Skocz do zawartości

Zablokowane [PODANIE] Husky/yksuh


yksuh

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Husky/yksuh

Imię: Artur
Wiek: 25
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Gram często, ogarniam co się dzieje. Prowadzę w CT. Miałem już admina, ale pewne komplikacje i pozbycie się dość hard sposobem innego admina kosztowało mnie również utratę :v

Doświadczenie: Adminem bywałem już kilka razy na przestrzeni 14 lat gry w CS. Na Jailbreakach grałem dość dużo, długo i na wielu serwerach. Jestem dość starym graczem JB.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 5, podstawowe komendy, ogarnięte.

Ile czasu spędzasz na serwerze: W ostatnim czasie bardzo sporo, rano, popołudniu wieczorami i w nocy. Mam dość dużo wolnego czasu. 
Jak długo jesteś z nami: Od listopada/grudnia, aczkolwiek grałem jeszcze wcześniej, konto na forum mam ponad rok.

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Husky/51.83.147.22:27015/

https://www.gametracker.com/player/yksuh/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak, od 14 lat.

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak.
Kontakt: Forum, steam.
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Najak Voofy idzie przelew.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za

 

+Wiek

+Amx

+Dobrze prowadzi rundy

 

Edit: Zakładając, że to co wikary napisał jest prawdą (nie byłem świadkiem całej tej sytuacji) Zmieniam zdanie na nie.

Edytowane przez valde
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Voofy daj admina dam 2x więcej na składkę, reklamę wykupisz będzie więcej osób na serwerze czy kij wie co.. 

Przez snuffy,

Po stracie admina i tak trzeba zapłacić dwukrotność składki. Jutro podejmę decyzję, nie pośpieszaj. :kopniak: Może jeszcze ktoś się wypowie.

Edytowane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na tak.

 

Był już w administracji i bez zarzutów oprócz tej akcji z Shani.

 

+Jest opanowanym człowiekiem

+Bardzo opanowanym człowiekiem jest 

+Jest on dosyć opanowany jeśli chodzi o opanowanie 

+Aktywność w ct

+Ct w aktywności 

+I jest nawet opanowany 

+Składka i opanowanie

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na oczywiście twoje minus twoje kłamstwa w podaniu już pominę typu grania i wchodznia do CT i ogarniania.

Pozdrowić róznież trzeba panów poprzedających moją wypowiedzi typu Ct w aktywności  + Komplikacje + skłądka pozostawie bez komentarza ...

 

Od 5 miesięcy od kiedy straciłes admina w nie widzłem cię w CT.

Jesteś bardzo impulsywanym oraz chamskim starym dziadem próbującym dowatościować się przez internet.

Nie jednokrotnie prowokujesz graczy swoim zachcowniem, urzywając przy tam wielu obelg co nieprzyswoji dla administaratora.

Będąc adminem nie widzałem abys wyjebał komukolwiek jakiegos bana czy chcoziazby zwrócił uwagę nie wspominając juz akcji z shani która pokazała twoje doświadczenie, znajomość regulaminu i

jak bardzo jesteś opanowany, odnoszę wrażenie iż będziesz kolejnym adminem typu kubaf czy człapak który skłąda podanie dla własnej korzysci.

 

Aby nie być goło słownym

tu są przygłądy pięknego zachowania naszego opanowanegio gadydata który kpi sobie z użytkowników i prowokuje ich.

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2305121020-jail_birsey_mr-1683879600-1683881040.zip

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2305120947-jb_icy-1683877620-1683879540.zip

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najbardziej mnie rozwalają argumenty typu "Jest starym graczem JB, kilka rzeczy można pominąć można przymknąć oko, jest opanowany" Tymczasem husky na forum eee wezcie zbanujcie dzieciaka co wyzywa albo eee co ten serwer patologiczny każdy się wyzywa. Fakty są takie że twoje GT leży, do CT nie wchodzisz, a po zebraniu na którym cie nawet nie było sytuacja się nie zmieniła jeśli chodzi o Twoją aktywność. Jestem na nie.

 

EDIT nagle twoje GT wzrosło, ale rozumiem że wbijałeś je tylko dlatego aby dostać admina. Nawet nie wiem kiedy te godziny wbiłeś, skoro na serwerze ostatnio jest mało osób. Czyli rozumiem że godziny były nabijane na spect?

Edytowane przez Jaca12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ WIKARYno Ciebie to akurat nie da się nie prowokować jak sam jesteś prowokatorem i nie dziw się mojemu zachowaniu wobec Ciebie jeśli sam pokazałeś jak bardzo zasługujesz na szacunek ode mnie poprzez swoje zachowanie :P PS. Ja się próbuje dowartościować? To Ty tu próbujesz świecić jak gwiazdeczka misiu kolorowy :* 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, co tu powiedzieć, nie mam nic do twojej osoby, ale po tym co napisałeś wyżej 

10 godzin temu, yksuh napisał:

Voofy daj admina dam 2x więcej na składkę, reklamę wykupisz będzie więcej osób na serwerze czy kij wie co.. 

Mam neutralne nastawienie teraz, że względu dostania admina dla własnych korzyści, nie przystoi pisać takich rzeczy kandydatowi na admina, nawet nie pamiętam jak radziles sobie jako admin, a druga sprawa to, po sytuacji z Shani stawia cie to w trochę złym świetle, że jednak jesteś impulsywna osoba. Jedyny plus jaki widzę, to że masz dużo wolnego czasu, ale dużo jest adminów, którzy są na DC aktywni i jak ktoś coś zgłosi, to ktoś zawsze wejdzie na serwer. No i to co napisales, ze chodzisz do CT. Rowniez tez było z tydzień temu zgłoszenie na Ciebie, że robisz celowe FK na ELO I Kieracie, ale zapomniałem obejrzeć demko. Zostawiam do oceny dla snuffiego tą wypowiedź 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie byłem neutral ale pisanie czegos takiego pod swoim podaniem xD
e3452983cc2ab180e97718dee7b3347b.png
Nie wypowiadaj sie pod nim, to zawsze źle wygląda.
Nie
-Impulsywny

-Kultura też nie jest na najwyższym poziomie
-O akcji z freekillowaniem też słyszałem
+GT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie

Zacznijmy od tego, że przez Shani stracil admina, wiec jego umiejetnosci myslenia nie moga byc zbyt wysokie.

Poza tym, ani razu nie widziałem go w ct, a poza konfliktami z młodszymi uzytkownikami nie wnosi nic wiecej.

Wydaje mi sie, ze juz jest calkiem sporo administracji i nie potrzebujemy wiecej uposi w jej szeregach(mamy np shizera).

Pozdrawiam serdecznie, @ WIKARY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również neutral/ nie 

whdaje mi się, ze masz dwie twarze w zależności od sytuacji. Zwiększasz aktywność na serwerze po to żeby dostać admina i jeszcze to: 

W dniu 16.05.2023 o 22:13, yksuh napisał:

Voofy daj admina dam 2x więcej na składkę, reklamę wykupisz będzie więcej osób na serwerze czy kij wie co.. 

słabo to wyglada 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie