Skocz do zawartości

Zablokowane skarga na TheProShizer | CSSetti.pl


Ymek

Rekomendowane odpowiedzi

Twój nick:Ymek
Nick oskarżonego: TheProShizer | CSSetti.pl
Data i godzina zdarzenia: około 18.35

Opis zdarzenia:Gramy normalnie na serverze wydaje poleceńe "tt trzyma tt ginie" a ta oskażona osoba trzyma granata poczym ją zabijam i mi daje bana na 30minut nic nie mam do bana lecz faktycznie może zabiłem na początku rundy bezsensownie i nie umyślnie bo sie pomyliłem ale ta osoba została odrodzona a on został po prostu zabity za faktyczne nie wykonywanie poleceń i chłopak sie spłakał weżcie mu uprawnienia bo wydje mi sie że on sie nie nadaje na tą rolę (sory za orto :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1: jest wtorek (fakt w poniedziałek był bunt) wydajesz 1 polecenie i zabiajsz na nim 8 osob bo nie są przy tylniej scianie 
2: Nie mowiles MAKSYMALNIE pod tylna sciana tylko powiedziales poprostu pod tylnia sciana, zabiles 2 osoby ktore staly dobrze. Na tej mapie są 2 przedziały cel ;) 

3: Po zapytaniu się ciebie dlaczego ich zabileś youknowshow ci powiedział abyś mnie zabił bo przeszkadzam i mnie zabiłeś, nie wiem czy bylo tt trzyma tt ginie, nie pamiętam - ale JEŚLI nawet nie było to zabiłeś osoby które STAŁY dobrze a na moje pytania na @ ignorowales to dostales bana, proste 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Paweł, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem... :waitwhat:

 

Przepraszam, ale ja tak to rozumiem... ani ładu, ani składu. A nie mówię już o dowodach na zaistniałą sytuację.

22222.jpg

14145661361.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, SzefShizer napisał:


2: Nie mowiles MAKSYMALNIE pod tylna sciana tylko powiedziales poprostu pod tylnia sciana, zabiles 2 osoby ktore staly dobrze. Na tej mapie są 2 przedziały cel ;) 

Jaka jest różnica pod tylną ścianą a maksymalnie pod tylną ścianą? Skoro jest pod ścianą to maksymalnie nie da się pod nią stać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie