Skocz do zawartości

Zablokowane Skarga pebex


mambaKRUL

Rekomendowane odpowiedzi

5 runda stoje w miejscu chłop mnie zabija za nic ( mówi, że miałem digla i się ruszałem).

Ogólnie na tej mapie było kilka FK na innych graczach ale wy****ne.

 

Admin kazał napisać skarge tylko ja się pytam po co skoro chłop dostanie bana na ct a za 5 minut admin go przezuca do CT xD i robi to samo.

 

Wnisokuję o bana na miesiąc tak jak kierat dostał.

 

http://863122.node33.pukawka.pl/hltv-2304301509-jb_satomi-1682860140-1682862000.zip

 

 

 

 

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mambaKRUL napisał:

o pebex znowu nowe konto hehe

 

nie za 1fk tylko za całokształt powinni ci wyjebać perma na forum i na serwie i tyle, dziękuje

za caloksztalt to powinienes perma dostac jestes jebana ameba ktorej nikt nie lubi na tym serwerze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja się akurat podpisze pod ta skarga, pebex i jego chłopak wchodzi chyba tylko po to żeby odpierdalac, mamba zgłaszał mi to FK ale będąc po drugiej stronie mapy nie mogłem stwierdzić czy tak było, figo na następnej mapie dostał bana za to samo. Chłopaki są z góry źle nastawieni do mamby (nie wnikam w ich kłótnie) Nie wspominając o tym ze mamba jest wyzywany za każdym razem jak wchodzi na serer 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, jaszczur126p napisał:

A ja się akurat podpisze pod ta skarga, pebex i jego chłopak wchodzi chyba tylko po to żeby odpierdalac, mamba zgłaszał mi to FK ale będąc po drugiej stronie mapy nie mogłem stwierdzić czy tak było, figo na następnej mapie dostał bana za to samo. Chłopaki są z góry źle nastawieni do mamby (nie wnikam w ich kłótnie) Nie wspominając o tym ze mamba jest wyzywany za każdym razem jak wchodzi na serer 

to po ch*j admin przenosi nas do ct wiedzac ze wszyscy mamy bany na ct?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ja was nigdy nie przeniosłem. Pytanie do tych co przenoszą.

Teraz, kuba1 napisał:

to po ch*j admin przenosi nas do ct wiedzac ze wszyscy mamy bany na ct?

 

Teraz, kuba1 napisał:

to po ch*j admin przenosi nas do ct wiedzac ze wszyscy mamy bany na ct?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, jaszczur126p napisał:

A ja się akurat podpisze pod ta skarga, pebex i jego chłopak wchodzi chyba tylko po to żeby odpierdalac, mamba zgłaszał mi to FK ale będąc po drugiej stronie mapy nie mogłem stwierdzić czy tak było, figo na następnej mapie dostał bana za to samo. Chłopaki są z góry źle nastawieni do mamby (nie wnikam w ich kłótnie) Nie wspominając o tym ze mamba jest wyzywany za każdym razem jak wchodzi na serer 

 

Po 1 ja mam beke z tego wyzywania itp xD

Po 2 to nie chodzi o mnie ja sobie dam rade :) tylko chodzi o to, że oni to samo robią na innych graczach ( nowych itp) info sobie dawają faworyzują ginie ich jakis przydupas to każą go ozywic itp.

 

Wystarczyło by takiego figo i pebexa wyjebac na miesiąc i tyle, a najlepiej na stałe.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie