Skocz do zawartości
FAME MMA 21 - ZGARNIJ PSC ×

Zablokowane skarga na Kostinio


drewno

Rekomendowane odpowiedzi

Data zdarzenia: 27.08.2023
Nick użytkownika: Kostinio
Dowody: poniżej będą screeny- wystarczy weść w historię czatboxa
Świadkowie: osoby będące aktywne w tym czasie
Uzasadnienie: 

uzasadnienie otraktuję to jako opis sytuacji :D . Szanowny Pan Kostinio na forum flaczuuuś, wielokrotnie był proszony przeze mnie na czatboxie (we wcześniejszyc dniach), na serwerze (classic), na teamspeaku aby zaniechaił podejmowania prób obrażania mnie, czy też nudnych żartów, które się ciągle powtarzają i robią sie nudne bądź są po prostu nie smaczne ;) . Uważam, że osoba posiadająca pewne uprawnienia nie powinna się tak zachowywać ani na forum ani na teamspeaku ani na serwerze, ale to już inna historia :D 

A3F562409AE781E5C31FC816B5178DEC7AD86F6D

C81917858D3B18E0B61C8E5369D5E704B2A03F6C

C2AF6B7C42C42BA5785FAA3FD8EAA05144CA78C3

C9135603F71DEEA08DDED277CD0EF712390B0D8F

8B6AFFAA10E1FCE46629E3F9BEDCD74D628C8719

F56A5E14BFCA45995DF1C03CF24526D8D47009FC

1E266654A1F5011FC5C91C9FA188E9F08676A340

D783B8E6BCC0A50A130E7ACE84FE921F755A687F

 

 

 

-odpowiedź @ The end. oraz @ Jax Teller-

Mam świadomość, że sama mu głupio odpowiadałam i się przed tym nie bronię. Chodzi głównie o zwrócenie uwagi administracji na tego jegomościa ze względu na jego sposób wyrażania się jako administrator, który również na forum powinien się (przynajmniej w moim mniemaniu) wyrażać w kulturalnie, a nie prowokować czy nawet odpowiadać na prowokujące go zaczepki w widoczny sposób :D co do ignorowania go, jak widać później już to u mnie zaszło- nie wypowiadam się już w żaden sposób do niego, a do skargi zachęciła mnie sytuacja zaistniała na serwerze i jego sposów wypowiadania się na voice również na voicie adminowskim oraz tekst rzucony w moją stronę ;P

Dodatkowo nadmienię, że takie teksty mogą być dla kogoś bardzo uderzające bądź nawet skłaniające do autodestrukcji dlatego zależy mi na chociaż zwróceniu uwagi tejże osobie na słowa wypowiadane bądź wypisywanie w czyimś kierunku

 

 

-odpowiedź @ The end.-

jak uznałam, że Kostek już przesadza napisałam by zmienił płytę i zaniechałam dalszych wypowiedzi :D jak tak się angażujesz w całą sytuację to chociaż byś przejżał całość, a nie tylko otoczkę moich wycinków :kekw: dodatkowo brak chęci pojawił się również dzisiaj, co widac po mojej aktywnośći na czatboxie. Pozdrawiam cieplutko 

 

 

Edytowane przez drewno
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór.

Po pierwsze to masz opcje ignoruj. Screenshot_23.png

 

 

Po drugie to masz opcje zgłoszenia wpisu.

Po  trzecie to należy odróżnić ts/forum/serwer, skarga dotyczy forum, a więc:

Screenshot_25.png

Sama go zaczepiłaś, a kostek zawsze odpowiada.

Forma Twoich wypowiedzi @ drewnonie świadczy o tym, że jego słowa w jakikolwiek sposób Cie obrażają.

Tutaj przykład:

Screenshot_24.png

 

Administracja może sobie obejrzeć archiwum, nie widać tam tego, że czujesz się obrażana. ZERO REAKCJI.

 

 

Rozwiązaniem jest dodanie kostka do opcji ignorowanych, bądź ignorowanie go bez użycia takiej opcji.

18 minut temu, drewno napisał:

Szanowny Pan Kostinio

 

Skoro go szanujesz, to po co ta skarga?

 

Dodałbym Ci warna za bezsensowny temat.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie powinnaś całą rozmowę udostępnić, nie wycinki, byłem świadkiem i też podkręcałaś atmosferę. Mało tego, co mogę więcej napisać to dziwi mnie to, że dopiero teraz ta skarga wlatuje a nie w ten sam dzień zdarzenia. Moje skromne 3 grosze, pozdrawiam.  

 

jim-carrey-yes-sir.gif

 

 

EDIT:

@ drewno

 

Cytat

Dodatkowo nadmienię, że takie teksty mogą być dla kogoś bardzo uderzające bądź nawet skłaniające do autodestrukcji dlatego zależy mi na chociaż zwróceniu uwagi tejże osobie na słowa wypowiadane bądź wypisywanie w czyimś kierunku

 

Prostymi słowami co więcej mogę nadmienić: to w jakim celu brnęłaś w to dalej skoro to dla Ciebie mogło być bardzo uderzające bądź nawet skłaniające do autodestrukcji? Ciężko mi zrozumieć Twoje pobudki i cel tamtej "rozmowy". Pozdrawiam znów :pepepog:

SAMCRO.gif

𝕹𝖔 𝖕𝖆𝖎𝖓, 𝖓𝖔 𝖌𝖆𝖎𝖓.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie widziałem tak prymitywnej skargi. 

 

Na tsie (pare dni temu) nie wyczułem miedzy wami jakiegoś zgrzytu.

Ssy są z kontekstu, wiec nawet nie są brane pod uwagę. @ drewno Osobiście byłem świadkiem twoich zaczepek w stronę  @ flaczuuuśba, nawet sam Ci pisałem po co prowokujesz a później się skarżysz, zwróciłem Ci uwagę łącznie 3 razy na ten temat 2 razy na forum i raz na serwerze. 

 

Generalnie zgadzam się z tym, że admin serwera powinien zachowywać się co najmniej przyzwoicie czy to na forum czy na serwerze ale z drugiej strony też uważam, że każdy myślący człowiek jest w stanie wyczuć 'smieszkowanie' od poważnej rozmowy. Jeszcze biorąc pod uwagę fakt, że wczoraj utworzyła się miedzy wami jakaś 'zmowa' co jest powodem dwóch skarg na tą sama osobę. Najpierw próbowaliście w to wciągnąć mnie ale ja stronie od dziecinady, to zaczeliście wciągać w to  @ radkovsky :japierd: 

 

@ The end. Wyjaśnił wszystko. Jeżeli nie podobają Ci się wpisy kogokolwiek to trzeba je zgłaszać, wtedy będziemy analizować całą rozmowe nie tylko jeden konkretny wpis. Druga opcja to opcja ignorowania uzytkownika.

skarga_odrzucona_csowicze2021.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie