Skocz do zawartości

Zablokowane no to teraz moja kolej (podanie StaryLary)


StaryLary

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: StaryLary

Imię:  Marcin
Wiek: 16
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Adminów wciąż jest za mało a serwer ostatnio pęka w szwach. Stabilny emocjonalnie przystojniak, zawodowy gracz keydropa i dobry chłopak. Żadna z tych cech mnie nie opisuje ale liczy się wnętrze a te mam bogate.

Doświadczenie: Kilka razy admin w całej karierze więc coś tam pamiętam a to czego nie to łatwo sobie przypomnę.
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 6

Ile czasu spędzasz na serwerze: GT nie kłamie, jest potężnie
Jak długo jesteś z nami:  Od nowego roku mniej więcej.

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/StaryLary/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  Tak
Kontakt: Steam/Discord
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak (najwyzej nie zjem bulki w szkole)

Edytowane przez StaryLary
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra widać, że się starasz i ci zależy ale no to nie ten moment -_- 

 

Póki co neutral 

 

+/- Ct, Chodzisz ale sie dosyć często motasz :pepeSusge:

- Kultura, jest jaka jest atmosfera na serwerze ale za dużo twoich wyzwisk i nienawiści do areo/innych graczy :pepexD:

+ składka 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego

 

Neutral 

 

Aktywność na serwerze i w CT jak najbardziej na plus. Jeśli pokażesz, że na prawdę Ci zależy będę na tak. Jesteś trochę kontrowersyjną osobą i mam nadzieję, że zdajesz sobie z tego sprawę wariat. 

Jednak to nie znaczy, żeby od razu cię skreślać. Trzymam kciuki, że się uda lecz sam osobiście nie jestem jeszcze przekonany czy admin u ciebie to dobry pomysł.

Powodzenia elo 

 

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Shizer piszący o kulturze i bonesi o nadawaniu się to jakby prostytutka napisała książkę "jak zachować zdrowe relacje z mężem".

Nie będzie gorszym adminem niż wy oboje i wymagania wszystkie spełnia więc już w tym momencie wyglądacie przy nim jak z odzysku.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, El Mafioso napisał:

bonesi o nadawaniu się to jakby prostytutka napisała książkę

Poproszę kogoś z administracji o uciszenie tego bezbeka jakim jest parapet lat 46 200 kg nadwagi ponieważ poszerza on celowo nienawiść i stwarza zagrożenie dla wielu graczy.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często widywany w ct, jest aktywny i ogarnięty. Swoimi umiejętnościami przywódczymi poprowadzi serwer w dobrą stronę. Przyda się ktoś jeszcze do administracji bo niedługo jedno miejsce się zwolni:haha:

 

Ps. Nie każcie mu płacić składki jeśli ma głodować w szkole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dam Ci szansę na dłuższy okres próbny. ;) Mam nadzieję, że mnie nie zawiedziesz.

@ StaryLary, zgłoś się do mnie w prywatnej wiadomości na forum w celu sfinalizowania rekrutacji. :zabawa:

 

podanie_przyjete_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie