Skocz do zawartości

Zablokowane [Konkurs JailBreak] PIĄTKI z WIKARYM V2


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

 

PIĄTKI Z WIKARYM  #2 :tapicheers:

 

Zasady:

  • Podczas konkursu tylko organizator może przebywać w CT.
  • ZAKAZ Stworzenia grupek (nawet 2 osoby). Wyjątkiem jest zabawa drużynowa typu Wojna Gangów, gdzie są 3 kolory. MOŻLIWOŚĆ TWORZENIA SOJUSZY WYŁĄCZNIE NA WIEŻY !!!!!!
  • Jak zostaje jeden kolor gangu przy życiu również obowiązuje zakaz tworzenia sojuszów.
  • Dodatkowo osoba, która pierwsza zdobędzie 100 punktów również otrzymuje nagrodę. POCAŁUNEK OD KLECHY
  • Czas na odebranie nagrody to 24 godziny od zakończenia konkursu - w innym przypadku nagroda przepada.

  • PRZED konkursem Odbędzie się szybka msza święta.

  • Po konkursie bd organizowana SPOWIEDZ W ZAKRYSTI :pepesex:

  • W trakcie konkursy obowiązkowe będzie okazanie DATKU NA CELE CHARYTATYWNE (KUPNO CS NA STEAM)

 

Nagrody:

  • Zwycięzca każdej zabawy zgrania 1000 szlugów. ORAZ PSC/PRZELEW
  • Wynik trzech najlepszych w tabeli: 1 miejsce  5000 szlugów + 2000 szlugów za wygranie 100 Score Challenge, 2 miejsce 3000 szlugów, 3 miejsce 1500 szlugów.
  • Nagrodę można zamienić również na usługę SVIP po uprzednim dogadaniu się.

 

Pierwszy konkurs startuje już dzis, tj. 19.05.2023  godzina 21:00. Powodzenia i z fartem! :beargif:

@ Właściciel CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], @ Opiekun Serwera CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], @ Admin CS 1.6 [JAILBREAK CLASSIC], @ Użytkownik, @ Zasłużony,

DALLE_2023-05-19_12.25.48_-_An_priest_wearing_a_white_robe_smoking_a_cigar_in_front_of_his_dirty_computer.png

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również dziękuje. Szczególne podziękowania dla @ WIKARY który nawet nie pojawił się na serwie.

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wikary miał problemy z internetem, napisał mi na WhatsAppie, widzimy się za tydzień.

 

@ mambaKRUL nie stękaj paleciarzu, mogłeś nadgodzinki trzepać :)) nie zgłaszałeś swojej obecności. Dodatkowe euro dla Helgi by się przydały, zbijaj palety tak jak Ci meine Fuhrer każę, także zasuwaj tam migusiem:)) Chętnie bym Ci pomógł, ale nie mam bata :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sedes napisał:

Wikary miał problemy z internetem, napisał mi na WhatsAppie, widzimy się za tydzień.

Nie rób z siebie większego d***** niż jesteś śmieszny adminku. Mówisz problemy z internetem, żeby zrobić konkurs? A do grania rankeda w CS:GO i metina nie trzeba mieć internetu ?

 

Specjalnie zbijałem palety na od******l, żeby zdążyć na konkurs i co ?

 

 

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie