Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane ub na jb


dzuskovy

Rekomendowane odpowiedzi

Nick*: dzuskovy
IP / Steam ID*:' STEAM_2 : 0 : 803378739 '
Admin banujący: @ MeQustooo
Data i godzina otrzymania bana*: 18:40 +/-
Runda:
Serwer*: jb
Powód: wyzwiska 24/7 + ucieczka ' 
Link do demka*:
Wycinek z konsoli*:
[AMXBans] ===============================================
[AMXBans] Zostales zbanowany na tym serwerze przez Admina Kuba Semko.
[AMXBans] Pozostalo ci 6 dni , 23 godzin , 44 minut i 17 sekund bana.
[AMXBans] Zbanowany Nick : dzuskovy
[AMXBans] Powod : ' wyzwiska 24/7 + ucieczka '
[AMXBans] Mozesz wyjasnic sprawe swojego bana na @ CSowicze.pl
[AMXBans] Twoj SteamID : ' STEAM_2 : 0 : 803378739 '
[AMXBans] Twoje IP : ' 91.227.2
Krótki opis sytuacji*: grałem na jb i była sytuacja że miałem do wybrania jednego z tt do zabicia wybrałem adminka (mekupsko) a mekupsko zaczal sie pultac do ct ze czemu na 8 osob robi taka zabawe ja mu zaczałem mówic ze przeciez może itd a ten zaczął skakac ze odezwe sie cos  jeszcze raz to ze banuje czy cos takiego i pozniej dołaczylem napisałem do niego ozyw ( wiem ze nie musiał tego robic ) ale zaczał cos tam sie slinić i mówie otwarcie napisałem na U@ sr*am ci do pyska czy cos takiego i dostałem bana na 6 dni z powodem wyzwiska 24/7 prosze admin @ MeQustooo o dowody ze robie to 24/7 . Wydaje mi sie , że ban powinien byc mniejszy :d @ snuffy

@ Kropka.

@ tomkul777

@ onajNNNNNNNNNNN

*pola zaznaczone gwiazdką, są to pola obowiązkowe do wypełnienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od x czasu starasz sie bardzo mocno mnie sprowokowac, na poczatku myslalem ze robisz to po prostu dla zartów żeby sie posmiac i zrobic kontent z wyzywania, ale ostatnio notorycznie robisz to zeby po prostu zobaczyc jaka bedzie moja reakcja na to. Na ostatniej mapie za kazdym razem jak sie odezwalem gdy gracze sie mnie o cos pytali od razu odpowiadales "zamknij ryj szmato" "spie******" itd. Jest to moj pierwszy ban od x czasu i postaram sie o to zeby trwal on jak najdluzej.  Zwrocilem ci uwage ze jak sie nie ogarniesz to cie po prostu wy***ie na dluzej niz 30 min po czym pierwsze co zrobiles na nastepnej mapie to napisales na u@ sram ci do mo**y. W momencie kiedy ci powiedzialem ze cie po prostu banuje to uciekles z serwera (XD) 

439395672_nowasyg.jpg.6ec306e5c294d73d9f3beddd7b4380cc.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedstawisz jakieś dowody ? Nie masz żadnych dowodów a próbujesz coś zrobić z tego co widze , skoro cie  prowokowałem dlaczego wtedy nie reagowałeś ? tylko teraz podliczasz wszystko pod jedno i to bez dowodów ? Nie wiem czy zauważyłeś ale jak są inni admini na serwerze żadnego problemu nie ma . Banujesz innych za kulture a sam jako admin jaki dajesz przykład na serwerze ?  Człowieku jak już tak bardzo chcesz się trzymać taryfikatora za wyzywanie i banować ludzi  to najpierw sie z nim zapoznaj  i banuje na bierząco , a nie ty mi po jakimś czasie piszesz że mi sie zbierało i dajesz bana na 6 dni , nie lepiej było poczekać aż sie tak nazbiera żeby dać perma ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie