Skocz do zawartości

Zablokowane Rzeczy niemozliwe robimy od reki na cuda trzeba trzy dni czekać.


WIKARY

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: WIKARY

Imię:  Amadeusz
Wiek: 24.5
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Z perspektywy czasu dostrzegam iż w naszych szeregach jest potrzeba osoba która intelektualnie przewyższająca iq człapaka i szajzera.

I wprowadzi na serwer wiele urozmaiceń oraz skończy się era łatki przypiętej która panuje od pewnego czau gdy z admina zrezygnowali szymon, paweł,koala itp. iż admin jest ostatni w łańcuchu pokarmowym i nawet NS ma więcej do powiedziana. Chciał bym również wprowadzić wiele konkursów na serwer typu Niedziela Rozgrzeszenia Z Wikarym , śpiewnie psalmów czy wspólna modlitwa.

Doświadczenie: Na tego typu serwerach od okołu 9 lat, nie raz nie dwa byłem adminem na sieciach które już dawno wymarły a i miałem kiedyś admina na serwerze Skkf harcore.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): Mocna 9, umiem zrobić głosowanie w konsoli patrząc na ogół naszej administracji powinienem się tu wstawić 10 ale tomkul był by zazdrosny.

Ile czasu spędzasz na serwerze: Zależy jak leży
Jak długo jesteś z nami: od września

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/WIKARY/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak,posiadam czapkę Steam

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: tak
Kontakt: dc/gg/tinder/tiktok

https://www.tiktok.com/@taxiwikary
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: xD

 

Proszę tylko o roztrzepanie tego podania w stu procentach poważnie oraz o konstruktywne opinie ze strony graczy z góry dziękuję i pozdrawiam Amen :t1513:

Zrzut ekranu 2023-03-31 185743.png

Edytowane przez WIKARY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój sposób wypowiedzi na forum, a na serwerze to dwie inne rzeczy, myślę, że gdybyś miał faktycznie tego steam'a, oraz zwolniłbyś ze swoim trollowaniem, to byłbym jak najbardziej za tym podaniem, teraz jestem na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjmuję Cię na okres próbny pod baczną obserwacją. Można powiedzieć, że od razu po otrzymaniu administratora będziesz wisiał nad przepaścią. Jedna "krzywa" akcja z Twojej strony i pożegnamy się. :niewiem2:

 

@ WIKARY, zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum  ALBO NA STEAMIE w celu sfinalizowania rekrutacji. ;) 

 

 

image.png.a1d27eae0c26bec9dbb6d4f70885c00a.png

 

 

Przez snuffy,

Usuń mój avatar złodzieju! :pepesmutny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, z tej strony legenda polskiej sceny jb, która z pewnych musi ukrywać się pod pseudonimem.

Ale tu nie chodzi o mnie, tylko o wspaniałego gracza "WIKARY", który nie raz przysłużył się społeczności serwera.

Wiele czasu czekałem, aż podejmie ten krok i złoży podanie na administratora tegoż serwera.

Oczywiście jestem na TAK.

Dlaczego? Jest wiele powodów, ale oto najważniejsze z nich:

+ Amadeusz posiada niebywałą wiedzę jak na to stanowisko (umiejętność zrobienia vote przewyższa większość aktualnych adminów).

+ Kandydat wyróżnia się też doświadczeniem w życiu. O co chodzi? Otóż swoim wiekiem znacząco przewyższa średnią serwera (jak i administracji), a jak wiadomo mądrość i ogłada przychodzi z wiekiem.

+ Ta niezwykła persona posiada też niewiarygodne pokłady opanowania oraz poczucia humoru, według mnie te cechy są pożądane u przyszłego administratora.

+ Doskonale potrafi sobie poradzić w tym gnieździe jadowitych żmij zwanym JailBreak nie posiadając gry na "STEAM" (jest to spore osiągnięcie, gdyż gracze bez Steam nie są respektowani na serwerze)

 

Istnieje też jedna jedyna wada, o której wspomniałem wyżej, mianowicie brak gry na platformie Steam, jednak sądzę, że jest to jeden z jego znaków rozpoznawczych.

Proszę również nie brać pod uwagę tych ordynarnych kłamstw pisanych przez "adminków" wyżej, tacy jak oni zrobią wszystko, aby pozbyć się konkurencji, a nie oszukujmy się, podczas jurysdykcji Wikarego ludzie tacy jak oni nie mieliby już prawa głosu na serwerze.

 

Pozdrawiam Serdecznie

F.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już sama obecność Wikarego na serwerze była niejednokrotnie podłożem wielu konfliktów. Kultura leży totalnie - twoje prowadzenie w ct ogranicza się do mówienia słowa "kur*a" tak z 3 razy w jednym zdaniu przez co w ogóle słuchanie ciebie jest prawdziwą męką. Częste freekillowanie to kolejna przesłanka do odrzucenia tego podania. Choćby sama sytuacja, która wydarzyła się jakiś czas temu, gdy weszłam na serwer i dostałam strzała z komentarzem od ciebie, cytuje: "o Laureanka, pozdrawiam zje**ne forum", bo przecież musiałeś w jakiś sposób wyrazić swoją frustrację przez to, że zgłosiłam jakiś twój post czy twojego kolegi, co tylko świadczy o tym, że nie potrafisz się opanować.

 

Stanowcze nie.

Edytowane przez Laureanka

download.gif.546575e15f56436ed3edeabb9efc22e1.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na nie
-taxiwikary
-podszywanie sie pod bycie duchownym
-czlonek "czarnej mafii"

Na poczatku naszej znajomosci faktycznie myslalem ze jestes conajmniej pomocnikiem proboszcza przez co wyspowiadalem sie tobie bo myslalem ze jestes obiety tajemnica spowiedzi. Ten czlowiek nie jest godzien zaufania i wszystkie moje grzechy upoblicznil. Bedziesz smazyć sie w piekle "klecho."

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo co kik 

 

Na nie:

- Brak steam

- Troll

- Robienie syfu 

- Nagminne łamanie regulaminu

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ WIKARY, dobrze oboje wiemy, że Twoje podanie zostanie odrzucone. Nie spełniasz podstawowych wymagań, a ponadto często jesteś karany blokadą na CT.

Jeżeli pokażesz, że Ci zależy i poprawisz swoje zachowanie na serwerze, a przede wszystkim będziesz miał grę na platformie Steam, to wtedy byłbym nawet skłonny dać Ci szansę.

 

Reasumując, spróbuj ponownie za minimum 2 tygodnie. Jeśli podanie nie było żartem (w co wątpię). ;) 

 

podanie_odrzucone_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie