Skocz do zawartości

Zablokowane KIEDY UMARŁ BUG


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: WIKARY

Imię: Kajetan/Amadeusz
Wiek: 24,6
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem:Często, gdy jestem na serwie odstawia się taka patola w ct, że większość graczy opuszcza serwer, bo nie ma kto tego ogarnąć. Chciał bym ożywić troche ten serwer bo widać że w ostanim czasie podupadł i mimo organizowani konkursów z mojej perspektywy wygląda to słabo.Patrząc choaciaż by na  turniej piłki nożnej który organizowali człapak i bonesi no to administracja nie umie opanować serwera i użyć podstawowoych komend w konsoli.Widać że przydał by się rozgarnięty człowiek do pomocy i nie mówię tu tylko o funkcji Administratora ale moje aspiracje są na Opiekuna Administratora który będzie trzymał w ryzach tą bandę rokaprysianych nastolatków.Wiem że większość graczy kojarzy mnie z wielu prowokacji jednak od dłuższego momętu staram się być miłym i pomocnym graczem w wielu sytaułacjach nakłoniłem wielu i zaprosiłem na nasz kochany serwer JB.

Doświadczenie:Na tego typu serwerach od okołu 9 lat, nie raz nie dwa byłem adminem na sieciach które już dawno wymarły a i miałem kiedyś admina na serwerze Skkf harcore.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocna 10 z + ostanimi czasy tomkul mnie troche poduczył myślę że mógłbym go już zastąpić ale nie chcem chłpaczynie odbierać pasii i radości z banowania pebexa.

Ile czasu spędzasz na serwerze: Ostanimi czasy ćut mniej co widać po gt ale jest to spwodowane piekną aurą i mixami z jb
Jak długo jesteś z nam od września

Link do GameTracker'a:https://www.gametracker.com/player/WIKARY/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: TAK czapkę

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: TAK z ruskego czołgu
Kontakt:dc/gg/tinder/tiktok/ face it

https://www.tiktok.com/@taxiwikary

WIKARY#9580

gg:AX716817
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: nie będe sponsorował kebabów dla snuffiego (mogę zaoferawać inną formę pomocy finansowej)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że na tak. Potrzebujemy więcej adminów z porażeniem mózgowym, myślę, że wikary nadaje się idealnie. Proponuję jeszcze, aby adam został adminem bez konieczności pisania podania, aby ich złączona suma iq wynosiła ponad 80.

Edytowane przez kuba1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 22.05.2023 o 17:39, WIKARY napisał:

Często, gdy jestem na serwie odstawia się taka patola w ct

Stary, pograłem tam dzisiaj 30 minut i najwieksza patologie na tym serwerze robisz Ty.

 

Nie dość, że wyzywa ludzi na samym wejsciu na serwer to gość nawet nie jest w stanie poprawnie złożyć zdania mówiąc xD same epitety 

 

Moim zdaniem jesteś najgorszym możliwym kandydatem na admina tego serwera, bedziesz faworyzowal, obrazal i ogolnie odstraszysz ludzi - moje zdanie. 

 

 

Cytat

kultury nie wsponę jakimi miłymi słowami uraczyłeś mnie na samym początku gdzy wbiłęś na serwer. 

to moze demko obejrzymy? :kekw: 

 

Gdybym mial kija w dupie to bym tu polowe was wybanowal i wiecie raczej za co xD aczkolwiek ja nie robie nikomu pod górkę, spłakałeś się o moją wypowiedz i piszesz jakies argumenty z dupy w ogole bez zadnego poparcia xD 

 

Po prostu moim zdaniem serwer straci jak bedziesz na nim adminował ale to tylko moja opinia. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ misiek223Cześć misiek nie wiedziałem od kiedy mówienie prawdy i wypwiadenie się na temat faktów traktujemy jako wyzwiska w kierunku gracza rozumiem ze masz do mnie zraze z pewnego sentymętu  ale twoje postrzeganie tego serwera i atmosfery jaka panuje na nim jest nieco odmienna niż całego community.

 

Neguje twoje słowa apropo towjej wypowiedzi o mojej składni zdań ,dowdy na dole :)

 

Wracjąc jeszcze do twojej wysokiej kultury nie wsponę jakimi miłymi słowami uraczyłeś mnie na samym początku gdzy wbiłęś na serwer.

 

A to że przechodzisz kryzys wieku średniego dodatkowo masz kija w du**e jak więszość spałkanej administracji tego forum niesupraiedliwia twojego hamskiego i negatywnego nastawiania do tego serwera bo po dłuższej chwili chyba załapałeś o co tam chodzi i grasz do tej pory jak widzę. Więc życzę ci wielu miło spędzonych chwil na serwerze i abyś wkońcu wyjoł kija z du*y  :tapicheers:

Bez tytułu.jpg

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bany w ostatnim czasie, brak poprawy zachowania. Spróbuj ponownie za minimum 10 dni i naprawdę pokaż, że Ci zależy @ WIKARY:kopniak:

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie