Skocz do zawartości

Zablokowane Podanie na admina Player [t].!


PlayerT ~

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: [Xcp] Player [t].! KIRITO

 

Wiek:  17

 

Znajomość amxx [1/10]: 8-9/10 Amxx ogarniam, komendy mam w małym paluszku. Byłem h@ i współzałożycielem-(2x), Wgrywałem na serwer pluginy, edytowałem je, dodawałem adminów, mapy itp. Nie umiem pisać tylko własnych pluginów.

 

Link do GT z przegranymi godzinami: http://www.gametracker.com/player/%5BXcp%5D%20Player%20%5Bt%5D.%21%20KIRITO/80.72.37.11:27043/   (6 na serwerze)

 

Steam/Ns: Steam

 

Mikrofon [tak/nie]: Taak

 

Kilka zdań o sobie oraz dlaczego chciałbyś zostać adminem: Widziałem że szukacie pilnie adminów, na serwer. Jako że gram codziennie po 2-4 h w różnych porach dnia i nocy (kiedy nie ma adminów, macie ich mało każdy ma swoje życie jest to do zrozumienia.) pomyślałem że pomogę. Nienawidzę Cziterów, tępię ich i wszystko co gorsze. Czasami, nawet często nie jeden delikwent na serwie posiada wspomagacze, chce ukrócić jego żywot na serwerze ;). Jestem pomocny miły bezkonfliktowy sympatyczny :D i kulturalny (czasami se k*rwne czy inne przekleństwo ale to już chyba w tych czasach normalne, oczywiście bez przesady żeby kogoś obrażać. Kieruje ja do siebie.)

 

Składka [11 sms | 6 zł przelew]: I tak nie, mam co robić z kasą na tel. heh, Oczywiście :)

 

Reklamy forum [5 linków oddzielonych enterem]: Zrobię jutro jak wróce ze szkoły .

 

 

 

Konakt do mnie :

 

GG - 46370964

 

Steam - Origin|Playek

 

Pw na Forum.

 

Ewentualnie skype (podaje na pw)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

 

Wiadomość automatyczna

 

Temat został przeniesiony z

"Serwery Counter Strike 1.6CSowicze.pl >> CodMod 101 >> 46.29.21.218:27106Podania na admina COD 101"

do

"ŚmietnikKosz".

POSZUKUJE WSPÓLNIKÓW / OPIEKUNÓW - NA SERWERKI CS:GO!

:!!: Skontaktuj się ze mną po więcej szczegółów :!!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie