuzji ? rly ass do hard ?

Edytowane przez BadLuck
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to się teraz popisałeś. Rumcajs napisał do mnie na messengerze, żebym podał mu dane do bansa, a on doda mnie wszędzie na dniach w wolnym czasie. Od razu dostał wszystkie dane. Napisał "dodamy w wolnym czasie, na spokojnie".

 

Piszesz skargę, że nie wykonuję swoich obowiązków, wiedząc o tym, że nie dodaliście mi żadnych uprawnień.. poważnie? Cały czas czekam na nie i to jest w waszym interesie, a nie w moim, żeby mi je dodać. Ja nie będę latał jak piesek i prosił się o rangi w momencie kiedy właściciel sam mnie prosił o dane i zapewniał, że WY wszystko ogarniecie.

 

Wszystkie osoby trzecie całkowicie rozumiem jak to wygląda z waszej perspektywy. Najpierw polecam zapytać dwóch stron jak wygląda sytuacja i dopiero wtedy oceniać kto jest leniem i nic nie robi z daną sytuacją.

 

Przypominam, że UBT jak i admini działają charytatywnie co mało kto bierze pod uwagę. Tracimy swój czas dla dobra serwerowni i nic za to nie dostajemy.

 

Morał z tego taki, że może wypadałoby ogarnąć gdzie leży problem, a nie od razu je*** kogoś, że nie wykonuje swoich obowiązków, w momencie kiedy ona z własnej dobrej woli chce wam pomagać po fuzji, a nie może, bo czeka na rangi. Poprawcie może lepiej komunikację między sobą.

 

Mimo wszystko.. pozdrawiam ;)

 

@ Mechuty już się chłopie wyjaśniłeś ostatnio na chatboxie, więc daj sobie spokój. Nie jesteś totalnie w temacie, a się udzielasz

 

PS:

 

Stwierdziłem, że nawet jeśli dostanę swoje uprawnienia to i tak zrezygnuję, bo aktualnie nie mam czasu nawet na granie. Niestety trzeba czasem zdecydować co jest dla nas priorytetem w życiu. Mam za dużo rzeczy na głowie. Napisałem w tej sprawie do Rumcajsa, jednak nie dostałem od kilku dni żadnej odpowiedzi. Mógłbym aktualnie napisać rezygnacje, ale po co skoro nawet nie ma co mi zdejmować oprócz kolorku na forum.

 

Kontakt: Steam

staty.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Rumcajs napisał do mnie na messengerze, żebym podał mu dane do bansa, a on doda mnie wszędzie" - Ciekawe, od kiedy rumcajs ma dostęp do bansa ZM+EXP lub bansa kropki.

 

"to jest w waszym interesie, a nie w moim, żeby mi je dodać". - Zawsze było tak, jeżeli opiekun ubt ma osobisty dostęp do bansa, to on tworzy Ci konto w bansie. Tutaj tak nie ma, i każdy musi prosić się osobiście. Też tak robiłem. Nie jesteś jakimś wyjątkiem, żeby wszyscy załatwiali za Ciebie takie sprawy.

Tyle czasu minęło, to powinieneś osobiście się zgłosić do właścicieli serwerów, z prośbą o dodanie kont w bansie.

 

"Przypominam, że ubt jak i admini działają charytatywnie co mało kto bierze pod uwagę. Tracimy swój czas dla dobra serwerowni i nic za to nie dostajemy". - Admini też mają swój regulamin i muszą wyrobić normę godzinową, tak samo ubt. Tak tracimy swój czas, ale podejmując się takiej funkcji, doskonale powinieneś wiedzieć, ile to czasu zajmuje. Jeżeli robisz to na siłę, to jak ma Ci to sprawiać przyjemność?

 

"nie wykonuje swoich obowiązków, w momencie kiedy ona z własnej dobrej woli chce wam pomagać po fuzji, a nie może, bo czeka na rangi. Poprawcie może lepiej komunikację między sobą". - Gdybym ja na Twoim miejscu czekał tyle czasu, osobiście bym pisał do właścicieli, bo chciałbym pokazać się z dobrej strony, jako nowa osoba, która wkroczyła na rangę na nową serwerownię.

 

"Stwierdziłem, że nawet jeśli dostanę swoje uprawnienia to i tak zrezygnuję, bo aktualnie nie mam czasu nawet na granie". - Czyli od dawna wiedziałeś o tym, że nie masz czasu i mogłeś napisać do Rodeo Rita, że nie chcesz być już w ubt, z powodu braku czasu/chęci, i aby nie pisał Ci awansu ma daną rangę, a nie zrobiłeś tego. Trzymasz miejsce, gdzie mógłby ktoś inny wskoczyć i pomagać.

 

"Mógłbym aktualnie napisać rezygnacje, ale po co skoro nawet nie ma co mi zdejmować oprócz kolorku na forum". - Mieć kolor, nie mieć uprawnień do pomocy, a siedzieć i patrzeć z boku?

 

 

Nie mam nic do Ciebie osobiście, ale wygląda to nie fajnie, patrząc z boku na tą sytuację.

 

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano (edytowane)

Mnie bardziej ciekawi dlaczego ty zgłaszasz osobę która jest na równych uprawnieniach z tobą, tym powienem  zająć się opiekun nie ty. Robisz publicznie jakiś chlew i zgłaszasz go bo przez 10 dni nic nie zrobił :XD:

Edytowane przez SzefShizer

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Nasrallah napisał:

Ciekawe, od kiedy rumcajs ma dostęp do bansa ZM+EXP lub bansa kropki.

To już nie do mnie pytanie.

 

2 godziny temu, Nasrallah napisał:

Tutaj tak nie ma, i każdy musi prosić się osobiście. Też tak robiłem. Nie jesteś jakimś wyjątkiem, żeby wszyscy załatwiali za Ciebie takie sprawy.

Jak ktoś mi pisze, że ogarnie to cierpliwie czekam.

 

2 godziny temu, Nasrallah napisał:

Gdybym ja na Twoim miejscu czekał tyle czasu, osobiście bym pisał do właścicieli, bo chciałbym pokazać się z dobrej strony, jako nowa osoba, która wkroczyła na rangę na nową serwerownię.

Tak jak wyżej. Jak ktoś mi mówi, że załatwi wszystko to nie robie nic samemu. Nie wiem jak to u was działa, każdy ma swoje zasady co sam wyżej napisałeś, dlatego wolałem po prostu czekać.

 

2 godziny temu, Nasrallah napisał:

Czyli od dawna wiedziałeś o tym, że nie masz czasu

Czasami w życiu jest tak, że z pewnych powodów tracisz swój wolny czas z dnia na dzień. Z tego co wiem, to jesteś w takim wieku, że powinieneś to wiedzieć. Mi się życie tak potoczyło, że ja go straciłem akurat w momencie kiedy czekałem na swoje uprawnienia.

 

2 godziny temu, Nasrallah napisał:

Nie mam nic do Ciebie osobiście, ale wygląda to nie fajnie, patrząc z boku na tą sytuację.

Jak się nie wie jak wygląda sytuacja z dwóch stron to wiele rzeczy zupełnie inaczej wygląda z boku.

 

Jeśli tak bardzo ci zależy to napiszę tę rezygnację.

 

 

Kontakt: Steam

staty.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie