Skocz do zawartości

Zablokowane podanie lysy* v3


psia dupa

Rekomendowane odpowiedzi

Nick na serwerze: Lysy*

Imię: Bartek
Wiek: 19
Dlaczego Ty masz zostać strażnikiem/adminem: Na serwerze zostało mało adminów, więc chyba przyda się pomoc. Ostatnio GT mi trochę spadło przez mniejszą ilość graczy i poprawę z matmy ale teraz powinno się poprawić.

Doświadczenie: opiekun go moda, zombie moda, jailbreaka (na tej sieci jail byl), kilka adminów
Znajomość AMXX (W skali 1-10):6

Ile czasu spędzasz na serwerze:  Zależy od tego ile mam czasu w ciągu dnia i czy są osoby ale staram się jak najwięcej.
Jak długo jesteś z nami: Od stycznia jakoś

Link do GameTracker'a: https://www.gametracker.com/player/Lysy*/51.83.147.22:27015/

Posiadasz Steam? [tak/nie]: tak

Posiadasz mikrofon? [tak/nie]:  tak
Kontakt:steam, forum, dc
Dofinansowanie serwera [tak/nie]: proponuje 50%

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jestem jak najbardziej na tak, coraz częściej aktywność  widać na serwerze, neutralna osoba, nie szuka atencji, nie odwala. Wielki +
 

+ Ogarnia w ct

+ Ogółem ogarnięta

+ Aktywność też na plus

+ Doświadczenie
+wiek
+doświadczenie
+ogarnięta
+ogarnia ct
+bez konfliktowa
+kultura
+aktywna
+czas gry
+ 50% skladka

Edytowane przez Kimono
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy z discorda z ktorymi siedzi dadzą tak xD

 

No ale cóż mój glos i tak pewnie nie zostanie wzięty pod uwage wiec no

 

- zachowanie

- CT rzadko cie widuje

+ gt

 

Fakt, brakuje adminów ale to jest jedna osoba z niewielu która na admina nie powinna zasługiwać xD

 

Poprzedzając wasz płacz, startowałem na admina kiedy mnie nikt nie lubiał i nie mialem kolegow z discorda :D 

                                                                                                   v3.png.e4356ff2ea9fe647b6290654e3f0c93a.

image.png

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

^ TheProShizer jesteś przykładem osoby, która zajmuje stanowisko nieodpowiednie dla środowiska. Przyda Ci się jakieś grabienie liści zamiast obecnej funkcji. Swoją drogą do kultury nie nawiązuj kolego. ;)

 

Najlepszy dzień w historii dla jb, nareszcie kandydat walczący jak lew o admina. Wchodzi do ct (według zasady Shizera nie trzeba tam być zawsze tylko wtedy, kiedy możesz), jest aktywny, przypomina graczom o kulturze i w przeciwieństwie do pewnych osób będzie miał jaja żeby usunąć z serwera PRAWDZIWYCH szkodników. W imieniu wielu graczy prosimy o przedyskutowanie sprawy i ewentualne przyjęcie Łysego do grona administracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak te podania traktować poważnie. Każdy głos na tak to trolling i mijanie się z prawdą w każdym słowie.

- faworka będzie robiona

- kolesiostwo

- 0 CT 

- GT jak u cssetti, pół godziny w ciągu dnia, na weekend godzina z hakiem

 Szanujmy się.

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeci raz piszesz podanie na admina nie poprawiając żadnych błędów xD niedorozwinięty szympans tj. kierat czy parapet szybciej od ciebie wyciągneli  by wnioski .......

 ---

-nie nadajesz się do nowego ''kulturalnego formatu'' servera wielokrotnie można usłyszeć od ciebie wszelekie obelgi

-Stan GT na dzień dzisiejszy fatalny

- nie widać cię w ct chyba ze z larym aka człapakiem siedzicie na top fragsie i ty mu polecenia wydajesz

- w znajomości BMX'a 0 poprawy byś chociaż jakieś poradniki obejrzał na yt i skłamał że się uczyłeś

-doświadczenia brak walisz w ch**a w podnaiu

 

+ za to że jak dostaniesz admina to będziesz miał więszą motywacje żeby wpić na serwa

+ grasz z kaszpą i szakalem w cs go

 

no ogólnie to jesteś fatalny ratuje cię tylko ostatni podpunkt

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie

-Słabe gt, dopiero teraz sie poprawileś przed napisaniem podania, ostatnie dwa tygodnie 20 minut dziennie.
-Wbijanie do ct raz na tydzień, nawet sajzera czesciej widze w ct niz ciebie.
+Wprowadzanie na serwer patologicznej atmosfery, kogoś takiego jak ty potrzebujemy jako gracza niestety nie jako admina (nie ma juz miejsca) (tylko ja oraz bonesi zaliczamy sie do patologicznych adminow) (czujemy satysfakcje)

Mialeś ponad miesiąc na zmiany od ostatniego podania, jedyne co się zmieniło to aktywność na gorszą, dostanie sie w nasze szeregi naprawdę nie jest cieżkie, smiało moge stwierdzic ze mysliwczyk z wada wzroku -15 dałby rade sie dostać. Nie wiem ile razy jeszcze musza ci podanie odrzucic zebyś przestał bać sie odzywac w gierce.
 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był tak wyszczekany przez mikrofon jak na czacie to byłby twój jedyny duży plus no ale nawet tego nie potrafisz.

 

Może niech twój chłopak złoży podanie on ma większe szanse.

W dniu 17.04.2023 o 22:17, StaryLary napisał:

-duzy ch*j

Na początku zawsze jest ciężko daj mu szanse.

 

W dniu 17.04.2023 o 22:17, StaryLary napisał:

+jebie konkurencje


macie więcej godzin na konkurencyjnej sieci niż tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie