Skocz do zawartości

Zablokowane Screenshoty - pitbull


Naćpany pitbull

Rekomendowane odpowiedzi

Musisz mieć, te które zrobiłem Ci dziś o 17:28 na WH, na SS ( nie patrząc na to, że dałeś tylko 4 ) jest widoczny chat - Taliheadz, M0rdziaty a na killmessage jest Rocky, warto dodać że o tej godzinie nie było żadnego z tych graczy.

 

Do tego dochodzi, że na SSach jest totalnie inne konto niż te które na którym dostałeś SSy. Według mnie sprawa zamknięta.

 

 

Edytowane przez David024
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawe zostawmy dla UB Team, natomiast radzę zerknąć w logi wejść na serwer jeśli takie istnieją i zweryfikować to co pisałem.

 

Cytat

Taliheadz, M0rdziaty a na killmessage jest Rocky, warto dodać że o tej godzinie nie było żadnego z tych graczy.

 

Przez .:TRakToR:.,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h. Ostrzeżenie słowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc tak. Te screenshoty, które wrzuciłeś, nie są z dzisiaj (11.05.2023), tylko z 09.05.2023.
image.png


Poproszę screenshoty, które zostały zrobione Ci dzisiaj
image.png

Edytowane przez Nasrallah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam ss z dzisiaj ile razy mam mówic przeszukalem wszystkie foldery i nie mam

Przez .:TRakToR:.,

Post o niskiej wartości, nic nie wnoszący do tematu lub publikacja dwóch postów pod rząd przed upływem 24h. Ostrzeżenie słowne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Właściciel CS:GO [CS:GO MOD] @ Opiekun Serwera CS 1.6 [GOMOD] Sprawdźcie proszę w logach czy screeny zostały zrobione. 

 

̿̿ ̿̿ ̿̿ ̿'̿'\̵͇̿̿\з= ( ▀ ͜͞ʖ▀) =ε/̵͇̿̿/’̿’̿ ̿ ̿̿ ̿̿ ̿̿

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Oro Koroner zmienił tytuł na Screenshoty - pitbull
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie