Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga - kierat335


yksuh

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry drodzy państwo, po dłuższej grze na serwerze pora napisać skargę na gracza kierat335. Powiedzcie mi, czemu inne dzieci typu jakiś monster, areo (XD) mogą grać normlanie i nie wyzywać każdego?

Czemu kierat gra do tej pory na serwerze? Dla mnie ten dzieciak to perma powinien dostać albo blokadę głosu i pisania na serwerze bo to już przesada żeby 13 letnie dziecko non stop wyzywało, bluźniło, piszczało przez ten mikrofon. Głowa mnie od tego boli i myślę że innych też. Do pewnego czasu to było ok, ale dzieciak przesada, weźcie go w końcu porządnie zbanujcie na jakiś tydzień za wyzywanie a potem zabierzcie mu dostęp do mikrofonu bo to już przesada XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostał bana na miesiąc, niedawno wrócił i robi to samo. Jeśli sytuacja się będzie powtarzać w dalszym ciągu to sam osobiście mu wlepie bana permanentnego. To już nie jest śmieszne poza tym nigdy nie było, to jest żenujące i tylko stawia serwer w złym świetle. Co mogą sobie pomyśleć rodzice innych małoletnich graczy kiedy słyszą, że na naszym serwerze 10 letnie dziecko wyzywa każdego dookoła od szmat, ku**w, dziwek itd? Najlepsze i tak jest to, że istnieją ludzie którzy pochwalają takie zachowania XD.

 

PS 

Administrator serwera na poniższym screenie

@ SzefShizerchyba demoralizacja u ciebie jest powszechnie uwielbiana, co?

Screenshot_2023-05-09-14-14-14-10_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zachowanie tego gracza się nie poprawi, to zostanie ponownie zbanowany, tym razem na 3 miesiące. ;) 

 

skarga_przyjeta_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie