Skocz do zawartości

Zablokowane Odświeżenie redakcji


LewyBrzeG

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pisze ponieważ nie rozumiem dlaczego po takim czasie taka seria jak „kim jestem” stanęła? :polak: Seria która cieszyła się dużym zainteresowaniem wydaje mi się, ze może warto ożywić ja może ktoś byłby w stanie pomóc redaktorom :p

 

 

IMG_5050.jpeg

 

Tez swoją droga kiedyś dużym zainteresowaniem cieszyła się gazetka i opiniologia może znalazłby się ktoś kto tchnąłby drugie życie w to? Wiem łatwo mówić, ale szkoda byłoby psuć coś co kiedyś cieszyło sie u nas bardzo dużym zainteresowaniem :) 

 

IMG_5051.jpeg

IMG_5049.jpeg

 

AppropriateGregariousIndianringneckparak FocusedGrandioseDaddylonglegs-size_restr

 

028d3837c9bcd49dfb89d04bec291f06.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram @ Mechu 🤭 

 

Propozycja świetna, ale pamiętaj że każdy redaktor może być dobry w czymś innym. Rzadko się zdarza, aby redaktor lubił wszystko. 

Może znajdzie się ktoś lub czas, aby dalej to prowadzić. 

Tak czy siak fajnie, że dalej redakcja stara się żyć, mimo tylu przejść. 

 

@ Rufi nie musisz rymować, możesz dać danej osoby opis. 

Możesz również zamienić serie na zgadnij kim/czym jestem. :)

I dać urywek aktora i niech zgadują. 

a w spisie podzielić na link z aktorami, z użytkownikami, rzeczami i itp ;D 

 

 @ ringo.exe dziękuję ci bardzo za tak ciepłe słowa ♥️ Niestety muszę cię zawieźć, ale jestem gdzieś indziej redaktorem oraz moderatorem 🤭 

Tak czy siak bardzo dziękuję! 

 

Uważam, że człowiek który lubi swoją "pracę" na forum, robi to z serducha i to wychodzi najlepiej. Rufi może być przyszłością! 

Edytowane przez Mrs.Fuksiarav19
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość gdziekonkurs
40 minut temu, LewyBrzeG napisał:

Tez swoją droga kiedyś dużym zainteresowaniem cieszyła się gazetka

Gazetka pojawi się 30 czerwca. Co do "kim jestem" to nie umiem na tyle rymować, żeby to fajnie wyglądało, po prostu w tym jestem średni. Co do opinii to możemy zrobić. Wszystko zależy od tego co Wy chcecie przeczytać. 

 

 

@ Mrs.Fuksiarav19pomyślimy i na pewno którąś serię z wymienionych wskrzesimy. 

Edytowane przez Rufi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, LewyBrzeG napisał:

Witam pisze ponieważ nie rozumiem dlaczego po takim czasie taka seria jak „kim jestem” stanęła? 

Zapytaj sie opiekuna redakcji, o ile takiego mamy :trol: @ Mrs.Fuksiarav19 dawaj na redakcje znowu, po tobie nie było zadnego dobrego i porządnego redaktora :pepesmutny: w rufim teraz nadzieja
Wiele serii było ciekawych i nagle stanęło, potrzebna jest tylko odpowiednia osoba do poprowadzenia tego

ringo.png
xd.jpg.0bb1eabc3eaf7fded24fb10f1ed1584a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LewyBrzeG napisał:

Witam pisze ponieważ nie rozumiem dlaczego po takim czasie taka seria jak „kim jestem” stanęła? 

 

Godzinę temu, LewyBrzeG napisał:

Tez swoją droga kiedyś dużym zainteresowaniem cieszyła się gazetka i opiniologia może znalazłby się ktoś kto tchnąłby drugie życie w to?

 

Czołem! Seria "Kim jestem?" nie jest kontynuowana ze względu na to, że nie ma żadnej osoby w redakcji, która tym zajmowała się i ooo :manidk:

Na gazetki zawsze był hype i cieszę się, że znalazł się @ Rufiktóry już działa w tym temacie jak i w wielu innych. 

Jeszcze nie odkrył całego wachlarza swoich umiejętności :pifpaf:

 

Próbowałem nakłonić do powrotu kilka osób, lecz jak do tej pory nikt nie powrócił jak widać.

Jeszcze są prowadzone rozmowy, także nadzieja jest. Może jakieś kolejne serie zostaną wskrzeszone. 

 

Godzinę temu, Mrs.Fuksiarav19 napisał:

Propozycja świetna, ale pamiętaj że każdy redaktor może być dobry w czymś innym. Rzadko się zdarza, aby redaktor lubił wszystko. 

Może znajdzie się ktoś lub czas, aby dalej to prowadzić. 

Tak czy siak fajnie, że dalej redakcja stara się żyć, mimo tylu przejść. 

 

Nie mam w swojej manierze odgrzewania kotletów po kimś, a jak wcześniej pisałem znalazł się @ Rufi który ma chęci kontynuować serie to proszę uprzejmie.

Zanim on pojawił się byłem jak respirator dla redakcji, żeby jakoś dychała hyhyhy.

Fajnie, że coś dzieje się w dziale innego niż pytania dnia i moja seria. :pepocool:

 

 

Od siebie mogę dodać, że nastąpi drobny refresh graficzny działu, trochę mozolnie to idzie ale jak będzie to mmm jak manna z nieba z sokiem malinowym.

Grafiki są w trakcie realizacji, stay tuned.

 

a na koniec: MOORDY SUBSKRYBUJCIE NASZ DZIAŁ, ZOSTAWIAJCIE LAJKI I KOMENTARZE I ESSSAAA, Z FARTEM, BUDIIBAJBAJ BASTAJPAN.

 

 

 

 

 

 

 

 

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie