Skocz do zawartości

Zablokowane Ankieta społeczna


El Mafioso

Rekomendowane odpowiedzi

PROSZĘ WYOBRAZIĆ SOBIE ŻE TO PODANIE JEST NAPISANE TERAZ. PROSZĘ O KILKA SŁÓW OD SIEBIE.

 

 

 

Nick na serwerze: TheProShizer I CSSetti.pl, TheProShizer

Imię:  Karol
Wiek: 16
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Trochę na serwerze gram, raczej wszyscy znają mnie po mojej nie umiejętności wypowiadania "R", na serwerze przesiaduję dużo czasu w ciągu dnia przez co trochę się odwala :kappa: zdaję sobie sprawę co przedtem odwalałem, tzn. wyzywałem ludzi itp. Ale myślę, że przez ten tydzien już jest widoczna znacząca poprawa :overkappa:  Ostatnie degrady w kadrze uszczupliło grono adminów, więc myślę ze nowe osóbki mile widziane

Doświadczenie: 2x Właściciel serwera, 1x opiekun i 4x admin
Znajomość AMXX (W skali 1-10): 9/10

Ile czasu spędzasz na serwerze: Dużo :kappa: od 1 godziny do 12 powinienem być :pepezakochany: przez ferie przy kompie będę cały czas więc będę często zaglądać 
Jak długo jesteś z nami:  Na serwerze według gt jestem od pazdziernika, ale grałem tutaj na wczesniejszym jb ktory znajduje sie teraz na innej sieci :pepezlamaneserce:

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/TheProShizer | CSSetti.pl/51.83.147.22:27015/https://www.gametracker.com/player/TheProShizer/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: Tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]: Tak
Kontakt: dc/forum/tg
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: Tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na nie. Gracz nie wyrabia godzin grając na innych serwerach, nie wchodzi absolutnie nigdy do CT oraz przy próbie zadania mu pytania ucieka z serwera. Zapomniałem dodać, że jeśli już jest na serwerze to wali AFK w celi and na SPECT, pełniąc tylko funkcję balastu.

 


@Edit.

Czyli odniosłeś się tylko do wchodzenia do CT które twoim zdaniem nie jest przymusowe ale za to jest wymagane przy podaniu, coś mi się tutaj nie łączy. Poza tym samo niewchodzenie do CT to nic w porównaniu że nic nie robisz i nawet nie wchodzisz na serwer a jak już na nim jesteś to jesteś AFK nabijając godziny. Dostajesz kicka i wracasz po 10 minutach znowu nabijać.

Edytowane przez El Mafioso
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem na tak

 + GT

+ Znajomość AMX

+ wieloletnie doświadczenie

+ reklamowanie serwera w mediach społecznościowych

+ miły przyjazny nikomu nie wadzący

+ nie prowokuje

 

Nie wiem coś wy się tak uczepili szajzera ale moim zdaniem razem z Semko stoją jedną nogą na równi na podium najlepszych adminów 100% zaangażowania widać że kierują się zasadami służyć chronić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.png

Tak dla przypomnienia :) I nie chce mi się chodzić do CT gdy po wejściu jest bunt za buntem bo "shizer jest w CT"

A co do tych podpunktów typu "spierdala serwera jak ktos cos wymaga" lub "prowokuje innych po czym sam daje bany" szkoda do tego się odnosić bo to kolejne farmazony 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie