Skocz do zawartości

Zablokowane PROPOZYCJA WPROWADZENIA LIMITU PRĘDKOŚCI


TheProShizer

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, dodajcie limit prędkości na serwer, zapobiegało by to takim incydentom gdzie chlop (Z TEGO CO SIE DOWIEDZIALEM TO SĄ STREFY) ucieka przy czym trudno go trafić a co dopiero zabić. W regulaminie nie ma o tym zakazu więc z nim nic nie można zrobic :pepeSusge:

 

 

 

https://files.fm/u/kycmqem3s 
 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma zakazu robienia SGSów? Nie ma zakazu używania ich do buntów? Bo wydaje mi się że ostro marsjanki przedawkowałeś. Masz od tego admina żeby zrobić z tym porządek a osoba która jest na nagraniu co kilka dni dostaje bana na dzień itp. Dajcie mu 30 dni i się nauczy, że albo gra jak człowiek zgodnie z zasadami albo niech leci na truskawki zająć myśli.

 

W sumie @ snuffy co cały post wyżej to dowód na to jak sprawuje się shizer jako admin.

 

 

@ SzefShizer jeśli chłop robi SGS na filmie a ty piszesz że nie ma tego zakazanego, gdzie widać od razu co jest grane to do kogo masz pretensje? Wiesz czemu nie ma więcej banów, bo macie to w pi****e, nie widzicie tego albo nie chcecie widzieć.

I pozdrów kolegę którego się pytałeś czy to nie SGS bo jest równie lotny co ty.

W ogóle kox definicja SGS tam na dole, dawno nie spadłem z krzesła.

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam cię na SGSACH/GSACH więc zapytałem się innego admina z forum co to jest. Dostałem info, że to nie są sgsy tylko jakieś strefy o których nie ma mowy w regulaminie xD dostał tylko jednrgo bana na 1 dzień od kika 08.04

 

I go nie banuje bo inni admini mówią (nie wszyscy), że tak można a nawet ich sami używają lub używali  xD

 

Więc jeśli się mylę to sory - wolę się upewnić niż później dostac skargę za free bana 

 

Gdzie napisalem, ze nie ma zakazu robienia sgsów?  no chyba, że strefy i takie latanie na kucaka to sgsy bo myslalem, że sgsy to takie stanie i duckowanie i zapierdalanie

 

 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, SzefShizer napisał:

Nie znam cię na SGSACH/GSACH więc zapytałem się innego admina z forum co to jest. Dostałem info, że to nie są sgsy tylko jakieś strefy o których nie ma mowy w regulaminie xD dostał tylko jednrgo bana na 1 dzień od kika 08.04

 

Stand-Up Ground Strafe - SGS

 

SGS polega na przemieszczaniu się po mapie za pomocą kombinacji klawiszy - scroll(duck)+ctrl+strefa A/D. Rozpoznać możemy go z 3 osoby patrząc jak model porusza się tzw. "zygzakami" po mapie, a także z 1 osoby patrząc na kamere jak porusza się na boki i pokonuje dystans w krótkim czasie.

 

SAMA kur*a NAZWA WSKAZUJE CO TO JEST SGS CZYLI JAK CHLOP ROBI "STREFY NA ZIEMI" TO JEST TO kur*a SGS I MOZESZ GO ZBANOWAC JAK TEGO NADUZYWA PANIE SWIETNY ADMIN 

Edytowane przez kuba1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, już pomijając moja nie wiedzę to można dodać ta blokadę prędkości lub ją jakoś ograniczyć :PepeYarr:

 

@ tomkul777no ja wiem, że jest taki podpunkt tylko nie wiedziałem czy to są faktycznie sgsy xD jedni mówią tak drudzy nie, na przyszłość będę wiedzieć :)

 

 

@stasiu. Nie byłem od grania na hnsie tylko od czego innego 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież w regulaminie jest o tym punkt:

2.6. Zakaz nadużywania GS/SGS. Używanie GS/SGS w celu buntowania się jest zabronione.

 

Nie ważne na czym lata. Jeżeli nie porusza się "normalnym movementem" to nie może przeszkadzać w prowadzeniu przez bunt/ucieczke. W przeciwnym razie może zostać ukarany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże kochany i takie pytanie zadaje admin na publicznym forum. Przecież shizer w tym momencie zrobiłeś z siebie większego klauna. Rozumiem nie wiedzieć ale tyle grasz na serwerze, widziałeś jak ludzie się rozpędzają, czytałeś regulamin (chcialbym w to wierzyć ale widzę że jednak nie) to teraz pytasz co robić, gdy ewidentnie chłop się rozpędza na strefach? No nie załamuj nas jeszcze bardziej chłopie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, tomkul777 napisał:

Przecież w regulaminie jest o tym punkt:

2.6. Zakaz nadużywania GS/SGS. Używanie GS/SGS w celu buntowania się jest zabronione.

Tutaj podsumowal.

 

Nie robmy z tego serwera psychysitting co to jest w ogole za propozycja XDDD

Nie potrafisz uzywac amx'a do banow?

 

 

Ty sie moze zajmij w koncu obowiazkami administratora. Od mojej skargi nic sie nie zmienilo oprocz tego, ze dostales jak najbardziej sluszna zolta karteczke po skardze od @ bomba997za ktora bardzo dziekuje.

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bonesi się tutaj podnieca, że wie co to GS/SGS ale gdy uzywają tego na serwie znajomi (czyt. pebex) to żaden admin nie ma jaj żeby go zbanować i to tyczy się też innych pseudo adminów. ( mequstoo, kik i reszta też boi się banować jak coś, żeby nie było, że przypierdalam sie do bonesiego tylko)

 

pi********e o shizer, że nie wie o co chodzi z tym gs/sgs a sami jesteście dziwkami swoich alfonsów na serwie bo jak trzeba zbanować znajomego z DC to nie wiecie jak to zrobić.

 

Ile razy pebex kozaczył i zatrzymywał się w powietrzu i uzywał tego ?.

Edytowane przez mambaKRUL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mambaKRUL napisał:

Bonesi się tutaj podnieca, że wie co to GS/SGS ale gdy uzywają tego na serwie znajomi (czyt. pebex)

Ale ja nie traktuje pebexa ani nikogo innego wyjątkowo, skąd ty sobie to w ogóle wytrzasnąłeś stary?

 

Zawsze jak widzę, że ktoś używa sgsow/gsow jako ułatwienia przy buntach, na zabawach bądź ich po prostu nadużywa daje ostrzeżenie a jak to nie pomaga - banuje 

i taka jest kolej rzeczy. Zresztą sam Jacek się o tym przekonał.

 

Paleciarson no ale jeśli cię tak interesuje moja osoba to sprawdź w amxbansie historie moich nadanych banicji za sgsy/gsy to będziesz wiedział kogo zbanowalem i ile takich banow było. Nadmienie tylko, że wszystkie były słuszne.

 

Palety 100pro lecimy

3 godziny temu, mambaKRUL napisał:

pi********e o shizer, że nie wie o co chodzi z tym gs/sgs a sami jesteście dziwkami swoich alfonsów na serwie bo jak trzeba zbanować znajomego z DC to nie wiecie jak to zrobić.

Dodam jeszcze tylko, że ja osobiście w ogóle nie gadam na discordzie i potwierdzi Ci to każdy kto tam przesiaduje

 

obraz_2024-04-01_110131870.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, mambaKRUL napisał:

Bonesi się tutaj podnieca, że wie co to GS/SGS ale gdy uzywają tego na serwie znajomi (czyt. pebex) to żaden admin nie ma jaj żeby go zbanować i to tyczy się też innych pseudo adminów. ( mequstoo, kik i reszta też boi się banować jak coś, żeby nie było, że przypierdalam sie do bonesiego tylko)

 

pi********e o shizer, że nie wie o co chodzi z tym gs/sgs a sami jesteście dziwkami swoich alfonsów na serwie bo jak trzeba zbanować znajomego z DC to nie wiecie jak to zrobić.

 

Ile razy pebex kozaczył i zatrzymywał się w powietrzu i uzywał tego ?.

a ty jestes je****m paleciarzem ktorego nikt nie lubi wiec utkaj grzecznie pizdeczke piesku i prosze wypierdalac dzieki bo nikogo twoja opinia nie interesuje

Edytowane przez kuba1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie