Skocz do zawartości

Zablokowane Odwołanie - Legia.txt


Bambusek

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: Legia.txt
IP / Steam ID*: ns
Admin banujący: Grin
Data i godzina otrzymania bana*: dzis o 13
Runda: nie wiem
Serwer*: dd2
Powód: wieloktorne obrazy
Link do demka*: -
Wycinek z konsoli*https://serwerowe-bany.pl/bans/607.html
Krótki opis sytuacji*: Uważam że admin grin przesadził dając mi bana na tydzień aż.. Zaczelo sie od tego ze zwyzywałem gracza holiday ale przeprosiłem za to i obeszło się bez konsekwencji. Później dla żartów napisałem na sayu do admina grin czy "chce odpocząć" i on mi za to bana dał na 1h co wylało moją frustracje i go zwyzywałem bo uważam ze wtedy dał mi bana bezpodstawnie bo za słowa " chcesz odpocząć" mi dał bana troche bez sensu. dobra odczekałem 1h i wrocilem na serwer i on mi bana na 1 dzień a później na tydzień.. Dobra troche przesadziłem z tym ze go zwyzywałem za ostro jak już nadał bana na 1h ale to się zaczeło od tego tak jak pisałem że bez sensu że mi dał na 1h za słowa " chcesz odpocząć" .. Chciałbym prosić o skrócenie bana do max 1 dnia ze swojej strony obiecuje że nie popełnie drugi raz tego samego błędu

 

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem krótko przed banem wyzywałeś na czacie sam chyba wiesz ... po czym dostałeś bana na godzinę i dostałem miłe słówka na u@  ; ban minął wróciłeś i dałem Ci na 1 dzień za te wyzwiska , a że lubisz wyzywać to kolejne parę słów dodałeś na u@ ... Dodam screena z HLTV za co był ten pierwszy ban 

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

image.jpeg

edit: to było jakoś 12:20 ; w logach powinno być  ; bo na demku nie widać HLTV*  

http://872014.hltv2.pukawka.pl/hltv-2305151229-de_dust2-1684146540-1684147980.zip

Edytowane przez Grin[LN]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Oro Koroner zmienił tytuł na Odwołanie - Legia.txt

Dobrze wiesz za co sie na ciebie tak zdenerwowałem. Napisałem do ciebie pierwsze czy chcesz odpocząć dla zartow a ty mi za takie coś 1h co uwazam ze jest przesadą i się zagotowałem i cie zwyzywałem za co cie przepraszam bo nie powinienem ale tak jak mówie no zdenerwowało mnie ostro to że za głupie słowa " chcesz odpoczac" co nie  jest zadną obraza mnie zbanowałeś. Wiem że przesadziłem później ale to sie zaczelo od tego " chcesz odpocząć" co nie było w twoją strone zadna obraza. uważam ze troche twojej winy tez jest w tym i dlatego wnosze żeby nie karac mnie na AZ 7 dni bo to mój pierwszy taki wybryk tylko skrocic do 1 dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na wgląd Twoich banów przez ostatni tydzień, jeśli chodzi o obrażanie, były to 3 bany, nadane na 1 godzinę (w tym dzisiaj).
"3.5 Obrażanie innych graczy (po zgłoszeniu przez osobę obrażaną) - MUTE 15-60 MIN / BAN 30 MIN - 1TYDZ". 
Admin na serwerze też jest traktowany jako gracz. Według widełek, za obrażanie można nadać bana od 30 minut, aż do 7 dni.
Bana skracam do 1 dnia. Jeżeli sytuacje z obrażaniem graczy/adminów na serwerze będą się powtarzały, wtedy zostanie nadany ban na 3 dni, a następnie na 7 dni.

https://serwerowe-bany.pl/bans/607.html

ban_skrocony_csowicze2021.png

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie