Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga na Pseudo Administratorów


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Szanowni Państwo

Skarga dotyczy 2 pseudo  adminów posiadających flagi dla swojej korzyści którzy nic nie wnoszą na serwer poza uprzykrzaniem grania użytownikom naszej wspaniałej sieci chodzi o Admina o nicku Lee Sin oraz jego wspaniałego kolegi który aspiruje na miano opiekuna czyli Mequstoo.

 

Otóż sytuacja wyglądała następująco będąc jedynym strażnikiem na serwerze prowadziłem w sposób normalny i kulturalny na mapie WARM przybywało graczy co widać na demo do momentu pojawienia się 2 adminów wszytko wyglądało normalnie oraz przyzwoicie.

 

W pewnym momecie naszym wspaniałym adminom odbiła korba i zaczli oni bezmyśłnie mutować graczy oraz bawić się komendami typu slap uderzając bogu ducha winnych graczy na zabawie.

 

Sytuacja nabrała tempa kiedy gracze zaczęli się upominać ze jest to nadużwanie flag i jest to porostu dzieccinne zachowanie i proszono ich aby zaprzestali wtedy postanowili mutować graczy upominjących sie o sparwiedliwość oraz ich slapowac po 15 hp w kulminacyjnym momencie zaczli bawić sie nawet w umieszcznie graczy w tekturach mapy co widać na przedstawionych dowodach.

 

Prosiłbym o wyciągniecie konsekwecji z pseudo administratorów oczywiście po chwili gdy nasi wspaniali admini zakonczyli swoje igraszki server opustoszał.

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2305231357-jb_warm-1684843020-1684844820.zip

 

 

 

 

 

image.png

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umyślnie utrudniałeś zabawe dla tt, w regulaminie jest jasno i wyraznie o tym napisane.

50. Zakaz przeszkadzania więźniom podczas zabaw typu KillDay.

Nie chcialem cie slejowac wiec po prostu wytepowałem cie w inne miejsce zebys grzecznie poczekal na koniec zabawy i na zyczeniu wytepowałem cie spowrotem. Podczas tej calej akcji nie zobaczylem ani jednej wiadmosci w ktorej gracz skarżyłby sie na to co robimy a tym bardziej gracze opuszczali serwer, pomijam juz fakt tego ze wymysliles sobie ze mutowalismy graczy ktorzy nie zgadzali sie z nasza decyzja (nie liczac ciebie.) Glos został ci zabrany na doslownie kilka sekund przez liczne obrazy ktorych nawet nie jestem w stanie zliczyc i po prostu za to ze darłeś niemiłośiernie ta "twarz." 
 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ja mam tu wiecej dodac xd podpisuje sie pod wypowiedzia @ MeQustooo

3 godziny temu, WIKARY napisał:

pseudo  adminów posiadających flagi dla swojej korzyści którzy nic nie wnoszą na serwer

I nie nazywaj mnie pseudo adminem dla korzyści bo akurat jestem jednym z nielicznych administratorów którzy po pierwsze interesują się serwerem po drugie starają się każdego dnia budować społeczność wchodząc chociażby do ct 

 

Ty jedyne co wnosisz to brak tolerancji i patusiarskie zachowanie przez co liczba graczy spada za każdym razem, szczególnie kiedy prowadzisz a skarga jak dla mnie z pi**y wzięta w ogóle nie wiem jaki miałeś w tym cel xd siemano

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MeQustooo napisał:

Umyślnie utrudniałeś zabawe dla tt, w regulaminie jest jasno i wyraznie o tym napisane.

50. Zakaz przeszkadzania więźniom podczas zabaw typu KillDay.

Nie chcialem cie slejowac wiec po prostu wytepowałem cie w inne miejsce zebys grzecznie poczekal na koniec zabawy i na zyczeniu wytepowałem cie spowrotem. Podczas tej calej akcji nie zobaczylem ani jednej wiadmosci w ktorej gracz skarżyłby sie na to co robimy a tym bardziej gracze opuszczali serwer, pomijam juz fakt tego ze wymysliles sobie ze mutowalismy graczy ktorzy nie zgadzali sie z nasza decyzja (nie liczac ciebie.) Glos został ci zabrany na doslownie kilka sekund przez liczne obrazy ktorych nawet nie jestem w stanie zliczyc i po prostu za to ze darłeś niemiłośiernie ta "twarz." 
 

+ byłem wtedy na serwerze i blokowałes drabinkę mimo ze prosili cię abyś ją odblokował aż w końcu to zrobił. Swoją droga to graczy raczej ubywa niż przebywa jak prowadzisz bo to twoje „trollowanie” jest zwyczajnie nudne/żałosne a skargą to chyba próbujesz się wyżyć za nieprzyjęte podania🤣  Megusto i Bonessie maja swoje humorku ale generalnie podchodzą normalnie do graczy i nie mają większych sporów z nimi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie